Ceníme si smysluplných výroků, chytlavých memů a vtipných citací více než kdokoli jiný. Tato webová stránka obsahuje naši jedinečnou sbírku inteligentních frází a myšlenek z více než 500 různých zdrojů, a to jak v textovém formátu, tak v obrázcích nebo videích.

Citáty Z Hunger Games

5e89df6c05d51 - Citáty Z Hunger Games

Vstupte do světa boje o přežití, kde hlavní hrdinové stojí tváří v tvář krutosti a moci. Sbližte se s postavami z Hunger Games prostřednictvím těch nejsilnějších citátů, které vyjadřují jejich odhodlání a statečnost v nesmírném zápase o život. Zmocněte se inspirace, aby jste poznali pravou sílu lidského ducha ve chvílích nejtěžší zkoušky. Ponořte se do této literární perly francouzsko-americké spisovatelky Susan Collins a ukažte sami sobě i lidem kolem Vás, že nic nenahradí silnou vůli dosáhnout cesty za úspěchem!

„Vědět, že je to pravda, a stále to odmítat, to je horší než lhát.“ – Suzanne Collins

Ivan Hlinka Citáty. „Nikdy nevíš, kdo je tvůj skutečný nepřítel v Hunger Games.“. – Rue. „Svoboda je jediná věc, za kterou stojí bojovat.“. – Gale Hawthorne. „V Hunger Games je nejdůležitější zůstat při …

„Vzpomínky se stanou naším bohatstvím, když máme jen málo jiného.“ – Suzanne Collins

Balada o ptácích a hadech je dlouho očekávaný přírůstek do série Hunger Games, který se odehráva dlouho před událostmi Arény smrti. A kromě toho je i naším třetím HumbookTipem . vybrali jsme z ní 7 nejlepších citátů:

„V životě se může stát cokoli. Ty si musíš vybrat, kdo budeš a jaký budeš.“ – Suzanne Collins

Sbližte se s postavami z Hunger Games prostřednictvím těch nejsilnějších citátů, které vyjadřují jejich odhodlání a statečnost v …

„Někdy je největší statečnost přežít další den.“ – Suzanne Collins

Citáty z Hunger Games Random. Nejznámější věty a citáty z THG. Anglicky a česky

„Každý má v sobě něco, co ho drží naživu.“ – Suzanne Collins

Mám ráda plno věcí, kterým nedůvěřuju. – Lucy Gray str. 426 “ — Balada o ptácích a hadech. „ Hloupí lidé jsou nebezpeční. – Hunger Games: Aréna smrti “. „ Hry ji zničily. “. „ Jak bys mohl snít, kdybys neusnul? – Lucy Gray, str. 255 “ — Balada o ptácích a hadech. „ Je ale lepší být smutný než mrtvý.

„Někdy je těžké rozhodnout se, co je správné a co je špatné. Ale rozhodnutí se musí udělat.“ – Suzanne Collins

Nejpamátnější citace z „The Hunger Games“ Neměli majitelé …. Dokonce i když umřu, chci zůstat až do konce sám. … Jedním z prvních, nejupřímnější závěrka… Zaslouží chlap jako Pete. Takže Heymitch nelichotivé řekl o postoji Katniss Pete. A, s největší pravděpodobností, že… skutečný nepřítel. …

„Nepřátelství mezi lidmi vznikají kvůli strachu.“ – Suzanne Collins

Hluboko na louce, pod vrbou. Postel z trávy, měkký zelený polštář. Může hodit pytel mouky o hmotnosti 100 liber přímo na hlavu, viděl jsem to. Postarej se o ně, Gale! Ať děláte cokoli, nenechte je hladovět! Citáty Peety Mellarkové. Jsi tady, abys mě dokončil, zlatíčko?

„Vtělení odvahy není bojovat proti ostatním, ale bojovat za to, co je správné.“ – Suzanne Collins

Český-jazyk.cz – ČÍTANKA: Aréna smrti (Hunger Games) (Suzanne Collinsová) – – úryvek z knihy PRVNÍ ČÁST SPLÁTCI 1. kapitola Když se probouzím, druhá strana postele je chladná. Natahuji prsty směrem k Priminu teplu, ale …

„Přátelství může být silnější než jakýkoliv nepřítel.“ – Suzanne Collins

„Někdy musíš být silný, i když to není snadné.“ – Suzanne Collins

„Nemůžeš změnit svět, pokud nezačneš sám u sebe.“ – Suzanne Collins

„Nikdy nevíš, kdo se stane tvým nepřítelem.“ – Suzanne Collins

„Pokud nejsi ochoten riskovat, nikdy nedosáhneš svých cílů.“ – Suzanne Collins

Citáty O Pubertě

„Někdy musíš opustit všechno, co máš, abys získal všechno, co chceš.“ – Suzanne Collins

„Můžeš být nejlepší na světě, ale pokud nemáš nikoho, kdo by ti držel palce, budeš mít problémy.“ – Suzanne Collins

„Nikdy nevíš, jak silný jsi, dokud nevíš, jaký máš nepřítel.“ – Suzanne Collins

„Někdy musíš bojovat, i když víš, že nemůžeš vyhrát.“ – Suzanne Collins

„Nikdo není perfektní, ale každý má něco, co ho dělá jedinečným.“ – Suzanne Collins

„Pokud se nezměníš, nic se nezmění.“ – Suzanne Collins

Citáty Dítě

„Někdy se musíš rozhodnout, zda máš být zlý, nebo dobrý.“ – Suzanne Collins

Děkujeme vám za přečtení našeho článku o citátech z Hunger Games. Tyto citáty jsou nejen inspirující, ale také nám připomínají, jak důležité je bojovat za svobodu a spravedlnost. Doufáme, že vás tyto myšlenky inspirovaly a pomohly vám najít odvahu a sílu, abyste se postavili proti nerovnosti a útisku v našem světě. Pokud máte nějaké nápady na další témata, o kterých bychom mohli psát, neváhejte nás kontaktovat. Děkujeme za vaši podporu!

Rate article