Ceníme si smysluplných výroků, chytlavých memů a vtipných citací více než kdokoli jiný. Tato webová stránka obsahuje naši jedinečnou sbírku inteligentních frází a myšlenek z více než 500 různých zdrojů, a to jak v textovém formátu, tak v obrázcích nebo videích.

Citáty O Vojenské Službě

1. Posuzování zdravotní způsobilosti k výkonu vojenské činné služby zahájené přede dnem nabytí účinnosti této vyhlášky se ukončí způsobem stanoveným vyhláškou č.
2. Retro – Vojenská služba v ČSSR Dokument CZ CSFD75%
Thank you for watching!
3. Karel Stýblo – Idnes
q3
4. Ief-usfeu.ru
q4
5. Federální zákon Ruska „o vojenské službě a vojenské službě“ tedy stanovuje dostatečně velký počet okamžiků spojených s propouštěními.
6. Zákon „o vojenské službě a vojenském dluhu“upravuje také procesy, které musí nastat během mobilizačního období.
7. Audiolibrix
q7
8. Citáty slavných osobností
q8
9. Citáty – Reformy.cz
q9
10. ABZ Knihy – ABZ.cz
q10
11. Nejzajímavější citáty na téma armáda od autorů z celého světa – výběr vtipných, inspirativních a motivačních citátů na téma armáda.
12. Www.antikvariat-bohumin.cz
q12
13. Falck píše:Dost ma mrzi, ze som si nezapamatal presne anglicke znenie, ale videl som citat, ktory znie zvlastne, ale podla mna je to velka pravda (dufam ze som trafil pointu): Ak chces mať to najlepšie, musíš sa najprv zbaviť toho dobrého.
14. Citáty slavných osobností
q14
15. Citáty Alfred Delp – nejkrásnější citáty o lásce, životě, přátelství.
16. Nejzajímavější citáty o válce od autorů z celého světa – výběr vtipných, inspirativních a motivačních citátů na téma válka.
17. Citáty slavných osobností
q17
18. Odbor pro válečné veterány je organizačním útvarem sekce správy a řízení organizací ministerstva obrany, který vykonává státní správu v oblasti péče o válečné veterány a válečné hroby a spolupracuje se spolky.
19. Portál vojenských technologií Vojenské technologie současné a budoucí Nemrtví a jejich záhrobní společenství Výkladový atlas hojně a pravidelně se vyskytujících nemrtvých PC Gaming O novém rozměru masové zábavy jenž nechává filmy a knihy daleko za sebou.
20. Armádní noviny
q20
21. Www.antikvariat-bohumin.cz
q21
22. Kaplani.army.cz – Ministerstvo obrany
q22
23. Červený knír
q23
24. Audiolibrix
q24
25. Vojenské osobní spisy: a) vojenské kmenové listy (záznamy o vojenské službě) – pouze do roku narození 1910 b/ kvalifikační listiny (záznamy důstojníků) c/ legionářské spisy + legionářské karty.
26. Cz se mi nejvíce líbily: Vysoká životní úroveň spočívá v to.
27. Kaplani.army.cz – Ministerstvo obrany
q27
28. Magazín chi.cz – vtipy, citáty, zajímavosti, záhady i zdraví a …
q28
29. Citáty slavných osobností
q29
30. „Ó vyhřebený mistře Vávro na onom světě, že si ty psáti směl, neviděl-lis jistoty toho a neslyšel-lis ušima sám od nich.
31. Kaplani.army.cz – Ministerstvo obrany
q31
32. MojeLahve.cz
q32
33. Citáty slavných osobností
q33
34. Citáty slavných osobností
q34
35. Www.greelane.com
q35
36. Po třech letech výpomocného učitelování v okolí Čáslavi a po vojenské službě nastoupil Bohumil Říha jako odborný učitel na měšťanskou školu v Habrech.
37. Samozrejmosťou je možnosť prehliadať citáty podľa autorov a prečítať si tak legendárne citáty umelcov, politikov a filozofov, akými boli napríklad William Shakespeare, Oscar Wilde, Seneca, Friedrich Nietzsche a ďalší.
38. Po návratu z armády režim Miloslavu Vlkovi vysokoškolská studia nakonec umožní – vystuduje archivnictví na Filozofické fakultě Univerzity Karlovy v Praze.
39. Vyhláška Ministerstva obrany, kterou se stanoví výše zástupného a příplatků a podrobnější podmínky k poskytování peněžních náležitostí vojákům v základní nebo náhradní službě a vojákům v záloze povolaným na vojenské cvičení: 01.
Rate article

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: