Ceníme si smysluplných výroků, chytlavých memů a vtipných citací více než kdokoli jiný. Tato webová stránka obsahuje naši jedinečnou sbírku inteligentních frází a myšlenek z více než 500 různých zdrojů, a to jak v textovém formátu, tak v obrázcích nebo videích.

Anglicke Citáty

1. Je s nimi užitočné oboznámiť sa, pretože sa môžu vyskytnúť v konverzácii, alebo sa na nich môže niekto odvolávať bez toho, aby ich priamo citoval.
2. Trénujte AJ s citáty – začátečníci
Thank you for watching!
3. Citáty slavných osobností
q3
4. Citáty slavných osobností
q4
5. Citáty slavných osobností
q5
6. Frae Kmu End T
q6
7. Mnohé finty již znáte z našich článků: sledování seriálů, filmů, videí, čtení novin, knih, článků, poslech písniček, podcastů.
8. Citáty jsou přehledně roztřídeny do 40 kategorií a podle autorů.
9. Albatrosmedia.sk
q9
10. Citáty slavných osobností
q10
11. Citáty slavných osobností
q11
12. As a rule, having asked a question of installation of a ladder in the house, owners don’t assume that the ladder and its protection are two absolutely different products.
13. Citáty slavných osobností
q13
14. Citáty slavných osobností
q14
15. Jazyková škola LITE
q15
16. Citáty slavných osobností
q16
17. Citáty jsou přehledně roztřídeny do 40 kategorií a podle autorů.
18. Citáty slavných osobností
q18
19. Rytí skla, svatební sklenice, dárky, přání k narozeninám
q19
20. Jazyková škola LITE
q20
21. Známe anglické citáty Niektoré z nich pochádzajú z písanej angličtiny (hry, knihy alebo básne), iné pochádzajú z filmov a ďalšie pochádzajú od známych historických osobností.
22. Známe anglické citáty Niektoré z nich pochádzajú z písanej angličtiny (hry, knihy alebo básne), iné pochádzajú z filmov a ďalšie pochádzajú od známych historických osobností.
23. Tattoomania
q23
24. As a rule, having asked a question of installation of a ladder in the house, owners don’t assume that the ladder and its protection are two absolutely different products.
25. Tombalina.cz
q25
26. Citáty slavných osobností
q26
27. Nejlevnější samolepky.CZ
q27
28. Ať už mezi anglickými citáty hledáte nějaké moudro, které byste mohli poslat zahraničnímu příteli, či se chcete jen tak pročítat pravdivými a často i vtipnými větami a zároveň u toho brousit angličtinu, pak vězte, že anglické citáty jsou tím, co hledáte.
29. Citáty slavných osobností
q29
30. SmartMix.cz
q30
31. Citáty slavných osobností
q31
Rate article

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: