Ceníme si smysluplných výroků, chytlavých memů a vtipných citací více než kdokoli jiný. Tato webová stránka obsahuje naši jedinečnou sbírku inteligentních frází a myšlenek z více než 500 různých zdrojů, a to jak v textovém formátu, tak v obrázcích nebo videích.

Citáty Anglicky Překlad

1. Naučte se konečně opravdu anglicky – Online kurz na Předpokládáme, že také nesnášíte rady typu „musíte se naučit dobře anglicky“, ale které už se jaksi zapomenou zmínit o tom, jak to přesně máte udělat.
2. Jak se vážou anglická slovesa – aneb NENÍ jedno, zda zvolíte „ing“ či „to“
Thank you for watching!
3. Zadejte Vámi hledané slovo do pole níže a nalezněte tak překlad pro Vámi zadané slovo.
4. Neexistuje nic skutečně cenného, čeho může být dosaženo bez práce a námahy.
5. Tombalina.cz
q5
6. Jazyková škola LITE
q6
7. Ať už mezi anglickými citáty hledáte nějaké moudro, které byste mohli poslat zahraničnímu příteli, či se chcete jen tak pročítat pravdivými a často i vtipnými větami a zároveň u toho brousit angličtinu, pak vězte, že anglické.
8. Překlady z češtiny do angličtiny, francouzštiny, němčiny, španělštiny, italštiny, ruštiny.
9. Citáty slavných osobností
q9
10. ‚citáty‘ přeloženo v bezplatném anglickém slovníku, mnoho dalších překladů anglicky bab.
11. OdZadu – Startitup
q11
12. Albatrosmedia.sk
q12
13. Libor Friedel
q13
14. Každý den s citátem
q14
15. Keramik Hallstatt
q15
16. Objevte známé i méně známé anglické citáty, motta a výroky.
17. Bible nebo jejich části v různých jazycích a edicích, pomůcky ke studiu Bible, publikace s biblickým obsahem pro děti.
18. Libor Friedel
q18
19. Knihkupectví Ládví
q19
20. DocPlayer.cz
q20
21. Predchádzajúca história bude počas tejto inovácie vymazaná, takže si uložte preklady, ktoré si chcete ponechať, aby ste k nim mali neskôr jednoduchší prístup.
22. Jejich výhodou tak je, že si je můžete plnohodnotně užít v nezměněné podobě bez překladu.
23. Krásné anglické citáty (+ překlad) Anglické citáty 3 | Cool v plote Krásné anglické citáty (+ překlad) Citáty Láska (česky + anglicky) YouTube Krásné anglické citáty (+ překlad) Citáty Anglicky Wattpad Anglické Archivy AntilopaJournal.
24. Třetí strana citátů slavných osobností, citáty o životě, velká sbírka citátů v angličtině a jejich překlad do češtiny.
25. Citáty slávnych osobností
q25
26. Citáty slavných osobností
q26
27. Jazyková škola LITE
q27
28. Rytí skla, svatební sklenice, dárky, přání k narozeninám
q28
29. Rytí skla, svatební sklenice, dárky, přání k narozeninám
q29
30. Etymology In the 1500s, Count Hieronymus Schlick of Bohemia began minting coins known as Joachimsthaler (from German thal, or nowadays usually Tal, „valley“, cognate with „dale“ in English), named for Joachimstal (modern Jáchymov in the Czech Republic), where the silver was mined.
31. Městská knihovna v Praze
q31
32. Jazykový slovník: čeština » běloruština.
33. Anglické citáty s překladem jsou dobrou formou, jak si procvičit nejen anglická slovíčka, ale také osvojit si volný překlad, který je u citátů velmi častý.
Rate article

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: