Ceníme si smysluplných výroků, chytlavých memů a vtipných citací více než kdokoli jiný. Tato webová stránka obsahuje naši jedinečnou sbírku inteligentních frází a myšlenek z více než 500 různých zdrojů, a to jak v textovém formátu, tak v obrázcích nebo videích.

Nejkrásnější Citáty O Rodině

1. Všichni příbuzní i přátelé spolu s vámi prožívají poslední dny vašeho těhotenství a každou chvíli kontrolují své telefony, maily nebo sociální sítě.
2. Pravé přátelství ! BF :*
Thank you for watching!
3. Každý den s citátem
q3
4. Používáme soubory cookies k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a personalizaci reklamy.
5. Tombalina.cz
q5
6. Přidejte se k síti Facebook a spojte se s uživatelem Martina Beranová a dalšími lidmi, které znáte.
7. Citáty slavných osobností
q7
8. Rubrika Citáty o životě Souvisí: citát, citátem, citáty, citáty fotky, citáty k fotkám, citáty o životě, citáty obrázky, citáty text, citáty v obrázcích, citáty v obrázcích zdarma, citáty zdarma, nejkrásnější citáty, oblíbené citáty Navigace pro příspěvky.
9. Citáty slavných osobností
q9
10. Tombalina.cz
q10
11. Každý den s citátem
q11
12. Citáty slavných osobností
q12
13. (Karel Slavoj Amerling) Člověk by měl milovat své rodiče – pokud si je jist, že spolu spali, protože ho chtěli, a nemají ho jen proto, že spolu spali.
14. Citáty slavných osobností
q14
15. Každý den s citátem
q15
16. Podívej se na vtipné citáty, ale i mnohé další citáty, nejen na téma vtipné.
17. 62,320 likes · 1,700 talking about this.
18. Každý den s citátem
q18
19. Knihy Dobrovský
q19
20. Podívej se na citáty o rodině, ale i mnohé další citáty, nejen na téma rodina Citáty o rodině se skvěle hodí jako text na gratulace, ale štěstí s nimi uděláte i mezi přáteli a v kruhu rodinném.
21. Nejkrásnější popisky a citaty k fotkám Home | Facebook Citáty slavných osobností: Největší sbírka citátů, myšlenek a aforismů Výroky, citáty, motta, uvahy Posts amstelmunt Izreke Skip to content.
22. Blesk pro ženy – Blesk.cz
q22
23. Nejtěžší věc, kterou lze na koni dělat, je nedělat absolutně nic.
24. Webrangers.cz
q24
25. Inscrivez-vous sur Facebook pour communiquer avec Pepapepík Pepíno Chosé et d’autres personnes que vous pouvez connaître.
26. Pes – Citáty o psech Vtipné citáty Peníze – Citáty o penězích Rodina – Citáty o rodině Práce – citáty o práci Rozvod – Citáty o rozvodu Tanec – Citáty o tanci Žena – citáty o ženách Bůh – Citáty o Bohu USA – Citáty o USA Sebevědomí – Citáty o sebevědomí Motivační citáty Všechny kategorie.
27. Citáty slavných osobností
q27
28. Každý den s citátem
q28
29. Cz je nejlepší zábavní portál pro všechny věkové kategorie, který obsahuje nejlepší hlášky, vtipy, citáty, motta apod.
30. Každý den s citátem
q30
31. Každý den s citátem
q31
Rate article

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: