Ceníme si smysluplných výroků, chytlavých memů a vtipných citací více než kdokoli jiný. Tato webová stránka obsahuje naši jedinečnou sbírku inteligentních frází a myšlenek z více než 500 různých zdrojů, a to jak v textovém formátu, tak v obrázcích nebo videích.

Pravdivé Citáty K Zamyšlení

1. Citáty do života, Citáty na zamyšlení, Citáty Cz/Sk, Zamilované a smutné citaty, Pravdivé myšlienky, Pravdivé citáty,.
2. Citáty psané životem
Thank you for watching!
3. Archiv hlavního města Prahy
q3
4. 2019 – Explore petrachurch’s board „Citáty“, followed by 1279 people on Pinterest.
5. Nejlepší citáty o životě Den co den nesčetněkrát myslím na to, že můj vnější i vnitřní život má oporu v tom, co vykonali a co konají lidé současní i ti, co už zemřeli, myslím na to, že se musím snažit dávat tolik, kolik jsem úplně sám přijal a přijímám.
6. Citáty slavných osobností
q6
7. Clown.com.br
q7
8. IFenomen.cz
q8
9. Teď vím, že štěstí je jen poloviční, když se o něj nemáš s kým dělit, a že smutek je dvojnásobný, když Ti z něj nemá kdo pomoci.
10. Business Animals
q10
11. Krize středního věku začíná oficiálně ve čtyřiceti letech, takže jestli máš pocit, že ses v životě natrápil už dost, máš se na co těšit.
12. Webrangers.cz
q12
13. Takže sice se netýkají přímo mě a péče o mojí maminku, nicméně mi mluví z duše, když jsem 16 let a s láskou pečovala o manžela se stejnými pocity jako p.
14. IFenomen.cz
q14
15. Každý den s citátem
q15
16. ~~Budou tu pravdivé citáty který se líbí všem~~ Smutné.
17. Citáty slavných osobností
q17
18. Antikvariat.eu
q18
19. Angličtina bez biflování
q19
20. V knížkách najdete výběr krásných zamyšlení o životě, vztazích, pocitech, sebelásce, motivaci a další.
21. 2019 – Explore lidavankova’s board „Citáty“, followed by 279 people on Pinterest.
22. Čo hovoria iní Krátký příběh k zamyšlení: Dva vlci Krátký příběh k zamyšlení: Dva vlci | torpeda.
23. FXstreet.cz
q23
24. Citáty slavných osobností
q24
25. Libor Friedel
q25
26. Citáty slavných osobností
q26
27. Každý den s citátem
q27
28. Slavné anglické citáty (e-kniha) Vybrali jsme pro vás citáty čtyřiceti pěti osobností z historie i ze současnosti a kromě toho, že se budete moct poučit, zasmát, souhlasně pokývat hlavou či jí nevěřícně kroutit nad tím, co všechno mohou lidé veřejně vyřknout či napsat, máte možnost se i něco přiučit z anglického jazyka.
29. Libor Friedel
q29
30. Diář s citáty z děl nejoblíbenějšího autora naší doby Paula Coelha má tentokrát za hlavní téma „tajemství“ a obsahuje originální, půvabně vyjádřené a hluboce pravdivé.
31. HappyMag.cz
q31
32. Citáty slavných osobností
q32
Rate article

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: