Ceníme si smysluplných výroků, chytlavých memů a vtipných citací více než kdokoli jiný. Tato webová stránka obsahuje naši jedinečnou sbírku inteligentních frází a myšlenek z více než 500 různých zdrojů, a to jak v textovém formátu, tak v obrázcích nebo videích.

Aforismy Jana Wericha

1. Navštivte největší českou sbírku citátů, která obsahuje úžasné citáty od vašich oblíbených autorů.
2. Anekdoty (Otázky a vtipné odpovědi, afórismy, o lidech aj.)
Thank you for watching!
3. Poznámka: O tom, že mnohé lidové aforismy patrně ovlivňují zpětně i další literární tvorbu některých autorů asi není třeba pochybovat – srovnej text známé písně Jana Wericha a Jiřího Voskovce Život je jen náhoda, jednou jsi dole jednou nahoře… Půvabné slovní hříčky.
4. CitÁty, aforismy, moudra a hlÁŠky has 411 members.
5. Ve třetím dílu se můžete zaposlouchat do mluveného slova z pera autorů klasiky (nejen) naší literatury – Františka Němce, Jana Wericha, Jiřího Suchého, Karla Poláčka a Karla Čapka.
6. Aforismy, anekdoty Všeobecné a ostatní Literární biografie Scénáře, eseje, úvahy Literární cestopisy Citáty, rčení, přísloví Fejetony, rozhovory Komiksy Báje, pověsti Knihy ostatní Populárně naučná pro dospělé Záliby Dějiny & fakta.
7. Audiolibrix
q7
8. Ing. František Knížek
q8
9. Citáty slavných osobností
q9
10. 2019 budeme vyřizovat až po Novém roce.
11. Dějiny českého divadla – Katedra divadelních, filmových a.
12. Databáze knih
q12
13. Proto bychom si ho měli vážit, a když už žijeme, tak především koukat, abychom skutečně žili.
14. Knihcentrum
q14
15. Mapují jeho život od narození až do smrti a objevují Werichovy málo známé tváře – světáckého dandyho, geniálního komika, advokáta proletářů, kumpána známých umělců i neznámých rybářů, obskakovaného pacienta i osamělého Mistra.
16. Www.antikvariatukostela.cz
q16
17. Hudba i původní český text vzniká najednou, tímto způsobem ale může vzniknout písnička například při nějaké volné improvizaci na dané téma (je známo ze vzpomínek Jana Wericha, že píseň Tmavomodrý svět Jaroslava Ježka, Jana Wericha a Jiřího Voskovce prý vznikla přesně tímto způsobem – ….
18. Citáty slávnych osobností
q18
19. Sleviste.cz
q19
20. Ing. František Knížek
q20
21. Antikvariát u Brouků Zlín
q21
22. Institut pro studium literatury
q22
23. Červený knír
q23
24. Audiolibrix
q24
25. Citáty slavných osobností
q25
26. Každý den jeden aforismus pro vtip a moudrost do života.
27. Mapují jeho život od narození až do smrti a objevují Werichovy málo známé tváře – světáckého dandyho, geniálního komika, advokáta proletářů, kumpána známých umělců i neznámých rybářů, obskakovaného pacienta i osamělého Mistra.
28. Mapují jeho život od narození až do smrti a objevují Werichovy málo známé tváře světáckého dandyho, geniálního komika, advokáta proletářů, kumpána známých umělců i neznámých rybářů, obskakovaného pacienta i osamělého Mistra.
29. Knihárium – Kniharium
q29
30. Aforismy, anekdoty Všeobecné a ostatní Literární biografie Scénáře, eseje, úvahy Literární cestopisy Citáty, rčení, přísloví Fejetony, rozhovory Komiksy Báje, pověsti Knihy ostatní Populárně naučná pro dospělé Záliby Dějiny & fakta.
31. Října 1980 Praha) byl český filmový a divadelní herec, dramatik a filmový scenárista, významný představitel meziválečné divadelní avantgardy a poválečné české divadelní kultury, spisovatel.
32. SlidePlayer
q32
33. Ing. František Knížek
q33
34. Citáty slavných osobností
q34
35. Ing. František Knížek
q35
36. Citáty slavných osobností
q36
37. , jiné v rámci celovečerních filmů nazvaných podle knihy Fimfárum Jana Wericha (2002), Fimfárum 2 (2006) a Fimfárum – Do třetice všeho dobrého(2010) Pohádky Královna Koloběžka První Fimfárum O rybáři a ….
38. Ing. František Knížek
q38
39. This aphorism was later applied or adapted to physical science and then morphed into multifarious aphorisms of philosophy, morality, and literature.
Rate article

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: