Ceníme si smysluplných výroků, chytlavých memů a vtipných citací více než kdokoli jiný. Tato webová stránka obsahuje naši jedinečnou sbírku inteligentních frází a myšlenek z více než 500 různých zdrojů, a to jak v textovém formátu, tak v obrázcích nebo videích.

Citáty O Čase A Čekání

1. Nejlepší citáty o lásce, životě, přátelství, moudrosti, snech a další výborné citáty.
2. W. Barth Sebauvedomenie – Úvod (cz titulky)
Thank you for watching!
3. Pozeraj super obrázky a video, zasmej sa na haluzných vtipoch, nájdi super SMS pre tvojho miláčika alebo sa inšpiruj zaujímavým citátom.
4. René Nekuda
q4
5. Citáty slavných osobností
q5
6. Vlastislav Macík
q6
7. „Dotýkám se tvých úst, prstem se dotýkám okraje tvých úst, kreslím je, jako by mi vznikala pod rukou, jako by se tvá ústa právě teď poprvé pootevřela, a stačí zavřít oči, abych to všecko smazal a začal zase od začátku, pokaždé znovu přivádím na svět ta ústa, po kterých toužím, ústa, která si má ruka vybírá a.
8. Citáty slavných osobností
q8
9. Pojištění je nutné nepodceňovat, neštěstí totiž nechodí po horách.
10. Kdyby všichni lidé věděli, co jedni říkají o druhých, neexistovali by na světě ani čtyři přátelé.
11. Nejzajímavější citáty o čekání od autorů z celého světa – výběr vtipných, inspirativních a motivačních citátů na téma čekání.
12. Libor Nenutil
q12
13. Sleviste.cz
q13
14. Neexistuje nic skutečně cenného, čeho může být dosaženo bez práce a námahy.
15. Město Dobřichovice
q15
16. Každý den s citátem
q16
17. ABZ Knihy – ABZ.cz
q17
18. Věda se dnes ráda schovává za slonovinové zdi, stavěné tu z matematiky, tu z latiny či řečtiny, z dějin, axiomů a jiných zasvěcovacích rituálů, aby si vědci mohli užívat svého nezaslouženého klidu od kritiky ze strany jiných oborů nebo veřejnosti.
19. Největší ztrátou života je odklad, ten připraví člověka o nejbližší den, ten mu vezme přítomnost slibem budoucnosti.
20. Na cestování v čase se mi vždycky zamlouvala ta možnost poznat časy dávno minulé, osoby, které již nežijí nebo jsou značně starší.
21. Vítám Vás u nás 🙂 Čas letí a letí, bylo tvoření, přibývá chystání, pečení, nemocí, domácích úkolů, no, ne, že by všechno najednou bylo u nás, ale skoro je.
22. 🔴 Relaxing Piano Music 24/7, Sleep Music, Piano Music, Insomnia, Meditation, Sleep, Study, Relax Yellow Brick Cinema – Relaxing Music 456 watching Live now.
23. Oddíly Řekli o motivaci Řekli o Inspire Citáty o životě Citáty o lásce vtipné citáty Citáty o úspěchu Citáty o přátelích citace témata slavný hledání autoři : oddíly Řekli o motivaci Řekli o Inspire Citáty o životě Citáty o lásce vtipné citáty Citáty o úspěchu Citáty o.
24. Život je čekání na to, kdy se naše sny změní ve skutečnost.
25. Citáty slavných osobností
q25
26. Každý člověk má jenom tolik minut, hodin a dní kolik jich využije.
27. Každý den s citátem
q27
28. Každé ráno máme po zazvonění budíku úplně novou příležitost udělat v čase, který nám byl darován, to, co chceme.
29. Citáty slavných osobností
q29
30. Každý den s citátem
q30
31. Na této stránce naleznete různé citáty a motta :) Stránka byla založena dne 25.
32. ” » Agatha Christie | Citát #460 „Zatímco ztrácíme svůj čas váháním a odkládáním, život utíká.
33. Citáty slavných osobností
q33
34. Citáty slavných osobností
q34
35. Město Rokytnice v Orlických horách
q35
36. Pozeraj super obrázky a video, zasmej sa na haluzných vtipoch, nájdi super SMS pre tvojho miláčika alebo sa inšpiruj zaujímavým citátom.
37. Bohatá sbírka citátů a výroků slavných osobností, přísloví, pranostik, Murphyho zákonů, hlášek z filmů a dalších.
38. Cz je nejlepší zábavní portál pro všechny věkové kategorie, který obsahuje nejlepší hlášky, vtipy, citáty, motta apod.
Rate article

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: