Ceníme si smysluplných výroků, chytlavých memů a vtipných citací více než kdokoli jiný. Tato webová stránka obsahuje naši jedinečnou sbírku inteligentních frází a myšlenek z více než 500 různých zdrojů, a to jak v textovém formátu, tak v obrázcích nebo videích.

Srandovní Citáty

5e89dae9b1bbb - Srandovní Citáty

Vítejte v kolekci Srandovní Citáty! Každý den Vás budeme bavit a rozveselovat různorodými situacemi, které si z vašeho života určitě vybavíte. Sledujte náš blog pravidelně a nechte se unést do světa humoru. Usmívání je přece ta nejlepší léčba proti špatnému dni. Tak na co čekáte? Začneme!

„Humor je způsob, jak překonat tragédii.“ – Charlie Chaplin

V této kategorii naleznete Vtipné Citáty, srandovní citáty, SMS Citáty, Citáty pro radost | Přes 1245 oblíbených přáníček a citátů | strana-1

7064 39327 - Srandovní Citáty

„Smích je nejlepší lék na stres.“ – Unknown

„Srandovní citáty jsou jak slunce, které prosvětlí i ty nejtemnější dny.“ – neznámý autor „Smích je nejkratší vzdáleností mezi dvěma lidmi.“ – Victor Borge Nejtěžší Hodina „Kdo se dokáže smát sám …

Vtipné Motivační Citáty

„Když máš pocit, že je všechno špatně, zasměj se. Všechno se zlepší.“ – Unknown

Srandovní Kraviny a Nejkrásnější Citáty. 1,148 likes · 1 talking about this. Sranda i krásné citáty v životě nesmí chybět..:D

Nejlepší Kamarádka Citáty

„Smích je krátká pauza v práci, která nás osvěžuje a nabíjí energií.“ – Unknown

23.1.2023 – Explore Martin Syřiště’s board "Vtipné/srandovní citáty" on Pinterest. See more ideas about citáty, legrační vtípky, legrační záležitosti.

„Humor je kouzelným klíčem, který otevírá mnoho dveří.“ – Unknown

28.9.2020 – Explore Hanka Slunce’s board "srandovní citáty" on Pinterest. See more ideas about citáty, humorné citáty, legrační.

Německý Filozof 1844

„Smích je pro duši to, co je vitamín C pro tělo.“ – Unknown

101 vtipných citátů, u kterých se opravdu potrháte smíchy! Život je potřeba brát s nadhledem. V tomto článku vám přinášíme vtipné citáty z různých oblastí, ať už je …

Citáty Karma

„Život je příliš krátký na to, abychom se neusmívali.“ – Unknown

16.5.2020 – Explore Eliska Angerova’s board "srandovní citáty" on Pinterest. See more ideas about humorné citáty, legrační citáty, citáty.

„Humor je to, co nás udržuje při životě.“ – Unknown

18.3.2019 – Prozkoumejte nástěnku „Srandovní hlášky“ uživatele vendula na Pinterestu. Podívejte se na další nápady na téma vtipy, hláška, humorné citáty.

„Smích zkracuje vzdálenosti mezi lidmi.“ – Victor Borge

31.7.2022 – Explore katkavolf’s board "Srandovní citáty" on Pinterest. See more ideas about citáty, inspirativní citáty, povzbudivé citáty.

Retardovane Citáty

„Smích je pro mnoho lidí nejlepší medicína.“ – Unknown

Nejlepší vtipné citáty od mnoha slavných osobností. Podívej se na vtipné citáty, ale i mnohé další citáty, nejen na téma vtipné.

„Humor je způsob, jakým se dá vyjádřit i ta nejtěžší témata.“ – Unknown

„Smích je způsob, jak se zbavit stresu a napětí.“ – Unknown

„Humor je způsob, jakým se dá přemýšlet i o těch nejtěžších věcech.“ – Unknown

„Smích je nejlepší lék na naše nedostatky.“ – Unknown

„Humor je to, co nás dělá lidmi.“ – Unknown

„Smích je nejlepší způsob, jak se dostat z nepříjemné situace.“ – Unknown

„Humor je to, co nám umožňuje žít v této šílené době.“ – Unknown

„Smích je to, co nás udržuje v pohodě i v těch nejtěžších chvílích.“ – Unknown

„Humor je to, co nás dělá unikátními.“ – Unknown

„Smích je to, co nás spojuje s ostatními lidmi.“ – Unknown

Děkujeme, že jste si přečetli náš příspěvek se srandovními citáty. Doufáme, že jste si užili trochu smíchu a pobavení. Pokud máte nějaké vtipné citáty, rádi je přidáme do naší sbírky. Sledujte nás pro další zábavné příspěvky. A nezapomeňte, smích je nejlepší lék!

Rate article