Ceníme si smysluplných výroků, chytlavých memů a vtipných citací více než kdokoli jiný. Tato webová stránka obsahuje naši jedinečnou sbírku inteligentních frází a myšlenek z více než 500 různých zdrojů, a to jak v textovém formátu, tak v obrázcích nebo videích.

Plačící Nietzsche

1. Přílohu jsme jim vyhradili proto, že zejména první svým rozsahem a záběrem překračuje obvyklý formát článků v Protestantu.
2. La politique est-elle un métier ? (4/4) Platon, le philosophe au pouvoir
Thank you for watching!
3. Khv.upol.cz
q3
4. Khv.upol.cz
q4
5. Trvání lidského života je mžik, jeho podstata neustálé plynutí, smyslové vnímání je kalné, osnova celého našeho těla náchylná k rozkladu, naše duše je čarovný kruh, náš osud – záhada, pověst o nás, plod libovůle.
6. SlidePlayer
q6
7. Nakladatelství Filosofia – Akademie věd
q7
8. De Nietzsche il est encore question avec le poète, chercheur au CNRS Guillaume Métayer, qui entreprend la traduction complète de son œuvre poétique et réunit dans le même temps les plus grandes voix de la littérature hongroise autour de la révolution de 1956.
9. Scriptum.cz
q9
10. Na návsi v Čihovicích u Pelhřimova je rybník, u něhož se zjevuje (TAJENKA), která tu konejší plačící děcko.
11. Scriptum.cz
q11
12. Na návsi v Čihovicích u Pelhřimova je rybník, u něhož se zjevuje (TAJENKA), která tu konejší plačící děcko.
13. Právě letos v lednu se v německé TV znovu objevil ten legendární snímek plačící nahé vietnamské holčičky, která zoufale utíká ještě s dalšími venkovskými lidmi po nějaké cestě, záda spálená napalmem (další americká forma humanitárního bombardování – prý to ….
14. Jsi tak nejistý, že se musíš posmívat plačící dívce, aby ses sám cítil dobře.
15. : Německá sociálně-demokratická architektura komunálního bydlení v Ústí nad Labem v letech 1918–1938 / Deutsche sozialdemokra.
16. Audiolibrix
q16
17. Zástupy vzývající „královnu lidských srdcí“ princeznu Dianu, plačící davy valící se na Svatopetrské náměstí v ňímě, aby kolektivně prožívaly smrt papeže, milión lidí nakukujících do vily, v níž se tísní VyVolení, divoký tanec tisíců v technařském lomozu na jedné louce – to všechno jsou zpotvořené podoby.
18. Antikvariát Valentinská
q18
19. Aspects, Nietzsche va lui opposer, dans un deuxième moment de son évolution, l’esprit français, voltairien, sec et incisif, impi- toyable dans la dissection des illusions.
20. Www.ucl.cas.cz
q20
21. Bassett, který má na kontě krvavé horory z nové britské vlny Mrtvá hlídka a Pustina, a producent Samuel Hadida, který prostřednictvím své společnosti Davis Films dal světu filmy jako Pravdivá romance, Crying Freeman plačící drak, Bratrstvo vlků, ….
22. Scriptum.cz
q22
23. Zhluboka si povzdechla, sevřela v pěsti úhledný drdol a tím uvolnila objemnou hmotu, která jí ve spletité kupě klesla na ramena.
24. Audiolibrix
q24
25. Citáty slavných osobností
q25
26. Veliké Poledne
q26
27. Máš množstvo času, môžeš sa teda zahrať niektorú z hier pre jedného alebo pre viacerých hráčov: * origami * hry na rozvíjanie obratnosti a trénovanie trpezlivosti * kúzla ….
28. Jan Melvil Publishing
q28
29. Antikvariát Valentinská
q29
30. Knižní klub
q30
31. SlidePlayer
q31
32. Ústav pro českou literaturu AV
q32
33. Sanctuary.cz
q33
34. Citáty slavných osobností
q34
35. Univerzita Pardubice
q35
36. Ambon – pravoslavný weblog
q36
37. Karmel Edith Steinové
q37
38. Pravý prostor
q38
39. Univerzita Pardubice
q39
40. Sanctuary.cz
q40
Rate article

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: