Ceníme si smysluplných výroků, chytlavých memů a vtipných citací více než kdokoli jiný. Tato webová stránka obsahuje naši jedinečnou sbírku inteligentních frází a myšlenek z více než 500 různých zdrojů, a to jak v textovém formátu, tak v obrázcích nebo videích.

Citáty O Zubařích

1. Cz je web, na kterém najdete každý den nová videa, galerie, obrázky, vtipy, citáty a online hry.
2. Citáty zničené překladačem – Ztraceno v Překladu
Thank you for watching!
3. Ta například spravuje portály Private Healthcare UK (informace o soukromých zdravotnických službách ve Velké Británii) a HarleyStreet.
4. Šumavák bloguje
q4
5. Archiv hlavního města Prahy
q5
6. Www.jihlavske-listy.cz
q6
7. Scriptum.cz
q7
8. Informační systém – Univerzita Karlova
q8
9. Už i kvůli tomu jsem byla ráda, že se to autorka rozhodla ztvárnit v podobě komiksu a ne normálně psaného díla, protože bych se v těch zubařích asi ztratila.
10. Žádná pieta to nedoprovázela a já jsem určitě o nic nepřišel (teda kromě prvních zubů a iluzí o zubařích).
11. Přemýšlejte o sobě štíhle, pak se myšlenka stane skutečností a vy zhubnete.
12. Www.jihlavske-listy.cz
q12
13. The latest Tweets from Citáty z kníh (@citatyzknih).
14. Citáty o životním prostředí, depopulaci a novém světovém řádu “Isn’t the only hope for the planet that the industrialized civilizations collapse.
15. Scriptum.cz
q15
16. Pak dentisty zrušili a museli na to mít VŠ stomatologii, ale mnoho lidí si na zubaře s VŠ stěžuje, i zde byl blog o zubařích v Praze, jak je to otřesné a těžké se k nějakému dostat, navíc začíná být i.
17. Archiv hlavního města Prahy
q17
Rate article

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: