Ceníme si smysluplných výroků, chytlavých memů a vtipných citací více než kdokoli jiný. Tato webová stránka obsahuje naši jedinečnou sbírku inteligentních frází a myšlenek z více než 500 různých zdrojů, a to jak v textovém formátu, tak v obrázcích nebo videích.

Klement Gottwald Citáty

1. 23778 od Klement Gottwald Špionáž, sabotáž, vraždy a posléze válka – to jsou jejich prostředky i cíle, ve kterých se doznávali zbankrotovaní pohlaváři bývalých politických stran stejně jako příslušníci vysoké církevní hierarchie.
2. Vítězný lid (dobový dokument)
Thank you for watching!
3. Tags: Klement Gottwald, Klement Gottwald výroky, Výroky Klement Gottwald Posted in Motta a citáty | No Comments » Obrázkové citáty a výroky Lidé jsou jako malé děti, hrozně je ….
4. Citáty slavných osobností
q4
5. Knihkupectví Ládví
q5
6. ResearchGate
q6
7. Citáty slavných osobností
q7
8. Citáty slavných osobností
q8
9. Moderní dějiny
q9
10. Dnes ráno jsem panu prezidentu republiky podal návrh na přijetí demise ministrů, kteří odstoupili 20.
11. Všechno zlo v životě pochází z duševní prázdnoty, nudy, lenosti, a to vše je nevyhnutelné, když si člověk zvykne žít na účet druhých.
12. „Preč od Ríma a smerom k národnej cirkvi… Je nutné cirkev neutralizovať a dostať ju do naších rúk tak, aby slúžila režimu.
13. Www.skrytapravda.cz
q13
14. Citáty slávnych osobností
q14
15. „A my sme stranou československého proletariátu a naším najvyšším štábom je skutočne Moskva.
16. Bohatá sbírka citátů a výroků slavných osobností, přísloví, pranostik, Murphyho zákonů, hlášek z filmů a dalších.
17. Mohu menovat, Třeba pani Zagorová, vona je to milá holka, všechno, ale vona už tři roky po sobě bere šest set tisíc každý rok.
18. První komunistický prezident Československa přišel na svět v Dědicích jako nemanželský syn chudé zemědělské dělnice.
19. Citáty slavných osobností
q19
20. Jeden svět na školách
q20
21. Kdo nejde s námi, jde proti nám.
22. ABZ Knihy – ABZ.cz
q22
23. Vy jste pod komandem Živnobanky, Petschka, Weimanna, Preise, vy jste pod komandem Společnosti národů, to jest společnosti imperialistických dravců, a vy si chodíte pro rozum k Petschkům, Weimannum, Rotschildům a Preisům, abyste se naučili vydírat pracující lid ještě lépe než dosud.
24. Citáty slavných osobností
q24
25. Česká televize
q25
26. Klement Gottwald se dokonce objevil na stokorunových bankovkách, avšak až 1.
27. Www.maldura.unipd.it
q27
28. Česká akademie zemědělských věd
q28
29. Května roku 1945 se Klement Gottwald vrací do Prahy jako místopředseda československé vlády a předseda Národní fronty.
30. Citáty slavných osobností
q30
31. Magazín – Aktuálně.cz – Aktuálně
q31
32. Citáty slavných osobností
q32
33. Klement Gottwald 0 Share Američtí imperialističtí gangsteři, kteří převzali a rozšířili Hitlerovy šílené světovládné plány, začínají býti dnes ve světě podobně nenáviděni jako jejich nacističtí předchůdci.
34. Citáty slávnych osobností
q34
35. Citáty (10) „Hlásíme se k Jiráskovi, a je nám blízký – bližší než staré společnosti kapitalistické – že ve svém díle mistrně vystihl, které to naše tradice vedou vpřed, k svobodě a k rozkvětu národa.
36. Www.ucl.cas.cz
q36
37. Světovou válkou se ve Vídni vyučil truhlářem a účastnil se činnosti v dělnickém tělovýchovném hnutí a mezi sociálně demokratickou mládeží.
38. HlídacíPes.org
q38
39. První komunistický prezident Československa přišel na svět v Dědicích jako nemanželský syn chudé zemědělské dělnice.
40. Booktook.cz
q40
41. Všechno zlo v životě pochází z duševní prázdnoty, nudy, lenosti, a to vše je nevyhnutelné, když si člověk zvykne žít na účet druhých.
42. Pavel Vrba – iDnes
q42
43. Dnes ráno jsem panu prezidentu republiky podal návrh na přijetí demise ministrů, kteří odstoupili 20.
44. SlidePlayer
q44
45. Klement Gottwald #22998 Novoroční projev 1949 Jednota našeho lidu, jednota dělnické třídy, jednota dělníků, rolníků, živnostníků a inteligence to byla, která našemu národu dala dostatek sil, aby v zárodku, během několika málo dnů zmařil úklady a spiknutí reakce.
46. Centrum pro studium demokracie a kultury
q46
47. Pavel Vrba – iDnes
q47
Rate article

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: