Ceníme si smysluplných výroků, chytlavých memů a vtipných citací více než kdokoli jiný. Tato webová stránka obsahuje naši jedinečnou sbírku inteligentních frází a myšlenek z více než 500 různých zdrojů, a to jak v textovém formátu, tak v obrázcích nebo videích.

Citáty Vzdělání

1. Najdete nejrůznější slavné i méně známe citáty, které jak doufáme budou pro Vás zábavou i poučením.
2. Neboj sa – Inšpirujúce citáty
Thank you for watching!
3. O tweety pečuje @fabulatorcz se svým osobitým smyslem pro povinnost.
4. Každý den s citátem
q4
5. Neznámý: Čím míň toho vím, tím víc se učím.
6. Victor Mochere
q6
7. Peržania posielajú chlapcov do školy, aby sa tam učili spravodlivosti, hovoria, že to je cieľom ich vzdelania, ako sa u nás hovorí, že cieľom je, aby sa chlapci naučili čítať a písať.
8. Citáty slavných osobností
q8
9. Citáty slavných osobností
q9
10. Vzdělání je zejména rozvoj vlastní osobnosti (myšlení).
11. Shaw brzy poznal praktický život, protože se již od patnácti let musel sám živit (pracoval jako úředník v dublinské realitní kanceláři).
12. Citáty Jan Amos Komenský Objavte zaujímavé a overené citáty · Jan Amos Komenský bol český pedagóg, jazykovedec, prírodovedec, humanista, filo….
13. Robert Fulghum | Citáty o vzdělání VŠECHNO, CO OPRAVDU POTŘEBUJU ZNÁT o tom, jak žít, co dělat a jak vůbec být, jsem se naučil v mateřské školce.
14. Citáty slavných osobností
q14
15. Budoucnost, minulost Citáty o bohatství a chudobě Citáty o bolesti Citáty o čase a věku Citáty o dobru a zlu Citáty o hudbě Citáty o kráse Citáty o lásce Citáty o manželství Citáty o moci Citáty o mužích Citáty o myšlení Citáty o náboženství Citáty o naději Citáty o nenávisti Citáty o nevěře Citáty o osudu.
16. Zlepšete si náladu a projděte ty nejlepší citáty a motta o vzdělání, na které jsme na internetu narazili nebo je přidali naši uživatelé.
17. Knižní klub
q17
18. Citáty slavných osobností
q18
19. Citáty slavných osobností
q19
20. Mezi řečí – Ráchel Bícová
q20
21. Není to ani genialita, neoceněný génius je téměř rčením.
22. Cz je nejlepší zábavní portál pro všechny věkové kategorie, který obsahuje nejlepší hlášky, vtipy, citáty, motta apod.
23. Nejzajímavější citáty o vzdělání od autorů z celého světa – výběr vtipných, inspirativních a motivačních citátů na téma vzdělání.
24. Facebook zobrazuje informace, které vám pomůžou lépe porozumět účelu stránky.
25. Citáty slavných osobností
q25
26. YouTube 99% MONKs use this Secret Technique for MIND CONTROL | Dandapani & Swami Mukundananda – Duration: 12:58.
27. Citáty slavných osobností
q27
28. Citáty o vzdělání, pobavte a poučte se z moudrostí známých i neznámých osobností současných či dávných časů.
29. Knihcentrum
q29
30. HappyMag.cz
q30
31. Libor Friedel
q31
Rate article

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: