Ceníme si smysluplných výroků, chytlavých memů a vtipných citací více než kdokoli jiný. Tato webová stránka obsahuje naši jedinečnou sbírku inteligentních frází a myšlenek z více než 500 různých zdrojů, a to jak v textovém formátu, tak v obrázcích nebo videích.

Revoluce Požírá Své Děti

1. Neblahé důsledky této myšlenky sklízejí ještě dnes mnozí, kteří jsou pozůstalými těch, kteří se nechali indoktrinovat.
2. BEATLESONG (Hmyz a jiná havěť)
Thank you for watching!
3. 2019 16:30 Markéta Šichtařová Tagged With: BBC , HBO , manipulácia , me too , Michael Jackson , obvinenia Add Comment Z pohledu dějin to není vlastně zas až tak dlouho, co emigroval český zpěvák Waldemar Matuška z tehdejšího komunistického Československa.
4. Ten působivý, udavačský článeček, snad zástupce šéfredaktora, navíc ještě vylepšil fotkou, kde se rozesmátá Gabriela nachází v těsné blízkosti Andreje Babiše, čímž je pro Forum24 a všechny slušné vlastence, už na věky věků odepsaná.
5. Albatrosmedia
q5
6. DocPlayer.cz
q6
7. Procházím si účtenky a narazil jsem na následující… Útoky na londýnské metro a autobusy cca 8.
8. Každá totalitní revoluce potřebuje stále další a další krev, aby byla zachována revoluční nálada a otroci nezačali ve svém úsilí všechno staré zničit polevovat.
9. Antikvariát Brno
q9
10. DocPlayer.cz
q10
11. Antikvariát Brno
q11
12. HlídacíPes.org
q12
13. Živé – Aktuality.sk
q13
14. Vítejte v ČIR (Česká Islámská Republika).
15. SlidePlayer
q15
16. IStrakonice
q16
17. Tito „hrdinové“, budující si svoje krvavé kariéry, se tragicky vyvíjejí, proto je nutné opakovat souvislosti.
18. IStrakonice
q18
19. Antikvariát Brno
q19
20. Z pohledu dějin to není vlastně zas až tak dlouho, co emigroval český zpěvák Waldemar Matuška z tehdejšího komunistického Československa.
21. IStrakonice
q21
22. Pan Engel v čele revoluční gardy s rudým práporem a spravedlivě hněvivým hlasem si užil svých pár týdnů slávy a přišla šedá realita.
23. Www.skrytapravda.cz
q23
24. Čeští provládní novináři lžou io žárovkách (20. 4. 2012, Zrusme …
q24
25. Každá totalitní revoluce potřebuje stále další a další krev, aby byla zachována revoluční nálada a otroci nezačali ve svém úsilí všechno staré zničit polevovat.
26. IStrakonice
q26
27. Poněkud připitoměle se tváří tři užiteční idioti – Huml, Škárka a Kočí.
28. Český rozhlas Radiožurnál
q28
29. SlidePlayer
q29
30. : Z pohledu dějin to není vlastně zas až tak dlouho, co emigroval český zpěvák Waldemar Matuška z tehdejšího komunistického Československa.
31. Ústřední tiskový orgán Agrostrany, Lidové noviny, přišel vzápětí se zjištěním, že Andrej Babiš odstavuje druhého muže hnutí ANO Jaroslava Faltýnka.
32. SlidePlayer
q32
Rate article

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: