Ceníme si smysluplných výroků, chytlavých memů a vtipných citací více než kdokoli jiný. Tato webová stránka obsahuje naši jedinečnou sbírku inteligentních frází a myšlenek z více než 500 různých zdrojů, a to jak v textovém formátu, tak v obrázcích nebo videích.

Vegetarianstvi Citáty

1. Citáty: „Dokud nepřestaneme ubližovat ostatním živým tvorům, budeme pořád barbary“ Thomas Jefferson (třetí americký prezident) „Nic nebude ku prospěchu a ke zvýšení šance na přežití na Zemi víc než vegetariánská dieta“.
2. Klenot skutečné moudrosti – režie: Igor Chaun
Thank you for watching!
3. Knižní klub
q3
4. Góvinda – vegetariánská restaurace
q4
5. Jednou zase sofista Sidónios, v Athénách velmi proslulý, vychvaloval sám sebe asi v tom smyslu, že obsáhl svým věděním veškeru filosofii: “Kdyby mě volal Aristotelés do Lykeia, budu ho následovat.
6. Zdravá výživa – Doktorka.cz
q6
7. Citáty v angličtině, pobavte a poučte se z moudrostí známých i neznámých osobností současných či dávných časů.
8. O vegetariánství
q8
9. Citáty slavných osobností
q9
10. PYTHAGORAS Nic neprospěje lidskému zdraví a zvýšení šance na přežití života na Zemi tak, jako evoluční přechod na vegetariánkou stravu.
11. See more of Citáty pro každý den on Facebook.
12. Black-marmelade – Blog.cz
q12
13. Podnět k tomu, aby se stal veselý vegetarián, byl případ, kdy Tolstoj byl nevědomým svědkem toho, jak bylo poraženo prase.
14. Vitariánství, živá strava, RAW
q14
15. IS MU – Masarykova univerzita
q15
16. Nejzajímavější citáty o vegetariánství a veganství od autorů z celého světa – výběr vtipných, inspirativních a motivačních citátů na téma vegetarián, vegetariánství, vegan, veganství.
17. Citáty – Jonathan Safran Foer vyrůstal ve Washingtonu a studoval na univerzitě v Princetonu.
18. Každý den s citátem
q18
19. Kromě rozsáhlé knižní databáze zde najdete hodnocení knih, názory uživatelů, informace o autorech, povídkách, aktuality z literárního světa a mnoho dalšího.
20. Citáty slavných osobností
q20
21. Tomáš Poul – blog – Blog.cz
q21
22. Citáty slavných osobností
q22
23. PYTHAGORAS Nic neprospěje lidskému zdraví a zvýšení šance na přežití života na Zemi tak, jako evoluční přechod na vegetariánkou stravu.
24. Každý den s citátem
q24
25. Vegetariánství a Veganství.
26. ChinaExpress
q26
27. Musíte vidět: Nové filmy o silných ženských hrdinkách Filmové jaro slibuje příběhy o inspirativních, nebojácných ženách, které se mohou pochlubit vytrvalostí, charakterem i důvtipem.
28. Jedno Vědomí
q28
29. Rubrika Citáty o mužích a ženách Souvisí: citát, citáty o mužích, muži, o mužích Existují pouze tři věci.
30. Osvětim začíná tam, kde člověk stojí na jatkách a pomyslí si – vždyť jsou to jen zvířata.
31. Wonder Forest – Blog.cz
q31
32. Na této stránce naleznete různé citáty a motta :) Stránka byla založena dne 25.
33. Zvířata, moderní gymnastika, balet, fasterová, paris hilton, rakovina, anorexie, deprese, kam za zábavou, glaukom, vegetariánství, sportovní gymnastika,.
Rate article

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: