Ceníme si smysluplných výroků, chytlavých memů a vtipných citací více než kdokoli jiný. Tato webová stránka obsahuje naši jedinečnou sbírku inteligentních frází a myšlenek z více než 500 různých zdrojů, a to jak v textovém formátu, tak v obrázcích nebo videích.

Severus Snape Citáty

1. Gratuluji, váš výkon v Černém jezeře byl úžasný.
2. Top 10 – Voldemort Moments
Thank you for watching!
3. Popular HD Quotes
q3
4. Alan Rickman, celým jménem Alan Sidney Patrick Rickman je britský herec známý ze série Harry Potter, kde ztvárnil roli profesora jménem Severus Snape.
5. Wise Famous Quotes
q5
6. ,,Ten večer, kdy lord Voldemort přišel do Godricova dolu zabít Harryho a Lily Potterová se postavila mezi ně, kletba se odrazila.
7. Famous Quotes & Sayings
q7
8. Famous Sayings at GreatSayings
q8
9. Alan Rickman, celým jménem Alan Sidney Patrick Rickman je britský herec známý ze série Harry Potter, kde ztvárnil roli profesora jménem Severus Snape.
10. Zdroj: Deviantart „Hlupáci, kteří pyšně chodí se srdcem na dlani, kteří nejsou schopni ovládnout své city, kteří se vyžívají v truchlivých vzpomínkách a nechají se tak snadno vyprovokovat – jinak řečeno slaboši – nemají proti moci Pána Zla šanci.
11. Famous Quotes & Sayings
q11
12. Tags: anime, k-rocket, harry potter, severus snape, albus dumbledore Albus Dumbledore and Severus Snape- that’s really sad when you realize that Dumbledore was the only one Snape could trust and who trusted him :(Albus Dumbledore and Severus Snape- this ….
13. Quote Master
q13
14. Tak jde čas s dětmi Harryho Pottera: Jak dnes vypadají Albus Severus Potter nebo Rose Weasley.
15. What are you talking about snape totally said this – Tumblr
q15
16. Quote Master
q16
17. Farnaz Fever
q17
18. 2019 – Prozkoumejte nástěnku „severus snape quotes“ uživatele artakrass na Pinterestu.
19. Citáty slavných osobností
q19
20. Pozeraj super obrázky a video, zasmej sa na haluzných vtipoch, nájdi super SMS pre tvojho miláčika alebo sa inšpiruj zaujímavým citátom.
21. Alan Rickman, celým jménem Alan Sidney Patrick Rickman je britský herec známý ze série Harry Potter, kde ztvárnil roli profesora jménem Severus Snape.
22. Severus Snape: V mých hodinách nebude žádné pošetilé mávání hůlkou ani žádná přihlouplá zaříkadla a proto neočekávám, že by mnozí z vás docenili náročnou vědu a přesné umění přípravy lektvarů.
23. 2017 – Prezrite si nástenku „Fan art“ používateľa Nana10M na Pintereste.
24. HelloGiggles
q24
25. Brumbál doporučil Potterovým, aby použili Fideliovo zaklínadlo, nesmírně složité a pokročilé ochranné kouzlo.
26. Severus Snape: V mých hodinách nebude žádné pošetilé mávání hůlkou ani žádná přihlouplá zaříkadla a proto neočekávám, že by mnozí z vás docenili náročnou vědu a přesné umění přípravy lektvarů.
27. Alan Rickman, celým jménem Alan Sidney Patrick Rickman je britský herec známý ze série Harry Potter, kde ztvárnil roli profesora jménem Severus Snape.
28. Screen Rant
q28
29. Wallpaper Cave
q29
30. Wise Famous Quotes
q30
31. Farnaz Fever
q31
32. Quote Master
q32
33. Wallpaper Cave
q33
34. Famous Quotes
q34
35. Alan Rickman, celým jménem Alan Sidney Patrick Rickman je britský herec známý ze série Harry Potter, kde ztvárnil roli profesora jménem Severus Snape.
36. SlidePlayer
q36
37. Wise Famous Quotes
q37
38. Ecopetit.cat
q38
39. Knižní vesmír
q39
40. Famous Sayings at GreatSayings
q40
41. Farnaz Fever
q41
Rate article

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: