Ceníme si smysluplných výroků, chytlavých memů a vtipných citací více než kdokoli jiný. Tato webová stránka obsahuje naši jedinečnou sbírku inteligentních frází a myšlenek z více než 500 různých zdrojů, a to jak v textovém formátu, tak v obrázcích nebo videích.

Tesla Citáty

1. Je spoluzakladateľom spoločností PayPal, Tesla, SolarCity a ZIP2, iniciátorom vzniku OpenAI, ako aj vlastníkom SpaceX, Neuralink a The Boring Company.
2. Citáty | Buddha
Thank you for watching!
3. Antikvariát Kokíčkovi
q3
4. Jeho patenty a teoretická práca formovali základ moderných systémov na striedavý prúd, vrátane polyfázových energeticko-distribučných systémov a motorov na striedavý prúd, ktoré umožnili začiatok etapy zvanej Druhá priemyselná revolúcia.
5. Americký podnikatel, vynálezce, ale také vizionář Elon Musk vede automobilku Tesla a kromě toho se věnuje dalším ambiciózním firmám a projektům, ať už SpaceX, SolarCity, nebo Hyperloop.
6. — Nikola Tesla A Means for Furthering Peace (1905), Context: It is not a dream, it is a simple feat of scientific electrical engineering, only expensive — blind, faint-hearted, doubting world.
7. Jedno Vědomí
q7
8. Pozeraj super obrázky a video, zasmej sa na haluzných vtipoch, nájdi super SMS pre tvojho miláčika alebo sa inšpiruj zaujímavým citátom.
9. Zdeněk Hašek
q9
10. Ve hvězdách TV
q10
11. Pokud chcete najít tajemství vesmíru, berte v potaz vše co se týká energie, frekvence a vibrace.
12. War can not be avoided until the physical cause for its recurrence is removed and this, in the last analysis, is the vast extent of the planet on which we live.
13. Nikola Tesla vynálezca, fyzik, konštruktér, vizionár Jeho patenty a teoretická práca formovali základ moderných systémov na striedavý prúd (elektrická energia).
14. Citáty Nikola Tesla Objevte zajímavé a ověřené citáty · Nikola Tesla byl americký vynálezce srbského původu, fyzik a konstruktér elekt… (strana 2).
15. Tuto myšlenku rozvedl a předpokládal, že pokud lidstvo bude používat k válečným účelům převážně bojové stroje s umělou inteligencí, z jeho pohledu logicky časem přestane k válkám docházet úplně.
16. Jedno Vědomí
q16
17. Citáty slavných osobností
q17
18. Elektrickevozy.cz
q18
19. Letem světem Applem
q19
20. Ak sa vrátite o niekoľko sto rokov, zdá sa, že to, čo dnes považujeme za samozrejmosť, sa javí ako výplod niekoho fantázie.
21. Zdeněk Hašek
q21
22. Nikola Tesla byl americký vynálezce srbského původu, fyzik a konstruktér elektrických strojů, zařízení a přístrojů.
23. Citáty slavných osobností
q23
24. Americký podnikatel, vynálezce, ale také vizionář Elon Musk vede automobilku Tesla a kromě toho se věnuje dalším ambiciózním firmám a projektům, ať už SpaceX, SolarCity, nebo Hyperloop.
25. Nejlepší citáty od Nikola Tesla O velkém vynálezci dvacátého století jménem NikolaTesla má mnoho legend.
26. Citáty slavných osobností
q26
27. Citáty slavných osobností
q27
28. Citáty slavných osobností
q28
29. Www.pinterest.co.kr
q29
30. Www.umeniekreativity.sk
q30
31. Nejlepší citáty od Nikola Tesla O velkém vynálezci dvacátého století jménem NikolaTesla má mnoho legend.
32. Hospodářské noviny
q32
33. Jedno Vědomí
q33
34. Citáty slavných osobností
q34
35. Nejlepší citáty od Nikola Tesla O velkém vynálezci dvacátého století jménem NikolaTesla má mnoho legend.
36. Dar duševnej sily pochádza od Boha, božskej bytosti, a ak sústredíme svoje myslenie na túto pravdu, naladíme sa na túto veľkú silu.
37. Storyboard That
q37
38. Citáty slavných osobností
q38
39. Elektrickevozy.cz
q39
40. Spoznajte tie najkrajšie citáty od Nikoly Teslu a nahliadnite tak do jeho tajuplnej a geniálnej mysle, ktorej vynázely a objavy dodnes udivujú svet.
41. Elektrickevozy.cz
q41
Rate article

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: