Ceníme si smysluplných výroků, chytlavých memů a vtipných citací více než kdokoli jiný. Tato webová stránka obsahuje naši jedinečnou sbírku inteligentních frází a myšlenek z více než 500 různých zdrojů, a to jak v textovém formátu, tak v obrázcích nebo videích.

Myslím Tedy Jsem

1. Teď bude bezpochyby předstírat, že jsem řekl cosi, co by potvrzovalo jeho bláznivá podezření.
2. PHILOSOPHY – René Descartes
Thank you for watching!
3. SlidePlayer
q3
4. Knižní klub
q4
5. ZŠ Školní náměstí
q5
6. [1] Internetová jazyková příručka – Ústav pro jazyk český AV ČR: „tedy“ [1] Bohuslav Havránek (Herausgeber): Slovník spisovného jazyka českého.
7. Nyní i děti mohou pochopit, že mají vládu nad svými myšlenkami a slovy.
8. S tímto poselstvím seznamuje Louise L.
9. Vše by mohl být klam, může se zpochybnit všechno, jen ne to, že právě teď, v tento okamžik, pochybuji.
10. Taneční aktuality
q10
11. ZŠ Školní náměstí
q11
12. Základní škola Václavovice
q12
13. Bandzone.cz
q13
14. Taneční studio Ostrava
q14
15. Hummus jsem si začala dělat o několik let později a zatím ten nejlepší jsem jedla v Londýně z jednoho tamního „organic“ obchůdku.
16. Nyní i děti mohou pochopit, že mají vládu nad svými myšlenkami a slovy.
17. Autor: Hagl Siegfried doporučená cena: 227 Kč naše cena:225Kč Piju, tedy jsem autor: Scruton Roger doporučená cena: 285 Kč naše cena:248Kč Myslím, tedy jsem.
18. FXstreet.cz
q18
19. Nyní i děti mohou pochopit, že mají vládu nad svými myšlenkami a slovy a následně nad tím, co se stane v jejich životě.
20. “ To je poselství, se kterým Louise Hay seznamuje lidi po celém světě déle než 25 let.
21. I kdybych o všech jistotách, včetně smyslových vjemů mohl pochybovat, věta „myslím, tedy jsem“ je ve chvíli, kdy je vyslovena, nutně pravdivá.
22. FXstreet.cz
q22
23. “ — David Cameron premiér Spojeného království, ministr financí, ministr pro veřejnou službu a vůdce Konzervativní strany 1966 [(en) I think it was right to remove Saddam Hussein.
24. Taneční aktuality
q24
25. Národní divadlo moravskoslezské
q25
26. Základní škola Václavovice
q26
27. Stroje, reklamu a sdělovací prostředky rozhodně nevnímám stejným způsobem jako generace předchozí, která nebyla těmito různými činiteli ovlivněna hned na počátku.
28. Knižní klub
q28
29. Čeština: ·(nářečně) su··první osoba singuláru indikativu prézentu slovesa být Již před mnoha staletími napsal René Descartes svoji slavnou větu: „Myslím, tedy jsem.
30. Národní divadlo moravskoslezské
q30
31. Antiquariat Novem Portis
q31
Rate article

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: