Ceníme si smysluplných výroků, chytlavých memů a vtipných citací více než kdokoli jiný. Tato webová stránka obsahuje naši jedinečnou sbírku inteligentních frází a myšlenek z více než 500 různých zdrojů, a to jak v textovém formátu, tak v obrázcích nebo videích.

Citáty O Tatínkovi

1. ] {Lennon John Winston} Když mi bylo pět,maminka mi řekla,že klíčem k životu je štěstí.
2. Smutné citáty
Thank you for watching!
3. Narozeninové citáty jsou velmi oblíbenou volbou pro ty, kteří svým přáním chtějí oslavenci předat nějaké moudro, pravdu nebo zkušenost, poukázat na vlastní duchovní rozměr a intelektuální stránku nebo se jen blýsknout….
4. Promedesign
q4
5. Oblibeneknihy.cz
q5
6. Listy regionů
q6
7. Když jsem ještě jako malý kluk sedával na boku naší velké vany a zrakem se snažil proniknout temně červeným světlem koupelny, abych alespoň zpovzdálí a přes rameno mohl pozorovat, jak táta z bílého papíru jakýmsi.
8. Každý den s citátem
q8
9. Podívejte se na další nápady na téma Vtipy, Legrácky a Legrační záležitosti.
10. Citáty slavných osobností
q10
11. Nejzajímavější citáty o tátovi od autorů z celého světa – výběr vtipných, inspirativních a motivačních citátů na téma taťka, tatínek, otec, táta.
12. Tatínkové jsou legrační lidičkové, ale jedno se jim musí nechat – mají o nás starost a podpoří nás ve všem, co děláme.
13. Tynavody.cz
q13
14. 30/11/2014 · Get YouTube without the ads.
15. Nejlepší citáty o lásce, životě, přátelství, moudrosti, snech a další výborné citáty.
16. Citáty slavných osobností
q16
17. Každý den s citátem
q17
18. Písmenkování
q18
19. Nejlépe hodnocené vtipy o práci, ale i mnohé další vtipy a humor.
20. Mobilmania zboží
q20
21. Kouzelná výchova
q21
22. Obec Březnice
q22
23. Carlyle Opice schválně nemluví, aby si nemusely vydělávat na živobytí Grahame Dva není dvakrát jedna, dva je tisíckrát jedna Chesterton Muž a žena, jak by si ti dva mohli rozumět.
24. Citáty slavných osobností
q24
25. Pak to chce nejen řádné zapíjení, ale také hezkou gratulaci.
26. Citáty slavných osobností
q26
27. Citáty jsou přehledně roztřídeny do 40 kategorií a podle autorů.
28. Knihkupectví Daniela
q28
29. Krásné narozeniny chci Ti přát, ať máš spoustu lásky komu dát, ať štěstí a úsměv na tváři Tě na cestě životem provází, a když nebudeš vědět jakou cestou se dát, poslechni své srdce, nemusíš se bát.
30. Knihkupectví v Třebíči, knihy a internetové knihkupectví – knihy …
q30
31. Dopis tatínkovi ( Jan Hrušínský) Táto, Nedávno jsem Ti psal k osmdesátinám a neumíš si představit, jak moc mě mrzí, že jsi tenkrát nepřišel, abychom ty Tvoje narozeniny spolu oslavili.
32. Citáty slavných osobností
q32
33. Na této stránce naleznete různé citáty a motta :) Stránka byla založena dne 25.
34. Dejdar – dárky k narozeninám, svatební dary
q34
35. At this point, it will be obvious that the regulation’s purpose is to force barbers to charge at least $8—not by persuasion, but with a gun.
36. Nejzajímavější citáty o matkách a maminkách od autorů z celého světa – výběr vtipných, inspirativních a motivačních citátů na téma mamka, maminka, matka.
37. Blahopřání k narozeninám mamince & tatínkovi babičce & dědečkovi kamarádovi & známému šéfovi & kolegovi zamilované muži & ženě Originální přání vtipné přání citáty SMS přání básničky přání v angličtině přání v němčině opožděné přání všechno nejlepší Kulaté narozeniny 1.
38. Dejdar – dárky k narozeninám, svatební dary
q38
39. Tatínkové jsou legrační lidičkové, ale jedno se jim musí nechat – mají o vás starost a podpoří vás ve všem, co děláte.
40. Citáty slavných osobností
q40
41. Rodič není ten, kdo rodí, ale ten, který krmí a vychovává, praví ruské přísloví.
42. Písmenkování
q42
43. Citáty slavných osobností
q43
44. Tombalina.cz
q44
45. Blahopřání k narozeninám mamince & tatínkovi babičce & dědečkovi kamarádovi & známému šéfovi & kolegovi zamilované muži & ženě Originální přání vtipné přání citáty SMS přání básničky přání v angličtině přání v němčině opožděné přání všechno nejlepší Kulaté narozeniny 1.
Rate article

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: