Ceníme si smysluplných výroků, chytlavých memů a vtipných citací více než kdokoli jiný. Tato webová stránka obsahuje naši jedinečnou sbírku inteligentních frází a myšlenek z více než 500 různých zdrojů, a to jak v textovém formátu, tak v obrázcích nebo videích.

Robin Sharma Citáty

1. Here are the different types of customers and tips on how to deal with them.
2. Tajemství CZ – Filmový Audio Záznam
Thank you for watching!
3. Janasedmou.cz
q3
4. Motivační citáty
q4
5. Www.instazu.com
q5
6. Mindvalley Blog
q6
7. Svet bohatých
q7
8. Citáty.Editmax
q8
9. Motivační citáty
q9
10. Sharma worked as a litigation lawyer until age 25, when he self-published MegaLiving (1994), a book on stress management and spirituality.
11. He has sold more than 15 million books across 96+ nations, including the #1 bestsellers The Monk Who Sold His ….
12. Nikomu je nepředám a kdykoliv se můžete odhlásit.
13. Citáty slavných osobností
q13
14. Citáty slávnych osobností
q14
15. Motivační citáty
q15
16. Kniha obsahuje množstvo veršov a vinšov k narodeninám, meninám, ku Dňu zaľúbených, Dňu matiek a k iným sviatkom a výročiam, svadobné a smútočné verše, ako aj fotografie tort k slávnostným príležitostiam.
17. ,,Mám dojem, že sila človeka spočíva v tom, že po celý život zostane verný svojim snom, ktoré mal v detstve,“ Anton Strholec.
18. RobinSharmaNation is an online platform where all of Robin Sharma’s world-class digital programs can be accessed, including Circle of Legends, The Titan Academy and Personal Mastery Academy Online.
19. Jdu za svými sny – Blog.cz
q19
20. Citáty – Robin Sharma je jedným z najvýznamnejších svetových expertov na „leadership“ a dosahovanie osobného úspechu.
21. Citáty slavných osobností
q21
22. Každý den s citátem
q22
23. Robin Sharma, medzinárodne uznávaný expert na vodcovstvo a elitnú produktivitu, predstavil koncept Klubu ranostajov pred viac ….
24. Citáty slavných osobností
q24
25. Jdu za svými sny – Blog.cz
q25
26. Citáty.Editmax
q26
27. Tato „úchvatná knížka (audio-kniha), která přináší potěšení i poznání“, jak se o ní vyjádřil Paulo Coelho, byla přeložena do třiačtyřiceti jazyků a inspiruje miliony čtenářů na celém světě.
28. Vůně kávy a pastelek
q28
29. Citáty slavných osobností
q29
30. CHURCHILL WALT DISNEY WARREN BUFFETT WILL SMITH 20 rozdielov zmýšľania medzi bohatými a priemernými ľuďmi FOTOGRAFIE VÝROKY.
Rate article

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: