Ceníme si smysluplných výroků, chytlavých memů a vtipných citací více než kdokoli jiný. Tato webová stránka obsahuje naši jedinečnou sbírku inteligentních frází a myšlenek z více než 500 různých zdrojů, a to jak v textovém formátu, tak v obrázcích nebo videích.

Citáty O Škole Komenský

1. Všechno zlo v životě pochází z duševní prázdnoty, nudy, lenosti, a to vše je nevyhnutelné, když si člověk zvykne žít na účet druhých.
2. Ráj srdce – Labyrinty
Thank you for watching!
3. Bohužel všechno co je nové, není zajímavé, a vše co je zajímavé, není nic nového.
4. Maturitní šerpy
q4
5. Najzaujímavejšie citáty o škole a učenie od autorov z celého sveta – výber vtipných, inšpiratívnych a motivačných citátov na tému učiteľ, škola, učenie.
6. Vesmír o Nás
q6
7. Komenský citáty Knihy jako největší přátelé rády s námi rozmlouvají, o čemkoli s námi upřímně a jasně a bez přetvářky hovoří, poučují nás, dávají nám návody, povzbuzují nás, utěšují a jako přítomné nám předvádějí věci našemu zraku velmi vzdálené.
8. Citáty slavných osobností
q8
9. Maturitní šerpy
q9
10. Univerzita Hradec Králové
q10
11. Jeho otcom pravdepodobne bol mlynár Martin Komenský a matkou Anna Komenská.
12. Pozeraj super obrázky a video, zasmej sa na haluzných vtipoch, nájdi super SMS pre tvojho miláčika alebo sa inšpiruj zaujímavým citátom.
13. Muzeum Jana Amose Komenského
q13
14. Jeho otcom pravdepodobne bol mlynár Martin Komenský a matkou Anna Komenská.
15. Pages.pedf.cuni.cz
q15
16. Citáty – SvobodaUčení.cz
q16
17. Klickuspechu.cz
q17
18. Štítky: Citáty Jan Amos Komenský, Amos Oz quotes, citáty o člověku, citáty o mládí a stáři, citáty o Bohu, citáty o vzdělání, autoři od písmene K Podobné citáty Ve škole se mladí lidé učí všemu, co je nutné, aby se stali profesory.
19. Citáty slavných osobností
q19
20. Citáty slavných osobností
q20
21. Síť křesťanských učitelů
q21
22. Obľúbené citáty Jan Amos Komenský · Objavte najlepšie hodnotené citáty · Jan Amos Komenský bol český pedagóg, jazykovedec, prírodovedec, humanista, filo….
23. Vystudoval univerzitu v Herbonu a začal pracovat jako rektor latinské školy, v podstatě ředitel gymnázia, v Přerově a Fulneku.
24. Citáty Vtipy Seznamka Básničky Zpovědnice Povídky Videa Blog Home ~ Citáty o učení a škole ~ JAN AMOS KOMENSKÝ | Škola je dílna lidskosti, kdež lid.
25. Citáty slavných osobností
q25
26. Jan Amos Komenský citáty Na tebe národe český a moravský, vlasti milá, zapomenouti nemohu, nýbrž tebe pokladů svých, kteréž mi byl svěřil Pán, dědicem činím.
27. Zprávy – Aktuálně
q27
28. Inšpirujúce a vtipné citáty o škole, ktoré vás pobavia, ale aj prinútia zamyslieť, o čom by škola mala byť, aby ľudí pripravila na život.
29. Citáty slavných osobností
q29
30. @ Naši učitelé nesmějí být podobní sloupům u cest, jež pouze ukazují, kam jít, ale samy nejdou Jan Amos Komenský @ Učit lze slovy, vychovávat pouze příkladem Jean de La Bruyére @ Neodsuzujte žáka, který se ihned neprojeví schopnostmi.
31. Církev bratrská
q31
32. Citáty slávnych osobností
q32
33. Komenský 2020
q33
34. Citáty slavných osobností
q34
35. Citáty slávnych osobností
q35
36. Citáty slavných osobností
q36
37. Moravský biskup Jednoty bratrské, pedagog a spisovatel.
38. Citáty slávnych osobností
q38
39. Citáty slávnych osobností
q39
40. Jan amos komenský citáty o škole citáty jan amos komenský přečtěte si ty nejznámějš jan amos komenský latinsky iohannes amos enius 28 března 1592 jihových 53 citátov na zamyslenie po týchto veľa prehodnotte poznáte týchto 53 citátov na zamyslenie od najkreatvnejšch a najväčšch ľud histórie po ich prečtan už veľa vec.
41. Citáty slavných osobností
q41
42. Staleté kořeny
q42
Rate article

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: