Ceníme si smysluplných výroků, chytlavých memů a vtipných citací více než kdokoli jiný. Tato webová stránka obsahuje naši jedinečnou sbírku inteligentních frází a myšlenek z více než 500 různých zdrojů, a to jak v textovém formátu, tak v obrázcích nebo videích.

Citáty Známých Osobností

1. Widget Quotes je zde proto, aby vám umožnil zobrazit úžasné a poučné citace známých osobnotí na platformě Android.
2. Citáty slávnych od Martina Tomčalu
Thank you for watching!
3. V rubrice zábava se můžete zamyslet nad citáty známých osobností a filosofů, přečíst si pár vtipů, anebo diskutovat s ostatními o svých rozhodnutích ve hře “ To a nebo To“ Powered by Create your own unique website with customizable templates.
4. Citáty slavných osobností
q4
5. Citáty slavných osobností
q5
6. Citáty slavných osobností
q6
7. MojeLahve.cz
q7
8. Citáty slavných osobností
q8
9. Citáty slavných osobností
q9
10. Ať už se zajímáte o citáty slavných osobností na téma sex proto, že chcete intelektuálně oslnit svého milence či milenku, pobavit svou „sečtělostí“ přátele nebo je pro vás zkrátka čtení citátů příjemným povyražením, zde dozajista najdete to, co hledáte.
11. Popravdě není vlastně ku škodě býti věčným snílkem, ovšem vždy je zapotřebí držet se pevně nohama na zemi a uvědomovat si skutečný svět, ve kterém žijeme a ne neustále koukat na modrou oblohu.
12. Tyto citáty řeklo mnoho známých osobností, jak živých tak už zemřelých.
13. Citáty slavných osobností
q13
14. Citáty slavných osobností
q14
15. Citáty slavných osobností
q15
16. Eiffel optic
q16
17. Citáty slavných osobností
q17
18. Citáty slavných osobností
q18
19. Zajímavostí je umístění desek s citáty našich i světových osobností přímo v ploše fontány.
20. Citáty slavných osobností
q20
21. Český rozhlas Radiožurnál
q21
22. Il mondo in vetro nero – Blog.cz
q22
23. — Herbert Spencer The Development Hypothesis (1852), Context: That by any series of changes a protozoon should ever become a mammal, seems to those who are not familiar with zoology, and who have not seen how clear becomes the relationship between the simplest and the most complex forms when intermediate forms are examined, a very grotesque notion.
24. Navštivte největší českou sbírku citátů, která obsahuje úžasné citáty od vašich oblíbených autorů.
25. Citáty slavných osobností
q25
26. Citáty slavných osobností
q26
27. Ať jste slavný sportovec, známá osobnost, prezident nebo obyčejný smrtelník, golf měří každému stejně.
28. Citáty slavných osobností
q28
29. Máme pro vás citáty známých osobností, které něco opravdu dokázaly.
30. 365 myšlenek o tichu Knížka obsahuje citáty (moudré, humorné, satirické, podněcující k zamyšlení) známých osobností z různých období a různých zemí na téma ticho a mlčení.
31. Vybrali jsme pro vás citáty čtyřiceti pěti osobností z historie i ze současnosti a kromě toho, že se budete moct poučit, zasmát, souhlasně pokývat hlavou či jí nevěřícně kroutit nad tím, co všechno mohou lidé veřejně vyřknout či napsat, máte možnost se i něco přiučit z anglického jazyka.
32. Citáty slavných osobností
q32
33. Citáty slavných osobností
q33
34. Citáty slavných osobností
q34
35. Můžete zde nalézt téměř 1000 různých citátů , myšlenek , přísloví , aforismů , bonmotů , rčení , úsloví , hlášek , moudrostí a mouder , výroků a mott známých lidí ze současnosti.
36. Citáty slavných osobností
q36
Rate article

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: