Ceníme si smysluplných výroků, chytlavých memů a vtipných citací více než kdokoli jiný. Tato webová stránka obsahuje naši jedinečnou sbírku inteligentních frází a myšlenek z více než 500 různých zdrojů, a to jak v textovém formátu, tak v obrázcích nebo videích.

Citáty O Zkušenosti

1. Citáty – mor dnešní doby – Diskuze a zkušenosti – Najdi a poznej lidi, kteří se narodili ve stejný den jako ty.
2. Moje Fantasy
Thank you for watching!
3. Reprezentují duchovní podstatu a zkušenosti, které dovedeme zobrazit a evokovat jen my.
4. V knížkách najdete výběr krásných zamyšlení o životě, vztazích, pocitech, sebelásce, motivaci a další.
5. Electropiknik.cz
q5
6. Citáty o životě
q6
7. Reprezentují duchovní podstatu a zkušenosti, které dovedeme zobrazit a evokovat jen my.
8. Nejlepší motivace na internetu
q8
9. Libor Friedel
q9
10. Časopis Agora
q10
11. Domů » Citáty o zkušenosti Všechny příspěvky » Nejlepší citáty o zkušenosti Nejlepší citáty o zkušenosti Zkušenost mě naučila, že to nejdůležitější je neudělat chybu, ale i když to člověk posral, neztratit glanc.
12. Citáty slavných osobností
q12
13. Každý den s citátem
q13
14. Citáty slavných osobností
q14
15. Orientální jazyky
q15
16. Czech the World
q16
17. Každý den s citátem
q17
18. Každý citát a není přitom důležité z jaké doby pochází, vypráví svůj příběh, vypráví o nějaké zkušenosti o předsevzetí.
19. Nejlepší citáty o lásce, životě, přátelství, moudrosti, snech a další výborné citáty.
20. Spektrum zdraví
q20
21. Citáty – SvobodaUčení.cz
q21
22. Každý den s citátem
q22
23. INETPrint.cz
q23
24. „Není ušlechtilé, nedovede-li se člověk oddat kouzlu slov… správné je, když člověk ví, že má duši nadanou rozumem, a má citlivý smysl pro ušlechtilost slov, vždyť jinak by ani nemohl doshovat pokroku ve vědění, protože právě slovo dává všemu správný směr…člověk, který nemá úctu k slovu, otevírá cestu hlouposti.
25. Věřím, že fantazie je silnější než vědění Život nám mnohdy nakládá právě proto, abychom zjistili, jak silní jsme Každý.
26. „Není ušlechtilé, nedovede-li se člověk oddat kouzlu slov… správné je, když člověk ví, že má duši nadanou rozumem, a má citlivý smysl pro ušlechtilost slov, vždyť jinak by ani nemohl doshovat pokroku ve vědění, protože právě slovo dává všemu správný směr…člověk, který nemá úctu k slovu, otevírá cestu hlouposti.
27. Nejlepší motivace na internetu
q27
28. Každý den s citátem
q28
29. Magdalena Čevelová
q29
30. A je tady další stránka, na kterou můžete i vy ostatní přispívat svým oblíbeným citátem, příslovím nebo myšlenkou pro každý den, která může někomu pomoci a povzbudit ho v jeho nelehké situaci a třeba také ukázat cestu, jak žít.
31. Citáty slavných osobností
q31
32. Odkaz na stránku Citáty – Zkušenost Pokud vás stránka citátů na téma Zkušenost zaujala a chtěli byste ji doporučit, stačí do zdrojového kódu vašich webových stránek vložit následující kód nebo alespoň kliknout na +1 vlevo v menu.
33. Každý den s citátem
q33
Rate article

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: