Ceníme si smysluplných výroků, chytlavých memů a vtipných citací více než kdokoli jiný. Tato webová stránka obsahuje naši jedinečnou sbírku inteligentních frází a myšlenek z více než 500 různých zdrojů, a to jak v textovém formátu, tak v obrázcích nebo videích.

Nacistické Citáty

1. 2012 · Pokud zadáme do vyhledavače heslo „Truth is the greatest enemy of the state“, které je v anglickém světě nedílnou součástí podvrženého citátu o opakující se lži, vyjíždí nám už naštěstí jako první výsledky hledání slovní spojení typu „falešné nacistické citáty“, „podvodné nacistické citáty“ atd.
2. Film 180 (cz titulky)
Thank you for watching!
3. Mit den wasserabweisenden Stoffen, den zertifizierten Cordura® Kniepolstertaschen und zusätzlichen praktischen Sachen ,wie eine Sicherheitstasche mit Reißverschluss, steht diese ….
4. Února 1976 Mnichov) byl německý teoretický fyzik, matematik a filozof, jemuž byla za podíl na objevu kvantové mechaniky v roce 1932 udělena Nobelova cena za fyziku.
5. Októbra 1938 sa v Žiline zišli predstavitelia slovenských politických strán a vyhlásili autonómiu v rámci Česko-Slovenska (Žilinská dohoda).
6. Nakladatelství Academia
q6
7. Její otec Karl Kleinburger je důstojníkem SS, který se osobně znal s vůdcem a patřil k prvním členům nacistické strany.
8. Obec Rapotín
q8
9. Göringa zajímají hvězdičky na jeho náramenících, Himmlera ty v jeho horoskopu.
10. “ – Johann Wolfgang von Goethe „Nejdříve Vás ignorují, potom zesměšňují, pak s vámi bojují a následně vyhrajete.
11. Národní archiv
q11
12. Citáty slavných osobností
q12
13. Možná se dočkáme, že se o Hitlerovi nebude smět říkat, že byl v nacistické straně, nebo že komunista Stalin byl lidožrout, protože to bude hodnoceno jako ….
14. Institut pro studium literatury
q14
15. 1939, tedy už za nacistické okupace a jeho signování tak nebyla jen otázka souhlasu s obsahem, ale i záležitost značné odvahy a statečnosti.
16. Galerie Rudolfinum
q16
17. Citáty Franz Jägerstatter Objevte zajímavé a ověřené citáty · Franz Jägerstatter byl rakouský sedlák, který odmítl sloužit v nacistické armá….
18. Dokonca aj v týchto spoločnostiach mali občania omnoho viac slobody než občania moderných totalitných štátoch ako je Rusko alebo nacistické Nemecko, kde je ekonomický totalitarizmus spojený s politickým totalitarizmom.
19. Dokumentátor a pracovník PR Severočeského muzea v Liberci, autor regionální literatury z Liberecka, autor webových stránek věnovaných technickým památ.
20. Jeden svět na školách
q20
21. Nakladatelství Academia
q21
22. Recensio.net
q22
23. Hospodářské noviny
q23
24. Martin Niemöller byl syn luterského faráře Heinricha Niemöllera a jeho ženy Pauly, rozené Müller.
25. Citáty slavných osobností
q25
26. Velkomeziříčsko
q26
27. Jeden svět na školách
q27
28. Adolf Hitler, führer, vůdce, neomezený vládce nacistické Třetí říše, samozvaný vrchní velitel jejích branných sil a muž, který rozpoutal nejkrvavější válečný konflikt v dějinách lidstva, druhou světovou válku, přichází na svět 20.
29. Prima – iPrima
q29
30. Kniha – 160 stran, česky, Pevná bez přebalu lesklá Tato prosluněná knížka přímo přetéká vtipnými a optimistickými citáty.
31. ČT24 – Česká televize
q31
32. Možná se dočkáme, že se o Hitlerovi nebude smět říkat, že byl v nacistické straně, nebo že komunista Stalin byl lidožrout, protože to bude hodnoceno jako porušování práva na ochranu osobnosti.
33. Cz Kdo považuje zde zobrazenou titulní stránku knihy za dehonestující, svůj názor po jejím přečtení zaručeně změní.
34. České dědictví UNESCO
q34
35. Možná se dočkáme, že se o Hitlerovi nebude smět říkat, že byl v nacistické straně, nebo že komunista Stalin byl lidožrout, protože to bude hodnoceno jako ….
36. Muzeum hlavního města Prahy
q36
37. Nakladatelství Academia
q37
38. Citáty slavných osobností
q38
39. 2008 · Category Music.
40. Policie hledá zmizelou Míšu Muzikářovou už téměř dva měsíce a její matka se celou dobu o svoji dceru strachuje.
41. Pravdou je, že jeho netradiční styl podání problému dokázal probudit k reakci i ospalého ruského medvěda, jenž projevil svoji velikou nelibost.
42. Citáty slavných osobností
q42
43. „Nezbývá než doufat, že si poselství celé Bible, a nikoli pouze vytržených citátů, vezmou soudruzi k srdci,“ vzkazuje Burdová.
44. Obec Březnice
q44
45. Na tejto stránke nájdete prehľad všetkých autorov zoradených podľa abecedy.
46. Každý, kdo měl uši k slyšení a oči k vidění, věděl, co znamená nacistické šílenství, už ….
47. To nejsou citáty z jen tak ledajakého cestovního průvodce, ale právě pokyny pro americké vojáky.
48. ČT24 – Česká televize
q48
Rate article

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: