Ceníme si smysluplných výroků, chytlavých memů a vtipných citací více než kdokoli jiný. Tato webová stránka obsahuje naši jedinečnou sbírku inteligentních frází a myšlenek z více než 500 různých zdrojů, a to jak v textovém formátu, tak v obrázcích nebo videích.

Citáty K Manželství

1. Zlepšete si náladu a projděte ty nejlepší citáty a motta o manželství, na které jsme na internetu narazili nebo je přidali naši uživatelé.
2. zacházení se ženami
Thank you for watching!
3. Trik je v tom, najít – a neustále znovu nacházet – důvody k manželství.
4. Snubní prsteny
q4
5. 2018 Martina Mádlová Inspirace na svatbu 0 Mít svatbu a spojit svůj život s někým dalším je velkým životním krokem, a to nejen proto, že si řeknete své Ano.
6. Hubatá černoška
q6
7. Citáty od – Samuel Johnson Manželství je největším pozemským štěstím, pokud je založeno na skutečné sympatii.
8. Citáty o manželství patří k nejoblíbenějším textům na blahopřání k výročí či ke svatbě, ale jsou i hlubokou studnicí pravd a moudrosti a právě proto jsou tolik populární.
9. Ifenomén pro vás dnes připravil 19 z těch, které pohladí na duši i inspirují.
10. Trololol.cz
q10
11. Hra, v ktorej chybujú obe strany, ale len keď príde k vzájomnej akceptácii a uznaniu vlastných chýb u oboch zúčastnených strán, nezostane hra stáť na mŕtvom bode egoizmu, ale môže pokračovať… Šťastie ….
12. Navždy spolu
q12
13. UmeniMilovat.cz
q13
14. Nabízíme ukázku citátů o manželství, která je ovšem jen zlomkem vyslovených sentencí.
15. Zlepšete si náladu a projděte ty nejlepší citáty a motta o manželství, na které jsme na internetu narazili nebo je přidali naši uživatelé.
16. Odkaz na stránku Citáty – Manželství Pokud vás stránka citátů na téma Manželství zaujala a chtěli byste ji doporučit, stačí do zdrojového kódu vašich webových stránek vložit následující kód nebo alespoň kliknout na +1 vlevo v menu.
17. U většiny jmen bývá také uveřejněna krátká informace o tom, čím jsou tito lidé známí a v jakých letech žili (stačí najet myší na libovolné jméno.
18. Hra, v ktorej chybujú obe strany, ale len keď príde k vzájomnej akceptácii a uznaniu vlastných chýb u oboch zúčastnených strán, nezostane hra stáť na mŕtvom bode egoizmu, ale môže pokračovať… Šťastie ….
19. Www.pinterest.jp
q19
20. Citáty jsou přehledně roztřídeny do 40 kategorií a podle autorů.
21. Podívej se na citáty o manželství, ale i mnohé další citáty, nejen na téma manželství.
22. Antikvariát sen
q22
23. UmeniMilovat.cz
q23
24. Citáty slavných osobností
q24
25. Mezi řečí – Ráchel Bícová
q25
26. Přečíst si tak můžete nejlepší citáty a motta dle uživatelů, nejnovější citáty a motta nebo si nechat vybrat citáty náhodně.
27. Citáty slavných osobností
q27
28. Pozeraj super obrázky a video, zasmej sa na haluzných vtipoch, nájdi super SMS pre tvojho miláčika alebo sa inšpiruj zaujímavým citátom.
29. Czech the World
q29
30. Pak právě zde na vás čekají desítky nejlepších citátů a manželství, přísloví a motta a na toto téma.
Rate article

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: