Ceníme si smysluplných výroků, chytlavých memů a vtipných citací více než kdokoli jiný. Tato webová stránka obsahuje naši jedinečnou sbírku inteligentních frází a myšlenek z více než 500 různých zdrojů, a to jak v textovém formátu, tak v obrázcích nebo videích.

Tento Způsob Léta

1. Nešťastný muž, který nemůže snést svou ženu, kterou si zvolil ze všech žen na světě, nedodá si odvahy, aby se k ní vrátil a hleděl ji snést, ale dodá si odvahy a zvolí si ženu jinou, kterou možná, až přijde čas, zase odmítne jako nesnesitelnou.
2. Rozmarné léto prodavače limonád s EET
Thank you for watching!
3. Www.instazu.com
q3
4. Fotoknihu pexeso fotky Další produkty Videozáznam z treku po pohoří Rila (s hudbou) Klaudia a Tomáš Obsah pokračuje za reklamou.
5. Neunesl výkřik diváka, týkající se jeho pravomocí, ignoroval ostentativně doporučení doktora u srážky Doležala, sjel mladého vedoucího týmu, že za stavu 3:0 pustil ….
6. Henulka01 – Idnes
q6
7. Člověk se může naplácnout někam k vodě a relaxovat :-) Ale viděno očima koně, dala bych si zataženo, kolem 15 stupňu a ideálně jemný deštíček :-) Pak by nelítaly ty hnusný hovada, komáři, mouchy, střečci a.
8. Divadlo Viola
q8
9. 2010 by zarox21 Po zkušenostech s Windsorskými paničkami minulý pátek (liják jako blázen, vracení vstupného, rýma …) jsme na druhý pokus zvolili divadlo zastřešené, zato s programem, který za letní náladou nikterak nepokulhává.
10. Hudební stránky
q10
11. 2019 / Slavná auditoria / Martina Klausová V místech, kde tok Vltavy vytváří elegantní smyčku pod strmou skálou, vyrůstalo po staletí město s hradem a zámkem i ….
12. Pat a Mat v Austrálii – Blog.cz
q12
13. Český rozhlas Ostrava
q13
14. Záplavy nás tady v Dolních Měcholupech nepostihly, jen silný vítr za jedné zvlášť velké bouřky hrozil rozlomením ořešáku, ten ale prokázal své nejen viditelné kvality a všechny nápory na hustě.
15. Pedrův blog
q15
16. Blog obyčejných lidí pro obyčejné lidi o politice, ekonomii, fotbálku a všem ostatním, čím žije současná Česká nebo Slovenská republika.
17. Henulka01 – Idnes
q17
18. Hlášku „Tento způsob léta zdá sem i poněkud nešťastným“ zná snad úplně každý, a to i proto, že se dá donekonečna parafrázovat a variovat tak, aby ji každý mohl užívat v běžném hovoru.
19. V Budějcích ve středu například hořela na dvou místech trafostanice, byla zastavena vlaková doprava mezi obcí Chotoviny a Budějcemi (kvůli pádu stromů na elektrické vedení), byly poškozeny domy v Chrášťanech-Doubravce na Českobudějovicku, v Malšicích se po úderu blesku vznítil dům a v Hluboké nad.
20. To mám za to rouhání, že jsme čtyři roky chodili jen na preventivní prohlídky, nechat se zvážit a přečíst traktor na svíticí tabuli:o).
21. “ V poněkud zpustlých říčních lázních na břehu řeky Orše se denně setkávají tři postarší pánové: majitel lázní Antonín Důra, sečtělý abbé Roch a major ve výslužbě Hugo.
22. 07/07/2019 · Watch Tento způsob léta zdá se mi poněkud nešťastným – Luky on Dailymotion.
23. ČT24 – Česká televize
q23
24. Tichaposta – Blog.cz
q24
25. Myslím, že páni Důrové provozující koupaliště a plovárny letos budou ronit hořké slzy.
26. „Tento způsob léta…“ Nejen z filmů pro pamětníky známe prvorepublikové plovárny.
27. Vína z Moravy a vína z Čech
q27
28. Pedrův blog
q28
29. A letos mě věta pana Hrušínského napadá čím dál častěji.
30. Svět podle Čuky
q30
31. Dáša Vránová fashion blog
q31
32. ČT24 – Česká televize
q32
33. Český rozhlas Ostrava
q33
34. Těšila jsem se, co všechno stihnu udělat na zahradě.
35. ČT24 – Česká televize
q35
36. Těšila jsem se, co všechno stihnu udělat na zahradě.
37. Když manželé Hunalovi stavení s malým dvorkem před pár lety koupili, věděli, že je čeká spousta práce.
38. Já dokážu jen předpovědět, že právě dnes příjemnému lenošení u vody „odzvonilo“.
39. Vítězslav Praks – Respekt
q39
40. Městské divadlo Mladá Boleslav
q40
41. Tohle slunce postupně celý den přechází pomalu na druhou stranu, na západ, ale stále stejně svítí, možná jen občas se snaží schovat za nějaký ten mráček, který ale raději rychle zmizí, protože nechce planetu….
42. SlidePlayer
q42
Rate article

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

*

code