Ceníme si smysluplných výroků, chytlavých memů a vtipných citací více než kdokoli jiný. Tato webová stránka obsahuje naši jedinečnou sbírku inteligentních frází a myšlenek z více než 500 různých zdrojů, a to jak v textovém formátu, tak v obrázcích nebo videích.

Přísloví O Životě

1. @ Co nám v životě nejvíc chybí, je někdo, kdo by za nás udělal to, co můžeme udělat sami Oscar Wilde @ Je lepší dělat tu nejmenší věc na světě než se potloukat půl hodiny Johan Wolfgang von Goethe.
2. Královny nemají nohy – Vladimír Neff – část 1.
Thanks for watching!
3. Čínská přísloví jsou jednoduchá, ale přitom tak hluboká – mohu říci, že díky nim jsem velmi změnil svůj postoj v mnoha oblastech svého života.
4. Každý den s citátem
q4
5. Citáty o životě, ať už vtipné, moudré nebo naopak smutné jsou velmi oblíbenou studnicí moudrosti, v níž si nejeden rád čte a kde mnohý nachází inspiraci na vlastní povzbuzení, potěšení přítele či napsání trefného a moudrého přání či zprávy.
6. Citáty slavných osobností
q6
7. Připravili jsme si pro Vás ochutnávku těch ,,nejlepších“ citátů o životě od Jana Wericha, Oty Pavla, Jiřího Wolkera a mnoho dalších.
8. HappyMag.cz
q8
9. Knihcentrum
q9
10. HappyMag.cz
q10
11. Electropiknik.cz
q11
12. Život s RS | Roztroušená skleróza mozkomíšní
q12
13. Citáty slavných osobností
q13
14. Vtipy, citáty, přísloví, videa, murphyho zákony | CyberServer
q14
15. Motivační citáty
q15
16. Citáty o životě, ať už vtipné, moudré nebo naopak smutné jsou velmi oblíbenou studnicí moudrosti, v níž si nejeden rád čte a kde mnohý nachází inspiraci na vlastní povzbuzení, potěšení přítele či napsání trefného a moudrého přání či zprávy.
17. Přísloví o životě – – popis, komentáře a veškeré informace o knize.
18. Přísloví o životě – – popis, komentáře a veškeré informace o knize.
19. Citáty slavných osobností
q19
20. 2 | česká, anglická, latinská přísloví, životní moudra a citáty, rčení, pořekadla o lásce, o životě.
21. Czech the World
q21
22. [Shakespeare William] „Znaven tím vším, já chci jen smrt a klid, jen nevidět, jak žebrá poctivec, jak dme se pýchou pouhý parazit, jak pokřiví se každá dobrá věc, jak trapně září pozlátko všech poct, jak dívčí cudnost brutálně rve chtíč, jak lidskou slušnost korumpuje moc, jak zchromlá vláda na nás bere bič, jak umění je pořád služkou mocných, jak blbost.
23. Bohatá sbírka citátů a výroků slavných osobností, přísloví, pranostik, Murphyho zákonů, hlášek z filmů a dalších.
24. Nejzajímavější citáty o životě od autorů z celého světa – výběr vtipných, inspirativních a motivačních citátů na téma život, žít, životní.
25. Citáty slavných osobností
q25
26. „Nenadávej na zrcadlo, když máš křivou hubu.
27. Depositum.cz
q27
28. Svět Úspěšných
q28
29. Knihcentrum
q29
30. Každý z nás máme někdy v životě období, kdy nás nic nebaví, nemáme náladu a jediné, co chceme dělat, je ….