Ceníme si smysluplných výroků, chytlavých memů a vtipných citací více než kdokoli jiný. Tato webová stránka obsahuje naši jedinečnou sbírku inteligentních frází a myšlenek z více než 500 různých zdrojů, a to jak v textovém formátu, tak v obrázcích nebo videích.

Svatba Citáty

1. Před čtyřiceti lety se mi stávalo, že jsem se vdala za muže, které bych dnes nepozvala ani na oběd.
2. Citáty o životě a lásce
Thank you for watching!
3. Svatba, svatební výročí skleničky
q3
4. Discochechtak.cz
q4
5. Citáty jsou přehledně roztřídeny do 40 kategorií a podle autorů.
6. Humorná i hřejivá přání, hlášky a citáty ke svatbě a výročí svatby Věřte, nebo ne, většinu z nich můžete dokonce relativně bezpečně použít.
7. Najzaujímavejšie citáty o svadbe od autorov z celého sveta – výber vtipných, inšpiratívnych a motivačných citátov na tému svadba.
8. Ne každý ale ví, po kolika letech se vlastně taková svatba slaví a jaké jsou další svatební výročí.
9. 62,320 likes · 1,700 talking about this.
10. Objevte recepty, rady pro domácnost, stylovou inspiraci nebo další nápady, které můžete vyzkoušet.
11. Www.tesco-graduates.cz
q11
12. Objevte nápady na téma Carpe Diem.
13. Hubatá černoška
q13
14. Nejlépe hodnocené svatební vtipy, ale i mnohé další vtipy a humor.
15. Citáty slavných osobností
q15
16. Nejzajímavější citáty o manželství od autorů z celého světa – výběr vtipných, inspirativních a motivačních citátů na téma manželství.
17. Www.tesco-graduates.cz
q17
18. Www.mamivnuzhda.com
q18
19. Milenci se potkají, uhasí žízeň, založí rodinu a vychovají děti tam, kde je studna.
20. Stanislavasejblova.cz
q20
21. Lepilova.cz
q21
22. Svatební citáty jsou tou pravou volbou pro ty, kteří chtějí spolu se svým svatebním přáním novomanželům předat nějakou životní moudrost a pravdu, ale i pro ty, kteří hledají neutrální, univerzální a inteligentní text na svatební blahopřání.
23. Navždy spolu
q23
24. Odkaz na stránku Citáty – Svatba Pokud vás stránka citátů na téma Svatba zaujala a chtěli byste ji doporučit, stačí do zdrojového kódu vašich webových stránek vložit následující kód nebo alespoň kliknout na +1 vlevo v menu.
25. Citáty jsou přehledně roztřídeny do 40 kategorií a podle autorů.
26. Online FOTO EFEKTY zdarma – Blog.cz
q26
27. Www.kvalitni-zivot.cz
q27
28. Samotný citát však může působit neosobním dojmem a tak vám doporučujeme přidat k němu ještě vlastní přání, se kterým bude vaše gratulace ke zlaté svatbě už úplně dokonalá.
29. Prohlížíte kategorii Manželství, svatba a společný život @ Oženit se proto, že ji milujeme – to je omluva nikoli důvod Marcel Achard @ Oženit se znamená zdvojnásobit své povinnosti a napůl omezit svá práva Arthur Schopenhauer.
30. Svatební zboží
q30
31. Nejkrásnější citáty na svatební oznámení | Citáty slavných osobností Další informace Tento pin a mnoho dalšího naleznete na nástěnce citáty uživatele Ludmila Leinweberová.
32. Svatba Snů Svatební Den Inspirace Pro Svatbu Rustikální Svatební Dekorace Nápady Na Svatby Kreativní Nápady.
33. Podobně jako ostatní životní kapitoly a milníky, i svatební výročí si zaslouží zvláštní pozornost, neboť tento den je víc, než kterýkoli jiný, vhodný poděkování partnerovi za lásku, starostlivost a každodenní péči, kterou ve všedním shonu.
34. BleuBazaar CZ
q34
35. Www.snubaky.cz
q35
36. Krása a móda
q36
37. Citáty slavných osobností
q37
38. Zamyslete a pobavte se nad citáty a životními moudry slavných osobností na téma manželství.
39. PŘesvĚČte se, Že naŠe svatebnÍ skleniČky majÍ velkÝ ÚspĚch.
40. Citáty o lásce a verše na svatební oznámení či pro blahopřání Vtipné citáty a hlášky na téma svatba, láska a manželství Dobrá manželství jsou tak vzácná, že by se měla naložit do lihu.
41. Je nekonečné množství nádherných vět vystihujících životní štěstí v podobě lásky jen několika slovy, která přitom obsahují vše podstatné.
Rate article

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: