Ceníme si smysluplných výroků, chytlavých memů a vtipných citací více než kdokoli jiný. Tato webová stránka obsahuje naši jedinečnou sbírku inteligentních frází a myšlenek z více než 500 různých zdrojů, a to jak v textovém formátu, tak v obrázcích nebo videích.

Vtipné Svatební Citáty

1. Přečíst si tak můžete nejlepší citáty a motta dle uživatelů, nejnovější citáty a motta nebo si nechat vybrat citáty náhodně.
2. Pulnoční překvapení
Thank you for watching!
3. Aj – citÁty s obrÁzky – citÁty s obrÁzky Viac informácií Tento a ďalšie piny nájdete na nástenke Múdrosti používateľa Jozef.
4. Citáty o lásce a verše na svatební oznámení či pro blahopřání Vtipné citáty a hlášky na téma svatba, láska a manželství Dobrá manželství jsou tak vzácná, že by se měla naložit do lihu.
5. Hubatá černoška
q5
6. Svatební asistentka
q6
7. Vtipné citáty a hlášky na téma svatba, láska a manželství Ať už řešíte podobu Vašeho svatebního oznámení anebo jste na straně svatebních gratulantů, jistě uvítáte naše doporučení na zajímavé texty, citáty a přání, které jsme pro Vás vyhledali.
8. Trololol.cz
q8
9. Www.tesco-graduates.cz
q9
10. Podívej se na vtipné citáty, ale i mnohé další citáty, nejen na téma vtipné.
11. Discochechtak.cz
q11
12. Darmanie.cz
q12
13. Svatební asistentka
q13
14. Pro Vaši lepší orientaci a výběr jsou svatební motta, citáty, verše a básničky rozčleněny dle počátečního písmene a označeny počátečním písmenem a číslem.
15. Vtipná svatební přání jsou skvělým zdrojem zábavy, zejména čtou-li je novomanželé nahlas při hostině.
16. Hubatá černoška
q16
17. Dejdar – dárky k narozeninám, svatební dary
q17
18. Vtipné, drsné a legrační hlášky Legrační hlášky, humorné citáty, zábavná úsloví, vtipné fráze, slogany, poznámky pro jakoukoli příležitost, důvtipné, moudré, ujeté – k smíchu i k zamyšlení.
19. Svatební zboží
q19
20. Dárky Dejdar
q20
21. Svatební šílenství
q21
22. Pod níže uvedenými odkazy naleznete několik tipů na originální svatební přání, vtipné texty na svatební gratulace, citáty, vhodné na svatební blahopřání, ale i svatební přání v angličtině, jste-li pozvaní na ne-českou svatbu.
23. Svatební citáty jsou tou pravou volbou pro ty, kteří chtějí spolu se svým svatebním přáním novomanželům předat nějakou životní moudrost a pravdu, ale i pro ty, kteří hledají neutrální, univerzální a inteligentní text na svatební blahopřání.
24. Vše o svatbě
q24
25. UmeniMilovat.cz
q25
26. Svatební asistentka
q26
27. Svatební citáty, oznámení a motta – o lásce a životě Svatební blog Vytvořil admin / 0 komentářů Připravili jsme pro vás výběr nejlepších svatebních citátů o lásce a životě, které se dají využít například na vašem svatebním oznámení nebo jako svatební motto.
28. My jsme přišli s top 25 nejvíce legrační zásnubní a svatební citáty , aby vás ve výběru nejvíce použitelné a účinnější svatební citáty, aby se vešly svůj účel.
29. Citáty jsou většinou vyjádřením pocitů, které snoubenci k sobě cítí a o jejich rozhodnutí kráčet životem spolu v dobrém i zlém.
30. Vše o svatbě
q30
31. O svatbě by mělo samo o sobě svatební oznámení dost vypovídat, a to nejen svým vzhledem (stylem svatby – formální, netradiční, přírodní, sportovní, atd.
32. Svatba, svatební výročí skleničky
q32
33. Jak vidíte, tipů na to, jak lze pojmout text na svatební blahopřání je nespočet a záleží na vás a vašemu vztahu k novomanželskému páru, pro jaký text svatebního přání se nakonec rozhodnete.
34. První citáty aneb vtipné hlášky na prvním místě Prvním citátem, se kterým dokážete své hosty pobavit je: „Zamilovanost je nemoc, která se léčí svatbou.
35. 7 minut čtení (udělejte si kafe a šup na to) V tomto článku najdete více než 60 tipů pro nápadité a humorné přání k svatbě.
36. Www.kvalitni-zivot.cz
q36
37. Dejdar – dárky k narozeninám, svatební dary
q37
38. Vtipná svatební přání – 41 oblíbených přáníček Dnes je středa 11.
39. Www.tesco-graduates.cz
q39
40. Svatební asistentka
q40
41. Www.kvalitni-zivot.cz
q41
42. Dárky Dejdar
q42
43. Hezké a vtipné citáty na dárkovém zbožím mohou být fajn tip na originální a vtipný dárek k narozeninám, dárek k svatbě, svátku nebo třeba k narození miminka a jiným příležitostem.
44. Vytváříme svatební oznámení, kartičky ke stolu, svatební stromy, placky a další tiskoviny pro váš dokonalý svatební den.
45. Bytové doplňky & dekorace provence
q45
46. Pro použití obrázku klikněte na odkaz pod obrázkem a zkopírujte ho na Vaši stránku na Facebook, Pinterest, WhatsApp, Twitter.
47. Www.tesco-graduates.cz
q47
48. Najdete tady užitečné informace, inspiraci, návody a šablony ke stažení zdarma.
Rate article

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: