Ceníme si smysluplných výroků, chytlavých memů a vtipných citací více než kdokoli jiný. Tato webová stránka obsahuje naši jedinečnou sbírku inteligentních frází a myšlenek z více než 500 různých zdrojů, a to jak v textovém formátu, tak v obrázcích nebo videích.

Čas Citáty

1. V takové chvíli je dobré pročíst si motivační citáty a knížky, nakopnou vás a zažehnou jiskru potřebnou k dosažení vašich cílů.
2. Citáty o lásce
Thank you for watching!
3. Čas je to, čo najviac chceme, ale bohužiaľ to, čo najhoršie využívame.
4. 2007 # [ Saroyan William ] Pro každého z nás, bez rozdílu, platí, že dvacettři a půl hodiny ze čtyřiadvaceti trávíme čekáním.
5. Budete-li chtít naši sbírku citátů podpořit, dejte o nás prosím vědět ostatním, nejlépe umístěním odkazu na jiné webové stránky.
6. Citáty slavných osobností
q6
7. UmeniMilovat.cz
q7
8. Citáty slavných osobností
q8
9. Lenkaspurna.cz
q9
10. Vtipnice.eu
q10
11. Proto ho neztrácej tím, že budeš žít život někoho jiného.
12. Read Čas from the story Citáty by Unormalgirl (Julie Ficencová) with 1,759 reads.
13. Ale někdy večer se hroutí celá ta umělá stavba, život se změní ve zvlykavou, uštvanou melodii, ve vír divokých tužeb žádostí, trudnomyslnosti a touhy dostat se z té nesmyslné dospělosti, vybřednout z nesmyslného ….
14. Pozeraj super obrázky a video, zasmej sa na haluzných vtipoch, nájdi super SMS pre tvojho miláčika alebo sa inšpiruj zaujímavým citátom.
15. Čas jsou sice peníze, ale nelze si ho uložit do banky, aby nám přinášel úroky.
16. Najzaujímavejšie citáty o čase od autorov z celého sveta – výber vtipných, inšpiratívnych a motivačných citátov na tému čas.
17. Každý den s citátem
q17
18. Samozřejmostí je možnost prohlížet citáty podle autorů a čístsi tak legendární citáty umělců, politiků a filozofů jakými byli například William Shakespeare, Oscar Wilde, Seneca,Friedrich Nietzsche a další.
19. Citáty slavných osobností
q19
20. Byl nám dán dost dlouhý život, který by bohatě stačil na vykonání největších činů, kdyby byl celý dobře využit.
21. FXstreet.cz
q21
22. Každý den s citátem
q22
23. Je jedním z největších internetových obchodů v naší zemi nabízející stylové boty za velmi atraktivní ceny.
24. V takové chvíli je dobré pročíst si motivační citáty a knížky, nakopnou vás a zažehnou jiskru potřebnou k dosažení vašich cílů.
25. Motivační citáty
q25
26. @ Čas je půjčka, kterou nemůže vrátit ani vděčný dlužník Lucius Annaeus Seneca @ Stěžujeme si, jak máme málo času, ale jednáme tak jako bychom ho měli nekonečně mnoho Lucius Annaeus Seneca.
27. Citáty slavných osobností
q27
28. Čas na ticho
q28
29. Citáty Jan Werich Objevte zajímavé a ověřené citáty · Jan Werich byl český filmový a divadelní herec, dramatik a filmový scenárista, ….
30. SlidePlayer
q30
31. Obrazky a animace
q31
32. Každá hodina ztraceného času v mládí je zárodkem neštěstí v budoucnosti.
33. Ať už hledáte motivaci nebo jen příjemné počtení, můžete vybítat z následujících kategorií citátů o životě:.
34. Hyrum Smith: Každé ráno máme po zazvonění budíku úplně novou příležitost udělat v čase, který nám byl darován, to, co chceme.
35. Citáty slavných osobností
q35
36. Můžete klamat svým počínáním některé lidi nějaký čas, některé dokonce po celý čas, ale nikdy ne všechny po celý čas.
37. Nejzajímavější citáty o čase od autorů z celého světa – výběr vtipných, inspirativních a motivačních citátů na téma čas.
38. Hodiny, minuty, vteřiny…vše je velmi pomíjivé a proto by je měl člověk využívat do poslední kapky, protože daná chvíle se už nikdy nebude opakovat.
39. Citáty slavných osobností
q39
40. Ráj pro dívky – Blog.cz
q40
41. Každý den s citátem
q41
42. Citáty slavných osobností
q42
43. Každý den s citátem
q43
Rate article

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: