Ceníme si smysluplných výroků, chytlavých memů a vtipných citací více než kdokoli jiný. Tato webová stránka obsahuje naši jedinečnou sbírku inteligentních frází a myšlenek z více než 500 různých zdrojů, a to jak v textovém formátu, tak v obrázcích nebo videích.

Plinius Mladší

1. Všechno zlo v životě pochází z duševní prázdnoty, nudy, lenosti, a to vše je nevyhnutelné, když si člověk zvykne žít na účet druhých.
2. TEL AVIV (Izrael)-Ranní rozbřesk za zpěvu ptáků ve starobylé Jaffě u Středozemního moře
Thank you for watching!
3. Katastrofa Plinius mladší Plinius starší sopka Helena Stejskalová 24.
4. Libri Latini
q4
5. Gaius Plinius Caecilius Secundus , pôvodným menom Gaius Caecilius Secundus, označovaný aj ako Plínius Mladší, bol rímsky štátnik a spisovateľ, blízky priateľ cisára Trajána.
6. Antický svět
q6
7. School Press Club – školní noviny snadno a rychle
q7
8. Plínius Mladší Gaius Plinius Caecilius Secundus (61/63 – asi 113), pôvodným menom Gaius Caecilius Secundus, označovaný aj ako Plínius Mladší, bol rímsky štátnik a spisovateľ, blízky priateľ cisára Trajána.
9. Zachoval se jeho Panegyricus ad Traianum (Chvalořeč na Traiana) a devět knih korespondence, obsahujících pečlivě stylizované literární dopisy, které umožňují nahlédnout do života římské společnosti, i úřední listy.
10. Antikvariát Adero
q10
11. Gaius Plinius Caecilius Secundus, známý jako Plinius minor, česky Plinius mladší, byl římský spisovatel a právník.
12. Gaius Plinius Caecilius Secundus, známý jako Plinius minor, česky Plinius mladší, (61 – 113 Novum Comum, Itálie) byl římský spisovatel a právník.
13. Plinius mladší preklad v slovníku čeština – slovenčina na Glosbe, on-line slovník, zadarmo.
14. ČT24 – Česká televize
q14
15. Hotel Plinius offre interessanti opportunità, ad ogni livello professionale, nel settore alberghiero e nella ristorazione.
16. Gaius Plinius Caecilius Secundus (61/63 – asi 113), pôvodným menom Gaius Caecilius Secundus, označovaný aj ako Plínius Mladší, bol rímsky štátnik a spisovateľ, blízky priateľ cisára Trajána.
17. Český rozhlas Dvojka
q17
18. Zoom magazin – iPrima
q18
19. Zoom magazin – iPrima
q19
20. Plinius zaznamenal, že z Vesuvu vystupoval ohromný mrak v podobě pinie, který postupně zahalil Pompeje a další přilehlé oblasti.
21. Prostor – architektura, interiér, design
q21
22. Gaius Plinius Caecilius Secundus , pôvodným menom Gaius Caecilius Secundus, označovaný aj ako Plínius Mladší, bol rímsky štátnik a spisovateľ, blízky priateľ cisára Trajána.
23. Zprávy – Aktuálně
q23
24. Antikvariát Adero
q24
25. ČT24 – Česká televize
q25
26. Plinius wurde wahrscheinlich im Jahr 61 oder 62 in Novum Comum, dem heutigen Como, als Gaius Caecilius in Oberitalien geboren, das zu Zeiten Gaius Iulius Caesars zur Kolonie römischer Bürger (colonia civium Romanorum) erhoben worden war.
27. 82 let před narozením mého strýce založil Como Gaius Iulius Caesar jako město s pestrým složením obyvatelstva, ve kterém žilo mnoho řeckých aristokratických rodin.
28. 113), better known as Pliny the Younger (/ ˈ p l ɪ n i /), was a lawyer, author, and magistrate of Ancient Rome.
29. JenCestování.cz
q29
30. Kniha měla původě 36 knih, ale Plinius ještě před svou smrtí stihl sepsat jednu knihu dodatků.
31. Rady na cestu
q31
32. Všechno zlo v životě pochází z duševní prázdnoty, nudy, lenosti, a to vše je nevyhnutelné, když si člověk zvykne žít na účet druhých.
33. Český rozhlas Plus
q33
Rate article

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: