Ceníme si smysluplných výroků, chytlavých memů a vtipných citací více než kdokoli jiný. Tato webová stránka obsahuje naši jedinečnou sbírku inteligentních frází a myšlenek z více než 500 různých zdrojů, a to jak v textovém formátu, tak v obrázcích nebo videích.

Citáty Vo Hovně

1. Jestliže politik se ze služebníka stal pánem v domě občana, namísto toho aby mu sloužil, sám je v postavení (dočasného, třebaže i to je relativní, viz politik univerzální nic jiného už ani neumějící a vynakládající převážnou část úsilí či veškeré úsilí aby politikem zůstal a navíc a do budoucna si zajistil prebendu v soukromých službách.
2. Jak vtipně opustit třídu
Thank you for watching!
3. 843 likes · 1 talking about this.
4. Město Přelouč
q4
5. Město Chotěboř
q5
6. Inscrivez-vous sur Facebook pour communiquer avec Marek Navrátil et d’autres personnes que vous pouvez connaître.
7. 1000 věcí, co mě serou
q7
8. OZNÁMENÍ A JINÉ Náměty Filmy, knihy Fikce, dohady.
9. Město Přelouč
q9
10. Po sestřelu MH 17 prohlásí, že ho sundali separatisté bukem – jak to mohl vědět, když tou dobou se teprve ověřovalo, jestli MH 17 opravdu zmizel, Mayová hned ví, že to je novičok, Johnson ví, že to nařídil Putin… Je fajn, když člověk brzy ví vo co go.
11. Pak jedna říká: „Hele, včera mi bylo tak blbě, myslala jsem, že se pobleju.
12. Citáty slavných osobností
q12
13. Toto jsem učinil včera a dnes bych se rád v posledním svém komentáři na toto téma vyjádřil, jak k tomu proč ….
14. Seru vám na citáty jebky.
15. Stejně byla smazána stránka “Citáty vo hovně”, jenž obsahovala dva “vtipné citáty” při žhářském útoku těžce zraněné Romky.
16. Jde o ty nejběžnější, každodenní situace, například takové, kdy naše sebelíp míněné reakce na ostatní a jejich názory v nich stále znovu vyvolávají nesouhlas.
17. Městská knihovna
q17
18. Ve svém článku se věnovalá facebookové stránce s duchaplným názvem „Citáty vo hovně“, která se tváří jako recesistická, používá terminy jako humor, černý humor, parodie a podobně, přitom je to ale ta nejhnusnější a nejposranější žumpa, jakou si lze představit.
19. Citáty slavných osobností
q19
20. Ví se o mě, že sbírám citáty – dokonce jsem takový ten otravný magor, co je často užívá v běžné řeči, někdy si přijdu trošku jako citátová teta Kateřina:) Už deset let vlastním takový malý modrý sešitek, kam slavné a hlubokomyslné výroky zapisuji, v současné chvíli jich tam mám bezmála tři sta.
21. Kritické myšlení
q21
22. Přidejte se k síti Facebook a spojte se s uživatelem Tomáš Vácha a dalšími lidmi, které znáte.
23. Nějakým nedopatřením jí padl zrak zrovna na jakousi «kontroverzní» (jakých jsou asi dvě miliardy) fejsbukovou stránku, nadepsanou «Citáty vo hovně», jíž obratem shledala rasistickou a antisemitskou, pročež ji samozřejmě nahlásila jako závadnou, ba pokusila se diskutovat s jejími tvůrci.
24. Před pár dny jsem četla pidiknížečku s názvem O krtkovi, který chtěl vědět, kdo se mu vykakal na hlavu.
25. Citáty slavných osobností
q25
26. Své e-knihy, kredity a seznam přání nyní naleznete na Palmknihy.
27. Nicoolqa999
q27
28. ABZ Knihy – ABZ.cz
q28
29. Město Přelouč
q29
30. Mechura3.peklo.biz
q30
31. Přidejte se k síti Facebook a spojte se s uživatelem Sanchéz Ramirez a dalšími lidmi, které znáte.
32. Citáty slávnych osobností
q32
33. Ví se o mě, že sbírám citáty – dokonce jsem takový ten otravný magor, co je často užívá v běžné řeči, někdy si přijdu trošku jako citátová teta Kateřina:) Už deset let vlastním takový malý modrý sešitek, kam slavné a hlubokomyslné výroky zapisuji, v současné chvíli jich tam mám bezmála tři sta.
34. Ukázky každé knihy zdarma, knížky dostupné okamžitě, platba SMSkou nebo platební kartou.
35. ResearchGate
q35
36. Citáty slavných osobností
q36
37. Tereza Boehmová vystudovala žurnalistiku a Masovou komunikaci na Fakultě sociálních věd Univerzity Karlovy.
38. Moje fotografie,úvahy,citáty – Blog.cz
q38
39. Zaregistrujte sa na Facebooku a spojte sa s používateľom Dominik Osuský a ďalšími, ktorých možno poznáte.
40. Zde je několik skvostů, které produkuje facebooková stránka „Citáty vo hovně“, kam jsem zavítala na děsivou exkurzi.
41. Nějakým nedopatřením jí padl zrak zrovna na jakousi «kontroverzní» (jakých jsou asi dvě miliardy) fejsbukovou stránku, nadepsanou «Citáty vo hovně», jíž obratem shledala rasistickou a antisemitskou, pročež ji samozřejmě nahlásila jako závadnou, ba pokusila se Celý příspěvek →.
42. Zaregistrujte sa na Facebooku a spojte sa s používateľom Dominik Osuský a ďalšími, ktorých možno poznáte.
43. Zde je několik skvostů, které produkuje facebooková stránka „Citáty vo hovně“, kam jsem zavítala na děsivou exkurzi.
44. Humanisti.sk
q44
45. Tereza Boehmová – iDnes
q45
46. Citáty slavných osobností
q46
Rate article

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: