Ceníme si smysluplných výroků, chytlavých memů a vtipných citací více než kdokoli jiný. Tato webová stránka obsahuje naši jedinečnou sbírku inteligentních frází a myšlenek z více než 500 různých zdrojů, a to jak v textovém formátu, tak v obrázcích nebo videích.

Citáty V Angličtine S Prekladem

1. Structure A Rubik’s cube is a cube split into a number of smaller cubes with different coloured faces attached to a rotating piece of metal in the middle.
2. 3000 běžné anglické fráze
Thank you for watching!
3. Chcete svým zahraničním přátelům poslat hezkou zprávu spojenou s citátem nebo si jen pročíst krásné anglické citáty a anglická motta s překladem.
4. Tombalina.cz
q4
5. Citáty slavných osobností
q5
6. Pre pokročilých samoukov, ale aj pre začiatočníkov je na týchto stránkach zadarmo k dispozícii množstvo výukových materiálov na štúdium a zdokonaľovanie v angličtine.
7. 7/10/2019 · Největší chyba, které se můžeš v životě dopustit, je se ustavičně bát, že nějakou uděláš.
8. Angličtina bez biflování
q8
9. Obec překladatelů
q9
10. Citáty slavných lidí, moudrosti, citáty o životě, velká sbírka citátů v angličtině a jejich překlad do češtiny.
11. Sleviste.cz
q11
12. Manipulátoři
q12
13. Prostá versus průběhová forma: Test na přítomné časy Vyberte prostou nebo průběhovou formu.
14. A vacation is like love – anticipated with pleasure, experienced with discomfort and remembered with nostalgia.
15. Ať už mezi anglickými citáty hledáte nějaké moudro, které byste mohli poslat zahraničnímu příteli, či se chcete jen tak pročítat pravdivými a často i vtipnými větami a zároveň u toho brousit angličtinu, pak vězte, že anglické.
16. Oblibeneknihy.cz
q16
17. Learn English through music and a short stories
q17
18. Sk, jeho témata (Syntetický jazyk, trpný rod v angličtině cvičení, Analytický jazyk) a hlavní konkurenti (e-gramatica.
19. Albatrosmedia.sk
q19
20. Tattoomania
q20
Rate article

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: