Ceníme si smysluplných výroků, chytlavých memů a vtipných citací více než kdokoli jiný. Tato webová stránka obsahuje naši jedinečnou sbírku inteligentních frází a myšlenek z více než 500 různých zdrojů, a to jak v textovém formátu, tak v obrázcích nebo videích.

Citáty Politika

1. Pozeraj super obrázky a video, zasmej sa na haluzných vtipoch, nájdi super SMS pre tvojho miláčika alebo sa inšpiruj zaujímavým citátom.
2. Max Kašparů 1. díl: Láska se vrací k tomu, kdo miluje – a obohacuje ho, i když není opětována
Thank you for watching!
3. Citáty slavných osobností
q3
4. Otevřené noviny
q4
5. Nechte si zdarma posílat skvělé citáty z kategorie politika pravidelně na Váš email.
6. Citáty slavných osobností
q6
7. Booktook.cz
q7
8. 2 1000086 Amerika by nebyla bez demokracie, demokracie by nebyla bez politiky, politika by nebyla bez stran.
9. Najzaujímavejšie citáty na tému politika od autorov z celého sveta – výber vtipných, inšpiratívnych a motivačných citátov na tému politika.
10. Není se čemu divit, když se podíváme na dnešní situaci, kde vidíme, jak ti, kteří za nás rozhodují a mají nám usnadnit život, ale spíš nám ho ztěžují, neudržíme se a občas z pusy na jejich adresu něco vypustíme nejen my, jako „no name“ lidi, ale také známí umělci a lidé.
11. Houpací Osel
q11
12. Politika je úchylka obyčejných lidí, kteří – pokud v ní uspějí – stávají se důležitými v očích ještě obyčejnějších lidí.
13. Politika je úchylka obyčejných lidí, kteří – pokud v ní uspějí – stávají se důležitými v očích ještě obyčejnějších lidí.
14. Citáty slavných osobností
q14
15. Politika – citáty Odjakživa byli terčem posměchu a vtipů lidé, kteří se starali o dané město či stát a stála na nich důležitá rozhodnutí.
16. Citáty slavných osobností
q16
17. Menej štátu
q17
18. Pozeraj super obrázky a video, zasmej sa na haluzných vtipoch, nájdi super SMS pre tvojho miláčika alebo sa inšpiruj zaujímavým citátom.
19. Tyrkysová knihovnička
q19
20. Pozeraj super obrázky a video, zasmej sa na haluzných vtipoch, nájdi super SMS pre tvojho miláčika alebo sa inšpiruj zaujímavým citátom.
21. Knižní klub
q21
22. Citáty slavných osobností
q22
23. Je úplné jedno, v ktorý deň si tuto vetu precitáte – každý deň dokazuje jej správnosť.
24. Paralelní listy
q24
25. Nie je v moci vlády vylúčiť brexit bez dohody.
26. Albans, baron z Verulamu byl anglický filosof, vědec, historik a politik.
27. Pokud čtenáře zarazí to, že zde neobjeví nějaký známý citát, klidně mi ho připomeňte nebo pošlete na mail.
28. Citáty, Politika, Spoločnosť Komentáre vypnuté na Fan Čung-jen – Učenec jún 25 2013 Fan Čung-jen (989-1052), ministerský predseda Severných Sungov, v tom čase vládnucej dynastie v Číne.
29. Citáty slavných osobností
q29
30. Nous voudrions effectuer une description ici mais le site que vous consultez ne nous en laisse pas la possibilité.
31. The illustrator Gunduz Agayev, a native from Azerbaijan, is back with a new series of satirical illustrations entitled Femidead.
32. Naše zahraniční politika byla tak pro-izraelská, že jsme se odcizili Arabům, avšak naše energetická politika nás učinila závislími na arabské ropě.
33. České volby
q33
34. Naše zahraniční politika byla tak pro-izraelská, že jsme se odcizili Arabům, avšak naše energetická politika nás učinila závislími na arabské ropě.
35. Monarchie u nás
q35
36. 5 000 citátů pro každý den – Histo.cz
q36
37. Citáty slavných osobností
q37
38. Pokud čtenáře zarazí to, že zde neobjeví nějaký známý citát, klidně mi ho připomeňte nebo pošlete na mail.
39. Citáty » O politike Zákony ako pavučiny Anacharsis porovnával zákony s pavučinami, lebo zákony slúžia na to, aby chytali slabšie zvieratá a prepustili silnejšie tvory, teda aby nepatrné a slabé spútali a bohaté a mocné nezadržiavali.
40. Citáty z knih – Supfee
q40
41. Nechte si zdarma posílat skvělé citáty z kategorie politika pravidelně na Váš email.
42. Vtipnice.eu
q42
43. Nejzajímavější citáty na téma politika od autorů z celého světa – výběr vtipných, inspirativních a motivačních citátů na téma politika.
44. Václav Havel byl český dramatik, esejista, kritik komunistického režimu a pozdě….
45. Citáty slavných osobností
q45
46. Objevujte (a ukládejte) své vlastní piny na Pinterestu.
Rate article

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: