Ceníme si smysluplných výroků, chytlavých memů a vtipných citací více než kdokoli jiný. Tato webová stránka obsahuje naši jedinečnou sbírku inteligentních frází a myšlenek z více než 500 různých zdrojů, a to jak v textovém formátu, tak v obrázcích nebo videích.

Nevěra Citáty

5e89d37fb8541 - Nevěra Citáty

Milé čtenářky a čtenáři, dnes se vám chci představit s novým tématem, které nás provází snad celý život – nevěrou. Pokud jste také prošli touto zkušeností, nebo se hledáte inspiraci k tomu, jak se vyrovnat s pocitem zklamání a bolesti po partnerově nevere, pak je dnešní článek právě pro vás. Najdete zde řadu citátů od různých osobností na toto téma a doufám, že samotné slova mohou být terapií na cestě k uzdravení i lepšímu porozumění svým emocím.

„Nevěra je jako výbuch sopky, který zničí vše kolem sebe.“ – Jan Werich

Nevěra – Citáty o nevěře. Nevěra a pověra je vírou v lež. Alois Adlof. Nevěra (zrada) vždy postaví jednoho partnera do pozice vědoucího a druhého ponechá v temnotách. Katie Kitamura Odloučení. A nepřibližujte se k cizoložství, neboť to ohavnost je i špatná cesta. Mohamed Korán.

1605 14465 - Nevěra Citáty

„Nevěra je vždycky zrada, i kdyby se děla pro dobro.“ – Karel Čapek

Citáty o nevěře – 100 úžasných citátů. Tip: u známých osobností se při najetí myší na jméno zobrazí krátké info o daném člověku. Když je vám vaše milovaná nevěrná a vy se chystáte skočit z okna,uvědomte si, že vám nasadili parohy, a ne křídla. Žárlivost je nejspolehlivější motor nevěry.

1605 14476 - Nevěra Citáty

„Nevěra je neodpustitelná chyba, která zničí důvěru.“ – Milan Kundera

Nevěra je ve většině případů pochopitelná. To, co je mnohdy nepochopitelné, je věrnost. Marcel Achard

„Nevěra je jako štěnice, kterou si do postele přinesete sami.“ – Jaroslav Hašek

Citáty O Nevěře. Věrnost a důvěra jsou základními prvky každého vztahu. Bohužel, ne všechny duše jsou ve svých citových projevech upřímné a čestné. Nevěra je silným zdrojem bolesti a utrpení, jak pro obviněného tak i pro jeho okolí.

„Nevěra je jako zloděj, který vám ukradne srdce.“ – Vlasta Burian

Nejlepší citáty o nevěře. Chceš-li si zachovat přízeň domu, kam přicházíš jako přítel, vyhýbej se stykům s jeho ženami. Prahotep.

Vtipné Hlášky O Práci

„Nevěra je jako kouř, který se vám vkrade do plic a dusí vás.“ – Jiří Suchý

Citáty o nevěře; Citáty o zdraví a nemoci; Citáty o moci; Citáty o čase a věku; Citáty o osudu; Citáty o přírodě; Knihy, básně a čtení; Citáty o bohatství a chudobě; Citáty o náboženství; Citáty o válce; Citáty o žárlivosti; Citáty o hudbě; Citáty o kráse; Citáty o strachu; Citáty o úspěchu; Citáty o …

Být Šťastný Citáty

„Nevěra je jako kamenem dohodil, který vám rozbije srdce.“ – Egon Bondy

Citáty o nevěře. Jestliže ženy podvádí své muže a muži podvádí své ženy, je vůbec ještě někdo věrný? O tom co si o nevěře mysleli a jak si s ní poradili Miroslav Horníček, Alec Guinness a Marcel Achard vám prozradí následující výběr citátů o nevěře.

„Nevěra je jako zlomená větev, kterou už nelze spojit.“ – Josef Škvorecký

James Hilton Souhlasím | Nesouhlasím. Klepy jsou pravý důvod k žárlivosti, nevěra je až druhořadá. Georges Duhamel Souhlasím | Nesouhlasím. Láska, která se bojí překážek, je horší neúcty, horší nevěry, horší nelásky. Auguste Comte | Citáty o nevěře Souhlasím | …

„Nevěra je jako jedovatý had, který vás kousne a trápí vás to celý život.“ – Václav Havel

Marcel Achard | Citáty o nevěře Souhlasím | Nesouhlasím. Nevěra je ve většině případů pochopitelná. to, co je mnohdy nepochopitelné, je věrnost. William Shakespeare Souhlasím | Nesouhlasím. Nad všecko věren buď sobě samému.

„Nevěra je jako ztracený klíč, který vám zamkne srdce.“ – Tomáš Garrigue Masaryk

„Nevěra je jako křivda, která se vám vryje hluboko do srdce.“ – Vladimír Holan „Nevěra je jako kámen, který vám padne na srdce.“ – Olga Havlová. Zloba Citáty „Nevěra je jako kouř, který se vám vkrádá do plic a dusí vás.“ – Jiří Gruša „Nevěra je jako ticho, které vám šeptá do ucha nekonečnou bolest.“

„Nevěra je jako rozbité zrcadlo, které už nikdy neodrazí vaše vlastní obrazy.“ – Franz Kafka

„Nevěra je jako otrava, která vám pomalu ničí duši.“ – Bohumil Hrabal

„Nevěra je jako zlomené srdce, které už nikdy není celé.“ – Václav Klaus

„Nevěra je jako tajemství, které vám kazí vztah.“ – Ludvík Vaculík

„Nevěra je jako past, do které se chytíte a už neuniknete.“ – Jiří Menzel

„Nevěra je jako stín, který vás pronásleduje a nedá vám spát.“ – Jiří Kratochvil

„Nevěra je jako zánět, který vás bolí a nedá vám klid.“ – Ivan Klíma

„Nevěra je jako závora, která odděluje dva lidi.“ – Jiří Žáček

„Nevěra je jako oheň, který vás spálí a zanechá jizvy na vašem srdci.“ – Pavel Kohout

Edith Piaf Citáty

„Nevěra je jako hadí jed, který vás postupně zabíjí.“ – Arnošt Lustig

Děkujeme, že jste si přečetli naše nevěra citáty. Věříme, že vám poskytly nějakou inspiraci nebo pohled na vztahy. Když se cítíte zrazeni, pamatujte si, že nejste sami. Důležité je najít sílu a pokračovat dál. Pokud hledáte podporu, neváhejte se obrátit na nás. Zůstaňte silní a věřte v lásku. S pozdravem, váš tým.

Rate article