Ceníme si smysluplných výroků, chytlavých memů a vtipných citací více než kdokoli jiný. Tato webová stránka obsahuje naši jedinečnou sbírku inteligentních frází a myšlenek z více než 500 různých zdrojů, a to jak v textovém formátu, tak v obrázcích nebo videích.

Citáty Ronalda Reagana

1. Vdova prezidenta Spojených států amerických Ronalda Reagana.
2. Ronald Reagan: Tear Down This Wall
Thank you for watching!
3. Www.greelane.com
q3
4. Nancy Davis Reaganová bola americká herečka, manželka 40.
5. Diary of the Winners.cz
q5
6. O tom, jak si tito dva byli blízcí a vzájemně nepostradatelní a jak značný vliv měla Nancy Reaganová na politickou kariéru svého.
7. Podobně se Bruce Springsteen čertil, když jeho píseň Born in the USA v roce 1984 zněla na zastávkách kampaně prezidenta Ronalda Reagana, jehož byl zpěvák zapřisáhlým odpůrcem.
8. ABZ Knihy – ABZ.cz
q8
9. Citáty Ronald Reagan Objevte zajímavé a ověřené citáty · Ronald Wilson Reagan byl 40.
10. Equichannel
q10
11. Www.greelane.com
q11
12. ABZ Knihy – ABZ.cz
q12
13. Citáty slávnych osobností
q13
14. Cz – aktuální nabídka titulů z kategorie: Knikupectví > Ostatní > Krátké formy (vtipy, citáty,.
15. Často klamné apely na rozum či dovolávání se rozumu, zdravého rozumu, selského rozumu, ať už politiky či kýmkoliv, boj za pravdu kohokoliv pro obhajobu čehokoliv, citát Ronalda Reagana, dále jen citáty nemají často vypovídací hodnotu o relevanci, proč.
16. Citáty slavných osobností
q16
17. Díky svému daru prostého porozumění, který pramenil z jeho neobvyklé dráhy herce, sportovního komentátora a vůdce odborů, se Reagan stal nejcitovanějším americkým prezidentem.
18. Věřím tomu, že lidé by žili dodnes, kdyby se za smrt platila pokuta.
19. Kdo na malé poměry jen naříká, obviňuje tím sebe sama.
20. Riceová, která je uznávanou odbornicí na sovětské dějiny, v pátek vystoupila na konferenci věnované významu prezidenta Ronalda Reagana.
21. Blogy – Aktuálně
q21
22. Pod Vŕškom – kníhkupectvo, antikvariát a libresso
q22
23. MY Nitra – Sme
q23
24. “ Tato sbírka bonmotů, anekdot, hlášek a málo známých historek obsahuje navíc charakteristiky Reagana očima jeho přátel i protivníků a rozbory jeho slavných projevů.
25. Www.greelane.com
q25
26. V CEVRO se snažíme myšlenku demokracie a dědictví Ronalda Reagana šířit ve všech svých programech.
27. Pravý prostor
q27
28. Helen Hayesová, rodným menom Helen Hayes Brown bola americká filmová a divadelná herečka, ktorá získala dvoch Oscarov, Emmy, Grammy a divadelnú cenu Tony.
29. 2016) se svět rozloučil s bývalou první dámou Spojených států Nancy Reaganovou, manželkou 40.
30. FXstreet.cz
q30
31. Scriptum.cz
q31
32. Bol druhým z troch synov Johna Edwarda Reagana (1883 – 1941), írsko-amerického katolíka a Nelle Clyde Wilson (1883 – 1962), ktorá mala predkov škótskeho, kanadského a anglického pôvodu a bola členkou „Disciples of Christ“.
33. Citáty slavných osobností
q33
34. Blogy – Aktuálně
q34
35. Nakupujte elektroniku, počítače, notebooky, LCD televizory, kuchyňské potřeby, knihy, dárkové zboží a další zboží z ….
36. Prezidenta USA Ronalda Reagana v dobe pred koncom studenej vojny.
Rate article

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: