Ceníme si smysluplných výroků, chytlavých memů a vtipných citací více než kdokoli jiný. Tato webová stránka obsahuje naši jedinečnou sbírku inteligentních frází a myšlenek z více než 500 různých zdrojů, a to jak v textovém formátu, tak v obrázcích nebo videích.

Každému Co Jeho Jest

1. Překlad dát každému, co jeho jest ve slovníku češtino-angličtina.
2. True Reason krst CD + kazdemu co jeho jest
Thanks for watching!
3. ATeo – fotokoláže a jiné úlety
q3
4. Muzeum pojištění
q4
5. KlasikaPlus
q5
6. To se jim, po menších nepříjemnostech, podaří, ale jsou zajati a jako váleční zločinci podle rezoluce OSN drženi s tím, že budou vydáni polské straně k potrestání.
7. Jednou jedeme na služební cestu, potom s dítětem do školky, jdeme si zaběhat do lesa, jedeme na kole, loudáme se městem, jdu.
8. Libri nostri
q8
9. Full Moon Zine
q9
10. Martin Valina – Idnes
q10
11. Vtipně pojatá črta ze sicilského venkova, na pozadí detektivní zápletky vykresluje sociální i politické prostředí nejen jihu Itálie.
12. Muzeum pojištění
q12
13. Východočeské divadlo
q13
14. ), čuchat skořici, pár šoulaček za humna, coursing v Ješíně, výlet k Vltavě a samozřejmě se slunit.
15. Full Moon Zine
q15
16. Úsměv proto, že se mi po jeho přečtení vybavil obraz hysterického dítěte, které zoufale křičí na svou „hodnou“ tetičku, že mu nekoupila lízátko, které mělo slíbeno a ještě si dovolila pozvat na svačinu.
17. Více než deset let po rozdělení bývalého Československa je stále předmětem diskuse Smlouva mezi ČR a SR o sociálním zabezpečení, rozdílná výše českých a slovenských důchodů a otázka, zda by jedna strana – a to v zásadě česká – měla dorovnávat nižší slovenské dávky.
18. Devätnásťročný pútnik z neďalekého Newcastlu zaútočil na aktivistu, ktorý mal na sebe tričko s nápisom Pope Go Homo.
19. 18/10/2017 · Hudba: Burzum – From ForeBears Video bylo vytvořeno na základě volně přeloženého článku od Varga Vikernese „To Each his Own“.
20. KČT Kopřivnice
q20
21. Běhej srdcem
q21
22. ČT24 – Česká televize
q22
23. Jakubův cestovní deník
q23
24. Dala tedy dílu to, co jeho jest, což znamená, že se plně soustředila na vykreslení atmosféry a na dokonalé zorganizování bojových scén.
25. SlidePlayer
q25
26. Násilníkovi násilí, podvodníkovi hlavu pod vodu, policistovi po líci…Ale jsou také případy, kdy vlastně nevíme, co pro koho jeho jest.
27. Dát každému, co jeho jest translation in Czech-English dictionary.
28. Libri nostri
q28
29. Parta kamarádů a lásek
q29
30. Ne, neřeknu tu oblíbenou frázi, protože by to nebylo pravda.
31. Claudie Resner
q31
32. Jolly pixie
q32
33. Překlad každému co jeho jest ve slovníku češtino-angličtina.
34. Je to den obdržení odměny, sklizně za to, jak poctivě jsme pracovali.
35. Mobilizujeme.cz
q35
36. Svobodné noviny
q36
37. Kdo nás zavedl do této bryndy, musí pykat,“ řekl včera v televizních zprávách Václav Klaus a dodal, že on osobně viděl text smlouvy poprvé až předevčírem.