Ceníme si smysluplných výroků, chytlavých memů a vtipných citací více než kdokoli jiný. Tato webová stránka obsahuje naši jedinečnou sbírku inteligentních frází a myšlenek z více než 500 různých zdrojů, a to jak v textovém formátu, tak v obrázcích nebo videích.

Citáty Stalin

1. Marec 1953, Kuncevo pri Moskve) bol sovietsky stranícky a štátny činiteľ gruzínskeho pôvodu, generalissimus Sovietskeho zväzu.
2. [Rady do Života] – ep. 1 – Co je to pravda?!
Thank you for watching!
3. Citáty slavných osobností
q3
4. Zoom magazin – iPrima
q4
5. Pozeraj super obrázky a video, zasmej sa na haluzných vtipoch, nájdi super SMS pre tvojho miláčika alebo sa inšpiruj zaujímavým citátom.
6. XSimi’s page
q6
7. Citáty slavných osobností
q7
8. Hospodářské noviny
q8
9. Cestujlevne.com
q9
10. Štítky: Citáty Josif Vissarionovič Stalin, Joseph Stalin quotes, autoři od písmene S Podobné citáty Hlasy poslanců KSČM se staly během prezidentské volby rozhodujícími.
11. SlidePlayer
q11
12. Pokud někde v Evropě začne revoluční kvas, bude to v Německu… Vítězství revoluce v Německu je zajištěním vítězství revoluce světové.
13. Pokud někde v Evropě začne revoluční kvas, bude to v Německu… Vítězství revoluce v Německu je zajištěním vítězství revoluce světové.
14. Pobav se – Blog.cz
q14
15. Www.antikvariatpocta.cz
q15
16. Úžasné, výstižné a poučné citáty o láske, priateľstve, živote.
17. Svetlana Iosifovna Alliluyeva , later known as Lana Peters, was the youngest child and only daughter of Soviet Premier Joseph Stalin and Nadezhda Alliluyeva, Stalin’s second wife.
18. Marxismus.cz
q18
19. Němce váže smlouva se SSSR, díky níž se země mohla sjednotit, ale i postoj k minulosti, z níž si připomínají tu slavnou, ale i tu zrůdnou, píše z Německa zpravodaj Deníku N Pavel Polák.
20. Zoom magazin – iPrima
q20
21. Josif Vissarionovič Džugašvili známý též jako Stalin byl Generální tajemník Kom….
22. Citáty slavných osobností
q22
23. Knihy Fenix
q23
24. Citáty slávnych osobností
q24
25. Citáty slavných osobností
q25
26. Citáty slavných osobností
q26
27. Poprvé se objevuje v románu Anatolije Naumoviče Rybakova Děti Arbatu, který byl publikován v roce 1987 (pronáší ji románový Stalin o zastřelení vojenských odborníků).
28. Nové citáty Josef Stalin · Prečítajte si najnovšie citáty · Josif Vissarionovič Stalin bol sovietsky stranícky a štátny činiteľ gruzínskeho….
29. Vladimir Iljič Lenin citáty #1 Ruský revolucionář, teoretik adaptací marxismu a ….
30. Pozeraj super obrázky a video, zasmej sa na haluzných vtipoch, nájdi super SMS pre tvojho miláčika alebo sa inšpiruj zaujímavým citátom.
31. Ústav pro studium totalitních režimů
q31
32. Ľudstvo naň spomína ako na jedného z najkrutejších diktátorov histórie ľudstva.
33. Citáty slávnych osobností
q33
34. Voda KSB | Diskuse Archiv 3
q34
Rate article

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: