Ceníme si smysluplných výroků, chytlavých memů a vtipných citací více než kdokoli jiný. Tato webová stránka obsahuje naši jedinečnou sbírku inteligentních frází a myšlenek z více než 500 různých zdrojů, a to jak v textovém formátu, tak v obrázcích nebo videích.

Citáty Svoboda

5e89d2dea7cd7 - Citáty Svoboda

Vítáme vás na stránce Citáty Svoboda, kde najdete inspirativní a motivující citáty velkých osobností z historie i současnosti. Tato stránka je určena pro ty, kteří hledají inspiraci a podporu při dosahování svých cílů. Přinášíme vám moudra o svobodě, životě a úspěchu od autorů jako například Nelson Mandela či Steve Jobs. Buďte s námi každý den a nechte se inspirovat tím nejlepším!

„Svoboda není dar, ale zápas.“ – Václav Havel

Citáty o svobodě – 153 citátů na téma svoboda | citato.cz. Svoboda – Citáty o svobodě. Svoboda projevu již není politickou jemností, ale předpokladem hospodářské konkurenceschopnosti. Alvin Toffler 1997. Je potřeba chránit svobodu projevu, abychom …

„Svoboda znamená odpovědnost. A proto se lidé bojí.“ – George Bernard Shaw

Citáty o svobodě. Ten, kdo obětuje svobodu za bezpečí, si nezaslouží ani svobodu, ani bezpečí. Benjamin Franklin. Citát má 80.46 % z 20 hlasů. Pošli citát: @. Citáty o svobodě. Přizpůsobivost je žalářníkem svobody a nepřítelem růstu. John Fitzgerald Kennedy. Citát má 58.98 % z 8 hlasů.

„Svoboda je jako dech, nikdo si jí neváží, dokud ji nemá omezenou.“ – Konstantin Michajlovič Simonov

Citáty. Obrázky s citáty. Možná ta škola děti kazí. ~Janek Ledecký Tweet. Jeden z mých kolegů učitelů tomu říká "bulimická metoda vzdělávání." Asi víte, co myslím. Nacpeme jim do chřtánu mraky faktů, pak je všechny u zkoušky vyzvrací a nikoho to intelektuálně neobohatí. ~Stuart Firestein Tweet.

„Svoboda je nejvyšší hodnotou člověka.“ – Jan Hus

Při jejich čtení už nebudete chtít, aby vás cokoliv svazovalo – Lifee.cz. Krásné citáty o svobodě. Při jejich čtení už nebudete chtít, aby vás cokoliv svazovalo. Svoboda je něco, co dnes, bohužel, u mnoho lidí není samozřejmost. I dnes existují totalitní státy, které své obyvatele vězní a dusí.

„Svoboda znamená, že můžeme dělat to, co chceme, pokud tím neubližujeme ostatním.“ – Franklin D. Roosevelt

„Svoboda není něco, co ti dá někdo jiný. Je to něco, co si musíš vybojovat.“ – Richie Norton

Několik citátů: Svoboda je poznaná nutnost, Bedřich Engels. Svoboda neruší nutnost, nýbrž ji předpokládá, a svobodaje tím větší, čím více se používá rozum, Baruch Spinoza, nizozemský filozof. Svoboda znamená zodpovědnost, George Bernard Shaw, irský dramatik. To jsou citáty, ne definice.

„Svoboda je nejlepší dar, který můžeš dát sobě i druhým.“ – Nelson Mandela

Citáty z Orwellova díla jsou dodnes živé Londýn – Za prorockého spisovatele, jednoho z nejvýznamnějších ve 20. století, bývá označován Brit George Orwell, který již ve 40. letech velmi sugestivně a trefně vylíčil fungování totalitních společností.

„Svoboda je podmínkou lidské důstojnosti.“ – Jan Patočka

Nejlepší citáty o zdraví. Zdraví a veselá mysl jsou zdrojem krásy. — Miguel de Cervantes. Ve zdravém těle zdravý duch. — Latinské přísloví. Nemoc dává poznat hodnotu zdraví, zlo hodnotu dobra, hlad nasycení, únava hodnotu klidu. – Hérakleitos. Zdraví je bohatství. — Ralph Smart.

„Svoboda není možnost dělat, co chceme, ale možnost být, kdo jsme.“ – Jean-Paul Sartre

Citáty o svobodě 24.5.2010 17:09 | Přečteno: 4843× | Politika | poslední úprava: 24.5.2010 22:28 Dnes do mé schránky dorazil e-mail se zajímavými citáty. Zkuste si je nezaujatě přečíst a zamyslet se nad nimi. 1) Deset citátů, nad kterými stojí za to se zamyslet: Svobodu zřídkakdy ztrácíme celou najednou. David Hume

„Svoboda není nic jiného než možnost žít jako lidé.“ – Marcus Tullius Cicero

fyzicky, například gravitací; zvenčí, například autoritou rodičů, společností, státem, bohem. zevnitř, například sníženou příčetností, intoxikací, návykem a podobně. Proto se někdy rozlišuje mezi svobodou vnitřní a vnější, i když ve skutečnosti jde spíš o povahu překážek a zábran, které svobodu omezují. Výměry svobody

„Svoboda je nemožná bez důvěry.“ – Ernest Hemingway

„Svoboda je nejvzácnější věcí, kterou může člověk získat.“ – Isadora Duncan

„Svoboda je náš největší bojovník proti utrpení.“ – Dalajlama XIV.

„Svoboda je jediná věc, která stojí za to bojovat.“ – William Wallace

„Svoboda není jenom právo, ale i povinnost.“ – Albert Camus

„Svoboda je víc než jenom absence okovů.“ – Mahátma Gándhí

Citáty Cerny Humor

„Svoboda není záležitost vlády, ale záležitost každého jednotlivce.“ – Friedrich August von Hayek

„Svoboda znamená být schopen říct tomu, kdo tě ovládá: ne.“ – Margaret Atwood

„Svoboda vyžaduje odvahu.“ – Perikles

„Svoboda je touha po vlastním rozhodování.“ – Rudolf Vrba

Děkujeme, že jste si přečetli naše výběr citátů o svobodě. Doufáme, že vás tyto inspirativní myšlenky motivovaly k zamyšlení nad významem svobody v našem životě. Věříme, že každý z nás může přispět k posílení svobody ve společnosti a že tato sbírka citátů vám pomohla najít inspiraci pro vaše vlastní úsilí. Pokud máte nějaký oblíbený citát o svobodě, rádi bychom ho slyšeli v komentářích. Děkujeme za vaší pozornost a přejeme vám mnoho svobodných rozhodnutí.

Rate article