Ceníme si smysluplných výroků, chytlavých memů a vtipných citací více než kdokoli jiný. Tato webová stránka obsahuje naši jedinečnou sbírku inteligentních frází a myšlenek z více než 500 různých zdrojů, a to jak v textovém formátu, tak v obrázcích nebo videích.

Citáty O Životě A Štěstí

1. Největší chyba, kterou v životě můžete udělat, je mít pořád strach, že nějakou uděláte.
2. Seneca: O shovívavém životě
Thank you for watching!
3. Nejzajímavější citáty o životě od autorů z celého světa – výběr vtipných, inspirativních a motivačních citátů na téma život, žít, životní.
4. Citáty jsou přehledně roztřídeny do 40 kategorií a podle autorů.
5. HappyMag.cz
q5
6. Citáty slavných osobností
q6
7. Business Animals
q7
8. Citáty o štěstí Šťastný člověk není ten, kdo tak připadá ostatním, ale ten, kdo si tak připadá sám * Když se ti v jeden krásný den na střepy rozbije tvůj sen, tak nebřeč a zatni pěst, vždyť střepy přinášejí štěstí.
9. Můžeš změnit adresu, jméno, image, partnera, práci, nebo cokoliv dalšího ve vnějším světě, ale nikdy tato změna nebude trvala, ani ti nepřinese štěstí a uspokojeni.
10. Citáty slavných osobností
q10
11. Prošmejdíme svět
q11
12. Cesta Za Snem
q12
13. Navždy spolu
q13
14. Cz – pranostiky, citáty, přísloví, rčení – vše na jednom místě.
15. Nejzajímavější citáty o štěstí od autorů z celého světa – výběr vtipných, inspirativních a motivačních citátů na téma štěstí.
16. Citáty o životě obsahují texty které vás donutí k zamyšlení a které vás mohou motivovat ať už jste v jakékoli situaci.
17. Cesta Za Snem
q17
18. Citáty o přátelství | Citáty o štěstí a úsměvu citaty | o lásce | o přátelství | o štěstí Štěstí je milovat a mít dobré přátele, žít život s nadhledem, s láskou a vesele.
19. Každý den s citátem
q19
20. Šťastní lidé
q20
21. HappyMag.cz
q21
22. Podívej se na citáty o štěstí, ale i mnohé další citáty, nejen na téma štěstí.
23. Czech the World
q23
24. Citáty slavných osobností
q24
25. Nejlepší citáty o životě Den co den nesčetněkrát myslím na to, že můj vnější i vnitřní život má oporu v tom, co vykonali a co konají lidé současní i ti, co už zemřeli, myslím na to, že se musím snažit dávat tolik, kolik jsem úplně sám přijal a přijímám.
26. Libor Friedel
q26
27. Lenkaspurna.cz
q27
28. Každý den s citátem
q28
29. V horolezectví, jako v životě, musíte mít štěstí, takže musíte být dostatečně rychlý, abyste se vždycky chytili.
30. Každý den s citátem
q30
31. Pokud jste naladěni spíš na veselejší čtení, podívejte se do kategorie Citáty o mužích nebo Citáty o ženách, kde najdete mnoho výroků, které vás pobaví.
32. Každý den s citátem
q32
33. Citáty slavných osobností
q33
34. Citáty, Motta, Přísloví, Výroky, Myšlenky Vítejte na největší české stránce obsahující Citáty, Motta, Myšlenky, Aforismy, Výroky, Přísloví a Pranostiky.
35. Nejzajímavější citáty o životě a lidech od autorů z celého světa – výběr vtipných, inspirativních a motivačních citátů na téma život, životní, manželství, muži, ….
36. Citáty o štěstí uvedené na tomto webu jsou přisuzováno těmto tuzemským (českým) a zahraničním autorům: Jan Werich, Viktor Dyk, Siegmund Freud, Eliot Spitzer, Nicholas Winton, George Orwell, Fráňa Šrámek, Vratislav Brabenec, George Gordon Byron, Arthur Schopenhauer, Alois Jirásek, Karel Plíhal, Seneca, Georg Christoph Lichtenberg, Miroslav Horníček, George Bernard Shaw a Hans Margolius.
37. Tombalina.cz
q37
38. Citáty slavných osobností
q38
Rate article

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: