Ceníme si smysluplných výroků, chytlavých memů a vtipných citací více než kdokoli jiný. Tato webová stránka obsahuje naši jedinečnou sbírku inteligentních frází a myšlenek z více než 500 různých zdrojů, a to jak v textovém formátu, tak v obrázcích nebo videích.

Kdo Víno Má A Nepije

1. “ – rozměry: 19 * 9 cm – materiál: keramika – objem: 0,5 l – vzhledem k ruční výrobě se může dodaný výrobek nepatrně lišit od fotografie.
2. Houba – Kdo víno
Thank you for watching!
3. Kdo víno má a nepije, kdo hrozny má a nejí je, kdo ženu má a nelíbá, kdo zábavě se vyhýbá, na toho vemte bič a hůl, to není člověk, to je vůl.
4. „Kdo vino ma a nepije, kdo hrozny ma a neji je, kdo zenu ma a neliba, kdo zabave se vyhyba, na toho vemte bic a hul, to neni clovek, to je vul.
5. Kdo víno má a nepije, Kdo hrozny má a nejí je, Kdo ženu má a nelíbá, Kdo zábavě se vyhýbá,.
6. Kdo víno má a nepije, kdo hrozny má a nejí je, kdo ženu má a nelíbá, kdo zábavě se vyhýbá, na toho vemte bič a hůl, to není člověk, to je vůl.
7. Motorkari.cz
q7
8. “ Jan Werich „Do padesáti jsem miloval, od padesáti je mi líno, do padesáti jsem pivo pil, od padesáti piji jen víno“ Jan Neruda „Jen blázen má radost z pití vína do němoty.
9. „Kdo víno má a nepije, kdo hrozny má a nejí je, kdo ženu má a nelíbá, kdo zábavě se vyhýbá, na toho vemte bič a hůl, to není člověk, to je vůl.
10. ,,Kdo víno má a nepije, kdo hrozny má a nejí je, kdo ženu má a nelíbá, kdo zábavě se vyhýbá, na toho vemte bič a hůl, to není člověk, to je vůl.
11. Kdo víno má a nepije, Kdo hrozny má a nejí je, Kdo ženu má a nelíbá, Kdo zábavě se vyhýbá, Na toho vemte bič a hůl, To není člověk, to je vůl.
12. Ptakoviny-Karneval.cz
q12
13. Www.penzionavino.cz
q13
14. Originální žertovný hrnek s motivem Werich s nápisem „Kdo víno má a nepije“ – kvalitní potisk – rozměry: 8 * 9,5 cm – objem: 320 ml Potisk hrnku se může nepatrně lišit od fotografie (například barevně nebo velikostí obrázků a nápisů) Nápis na hrnku: Kdo víno má a nepije, kdo hrozny má a nejíje, kdo ženu má ….
15. ZDARMA doprava při objednávce nad 2499,-Kč Kdo víno má a nepije , kdo hrozny má a nejí je , kdo ženu má a nelíbá , kdo zábavě se vyhýbá , ….
16. ZDARMA doprava při objednávce nad 2499,-Kč Kdo víno má a nepije , kdo hrozny má a nejí je , kdo ženu má a nelíbá , kdo zábavě se vyhýbá , ….
17. “ Jan Werich „Do padesáti jsem miloval, od padesáti je mi líno, do padesáti jsem pivo pil, od padesáti piji jen víno“ Jan Neruda „Jen blázen má radost z pití vína do němoty.
18. A na závěr náš nejoblíbenější: „Kdo víno má a nepije, kdo hrozny má a nejí je, kdo ženu má a nelíbá, kdo zábavě se vyhýbá, na toho vemte bič a hůl, to není člověk, to je vůl.
19. VYZNANIE VÍNU A ŽIVOTU Kdo víno má a nepije, Kdo hrozny má a nejí je, Kdo ženu má a nelíbá, Kdo zábavě sa vyhýbá, na toho vemte bič a hůl,.
20. Drevo-kov-cnc.cz
q20
21. Www.vinotekasumperk.cz
q21
22. „Kdo víno má a nepije, kdo hrozny má a nejí je, kdo ženu má a nelíbá, kdo zábavě se vyhýbá, na toho vemte bič a hůl, to není člověk, to je vůl.
23. Echtvina.cz
q23
24. Vinný šenk U Mikeše
q24
25. Seznam obsahuje karaoke texty, texty starších písní i texty horkých novinek Kdo víno má a nepije.
26. Lamí fórum • Zobrazit téma – Vtipy – cizojazyčné
q26
27. Zlatá rybka
q27
28. Lamí fórum • Zobrazit téma – Vtipy – cizojazyčné
q28
29. Jan Werich: Kdo víno má a nepije, kdo hrozny má a nejí je, kdo ženu má a nelíbá, kdo zábavě se vyhýbá, na toho vemte bič a hůl,.
30. Lamí fórum • Zobrazit téma – Vtipy – cizojazyčné
q30
31. Vtipné dárky
q31
32. Kdo víno má a nepije, kdo hrozny má a nejí je, kdo ženu má a nelíbá, kdo zábavě se vyhýbá, na toho vemte bič a hůl, to není člověk, to je vůl.
33. Citáty slavných osobností
q33
34. SlidePlayer
q34
35. Vinotekauvaska.cz
q35
Rate article

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: