Ceníme si smysluplných výroků, chytlavých memů a vtipných citací více než kdokoli jiný. Tato webová stránka obsahuje naši jedinečnou sbírku inteligentních frází a myšlenek z více než 500 různých zdrojů, a to jak v textovém formátu, tak v obrázcích nebo videích.

George Washington Citáty

1. Located at exit 149 on Interstate 90 in central Washington State, the City of George, Washington, is the only city in the nation named after the full name of a president.
2. alžběta I
Thank you for watching!
3. Lilousaspol – Blog.cz
q3
4. Lilousaspol – Blog.cz
q4
5. Washington not only had to organize a government but also to create a role for the highest officer of the new nation.
6. Zaoberal sa predovšetkým šľachtiteľstvom a pestovaním plodín, vyzýval poľnohospodárov na juhu USA, aby prešli na pestovanie plodín alternatívnych k bavlne a znížili tak svoju ekonomickú zraniteľnosť – šľachtil za tým účelom arašidy, sóju alebo sladké zemiaky.
7. CyberServer
q7
8. Il ne faut pas confondre l’État de Washington et la capitale des États-Unis, Washington (district de Columbia), située à l’est du pays, qui tiennent tous les deux leurs noms du président américain George Washington.
9. AUTOR CITÁTU: George Washington Neručíme za pravdivost informací zde uvedených.
10. Citáty.Editmax
q10
11. Geckoandfly
q11
12. George Washington Ogden – Citáty a veškeré další informace o spisovateli a jeho tvorbě.
13. Každý den s citátem
q13
14. Budoucnost, minulost Citáty o bohatství a chudobě Citáty o bolesti Citáty o čase a věku Citáty o dobru a zlu Citáty o hudbě Citáty o kráse Citáty o lásce Citáty o manželství Citáty o moci Citáty o mužích Citáty o myšlení Citáty o náboženství Citáty o naději Citáty o nenávisti Citáty o nevěře Citáty o osudu Citáty o penězích Citáty o práci a.
15. Databáze knih
q15
16. Citáty Vtipy Seznamka Básničky Zpovědnice Povídky Videa Blog Home ~ Citáty o lásce ~ GEORGE WASHINGTON | ,,Ať vaše srdce soucítí s neštěstím a utrpen.
17. KeepInspiring.me
q17
18. Že mimo vojenské ležení nemají žádná jiná práva než ostatní občané, že delikty proti zákonům budou řešeny nikoliv vojenským důstojníkem, ale soudcem, že za porušení zákona nejsou osvobozeni od zatčení a obvinění.
19. Jeden z nejlepších citátů tohoto autora: „Být připraven na válku je nejúčinnější způsob, jak uchovat mír.
20. Youradio Talk
q20
21. Read Washington George – rostlinka from the story Cytáty by Lewaaa with 199 reads.
22. Citáty slavných osobností
q22
23. Príbehy – Webgarden
q23
24. Zprávy – Aktuálně
q24
25. Jolany blog – Blog.cz
q25
26. Citáty slavných osobností
q26
27. Pozeraj super obrázky a video, zasmej sa na haluzných vtipoch, nájdi super SMS pre tvojho miláčika alebo sa inšpiruj zaujímavým citátom.
28. Citáty slávnych osobností
q28
29. Citáty slavných osobností
q29
30. This was the patriot voice of Washington.
31. Každý den s citátem
q31
32. Citáty slavných osobností
q32
33. Audiolibrix
q33
34. Citáty.Editmax
q34
35. Citáty slavných osobností
q35
36. Www.greelane.com
q36
37. Citáty slavných osobností
q37
38. George Washington First Inaugural Address In the City of New York Thursday, April 30, 1789 The Nation’s first chief executive took his oath of office in April in New York City on the balcony of the Senate Chamber at Federal Hall on Wall Street.
39. Citáty slavných osobností
q39
Rate article

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: