Ceníme si smysluplných výroků, chytlavých memů a vtipných citací více než kdokoli jiný. Tato webová stránka obsahuje naši jedinečnou sbírku inteligentních frází a myšlenek z více než 500 různých zdrojů, a to jak v textovém formátu, tak v obrázcích nebo videích.

Citáty O Zklamani V Lasce

1. Láska s sebou vždycky … „ Láska s sebou vždycky přináší přirozené vášnivé opojení, které nás přitahuje, a když toto opojení zmizí – a jednou zmizet musí – zůstane buď zklamání, nebo krásná skutečnost, přátelství, kamarádství a soulad.
2. Citáty o životě
Thank you for watching!
3. Zamilované citáty: „Miluji tě a vím, že v životě nebudu nikoho tak milovat, protože už nikdy nebudu takový, jako v tuto chvíli, jež mizí, zatímco já o ní mluvím a kterou nemohu zadržet ani za cenu svého života.
4. Citáty slavných osobností
q4
5. Korálky dní
q5
6. 31/01/2009 · Citátky o lásce, který se mi hrozně líběj.
7. Každý den s citátem
q7
8. S cílem poskytnout užitečné informace o vaší následovníků, jsme pokus o získat nejbližší význam obrazu o Smutnz Citaty O Lasce A Zklamani A tady můžete zobrazit a teď, tento obrázek byli extrahované z důvěryhodného zdroje.
9. S cílem poskytnout užitečné informace o vaší následovníků, jsme pokus o získat nejbližší význam obrazu o Smutnz Citaty O Lasce A Zklamani A tady můžete zobrazit a teď, tento obrázek byli extrahované z důvěryhodného zdroje.
10. SlidePlayer
q10
11. Thepicbear.com
q11
12. Každý den s citátem
q12
13. Amalea – dejte životu smysl!
q13
14. Každý den s citátem
q14
15. Každý den s citátem
q15
16. Každý den s citátem
q16
17. Czech the World
q17
18. Citáty o nešťastné lásce vám ukážou že podobné pocity zažívají i jiní lidé a že v tom nejste sami.
19. Ženy, které se v muži zklamaly, se za něj chtějí provdat.
20. Uvědomuješ si Smutnz Citaty O Lasce A Zklamani je nejžhavějších otázkách na to kategorii.
21. Zde najdete české i slovenské citáty pečlivě roztříděny do tematických kategorií a samo-zřejmě i podle příjmení autorů.
22. Každý den s citátem
q22
23. Citáty slavných osobností
q23
24. Vtipnice.eu
q24
25. Trololol.cz
q25
26. Czech the World
q26
27. SlidePlayer
q27
28. Říkáš, že miluješ kytky – trháš je, říkáš, že miluješ slunce – utíkáš do stínu, říkáš, že miluješ oheň – hasíš jej, říkáš, že miluješ vítr – zavíráš před ním okna,.
29. Thepicbear.com
q29
30. Někteří v něm nějakou dobu zůstanou a zanechají stopy v našich srdcích.
31. Citáty slavných osobností
q31
32. Rytí skla, svatební sklenice, dárky, přání k narozeninám
q32
33. Snad právě proto patří smutné citáty o nešťastné lásce, motta a výroky slavných osobností na toto téma, k jedněm z nejvyhledávanějších.
34. Největším štěstím v životě člověka je vědomí, že nás někdo miluje proto, jací jsme, nebo spíše přesto, jací jsme.
35. Koneckonců každý je jiný a v konečném důsledku se i některým holkám mohou více líbit citáty o lásce pro kluka, než ty uvedené na této stránce.
36. Citáty slavných osobností
q36
37. Možná hledáte zrovna zamilované citáty, pak máte štěstí a můžete být určitě šťastnější než ti, kteří bohužel hledají z nějakého důvodu citáty o nešťastné lásce, citáty o zklamání v lásce a další smutné věty, motta a životní moudra při.
38. Někteří v něm nějakou dobu zůstanou a zanechají stopy v našich srdcích.
39. Angličtina bez biflování
q39
40. Citáty slavných osobností
q40
Rate article

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: