Ceníme si smysluplných výroků, chytlavých memů a vtipných citací více než kdokoli jiný. Tato webová stránka obsahuje naši jedinečnou sbírku inteligentních frází a myšlenek z více než 500 různých zdrojů, a to jak v textovém formátu, tak v obrázcích nebo videích.

Citáty Vědění

1. Read more about Nejlepší citáty o vědění-věda Nejlepší citáty o vědění-věda Jednoho dne vyskočí z vědcova mozku stroj, nebo síla tak mocná, tak absolutně strašlivá, že každý muž, bojovník, který se postaví mukám a smrti, aby zastavil smrt a muka, bude zděšen, a tak navždy opustí válčení.
2. Martin Hilský – Shakespearův Kupec benátský (TVT CGP 3.11.2015)
Thank you for watching!
3. Nejlepší citáty o lásce, životě, přátelství, moudrosti, snech a další výborné citáty.
4. Citáty slavných osobností
q4
5. Citáty slavných osobností
q5
6. Maturitní šerpy
q6
7. Citáty slavných osobností
q7
8. Nejzajímavější citáty o vzdělání od autorů z celého světa – výběr vtipných, inspirativních a motivačních citátů na téma vzdělání.
9. Neznámý: Čím míň toho vím, tím víc se učím.
10. Antikvariát MLHA
q10
11. Citáty slavných osobností
q11
12. Existuje jen jedno zlo a to je nevědomost.
13. [Cicero Marcus Tullius] Podněty, povzbuzující nás k učení a poznání, jsou ve věcech samých, kterým se učíme a které poznáváme.
14. Do půlky života se učíme nesmysly a pak se je druhou půlku života odnaučujeme a zjišťujeme, že jsme se naučili úplné hovadiny, které nám vlastně překážejí v normálním životě, v radosti.
15. Www.instazu.com
q15
16. Iva Radulayová
q16
17. Ten, kdo si neváží svého učitele anebo nemá rád materiál, s kterým pracuje, dopouští se chyby Lao-c´ (Starý mistr).
18. Knižní klub
q18
19. Citáty slavných osobností
q19
20. Stáhněte si citáty o životě, citáty o lásce, o úspěchu a o štěstí a použijte je jako motivaci na cestě za Vaším úspěchem.
21. Nejlepší citáty o životě Den co den nesčetněkrát myslím na to, že můj vnější i vnitřní život má oporu v tom, co vykonali a co konají lidé současní i ti, co už zemřeli, myslím na to, že se musím snažit dávat tolik, kolik jsem úplně sám přijal a přijímám.
22. Protože v nich hledáme pochopení, porozumění a vědění, že v tom nejsme sami.
23. Dokonalazena
q23
24. Wikimedia Commons
q24
25. 2006 # [ Komenský Jan Amos ] Naši učitelé nesmějí být podobni sloupům u cest, jež pouze ukazují, kam jít, ale samy nejdou.
26. Citáty slavných osobností
q26
27. Lectorium Rosicrucianum
q27
28. Lenkaspurna.cz
q28
29. Pocasicz.cz
q29
30. Citáty slavných osobností
q30
31. “ hafis „kdybychom dĚlali vŠechno,Čeho jsme schopni,nevychÁzeli bychom z Údivu.
32. Lenkaspurna.cz
q32
33. Citáty o lásce o přátelství o dětech o milování o štěstí o ženách o moudrosti o mužích o světě o pravdě o duši o zdraví o penězích o nepřátelství o podnikání o životě o chybách o alkoholu o vesmíru o tajemství o smutku o smíchu o přítomnosti o lidech o rozumu o úspěchu o myšlení o domovu o risku o hlouposti o vědění o víře o moci o bohatství o osudu.
34. 1947) „Nepracujte pro peníze, nechte peníze, ať pracují pro vás.
35. Pocasicz.cz
q35
Rate article

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: