Ceníme si smysluplných výroků, chytlavých memů a vtipných citací více než kdokoli jiný. Tato webová stránka obsahuje naši jedinečnou sbírku inteligentních frází a myšlenek z více než 500 různých zdrojů, a to jak v textovém formátu, tak v obrázcích nebo videích.

Citáty O Naštvanosti

1. Až odezní euforie a budou pokračovat každodenní trable, lidi budou muset nějakou chvíli hledat jak hromosvod, tak i zdroj naděje, protože Trump není kouzelník, který by dokázal odčarovat příčiny jejich naštvanosti, ať už si ji sami odůvodňují jakkoli.
2. Reakce M.Němcové k útoku na Mirka Topolánka
Thank you for watching!
3. Citáty slavných osobností
q3
4. Tento způsob je platný stejně jako bod číslo jedna, ani tento způsob vám nedopomůže k tomu, abyste děti naučili uklízet dobrovolně.
5. Tak jako snad každý v České republice, nemohl ani František Ringo Čech přehlédnout kauzu sociálně demokratického exhejtmana Davida Ratha, ke které glosoval: „Mně strašně vadí, že kauza pyšného, neopatrného bambuly – to se nedá jinak nazvat, zcela zakryla jiný daleko skandálnější případ.
6. Než obě ženské nastoupí do auta, celý rozhovor se ještě jednou až třikrát zopakuje, jen hlavním tématem jsou tentokrát boty, svetr, sukně,… Těsně před odchodem se ještě zuřivě hledá babiččina kabelka.
7. Někdy v roce 2013 jsem na netu našel citáty připisované Karlu Gottovi, který mluvil o tom, že světu ve skutečnosti vládnou skupiny mocných, které veřejnost nezná, a že tomu tak bylo odjakživa.
8. Citáty slavných osobností
q8
9. Obraz Ruska v západních médiích je asi takovýto: Démonická říše zla vedená monstrózním supermanem, která má tak dlouhé a šikovné prsty, že určuje výsledky voleb ve všech západních státech, se zvláštní zálibou ve zpackaných spektakulárních atentátech.
10. Citáty slavných osobností
q10
11. Historická šlechta
q11
12. Že takové zakoušení nebývá právě příjemné, plyne už ze skutečnosti, že jej většinou označujeme slovem konflikt.
13. Zivotjakoumeni.cz
q13
14. Citáty slavných osobností
q14
15. Citáty slavných osobností
q15
16. Medzi jeho najznámejšie diela patria romány The Life and Opinions of Tristram Shandy, Gentleman a A Sentimental Journey Through France and Italy.
17. Citáty slavných osobností
q17
18. Citáty slavných osobností
q18
19. Citáty slavných osobností
q19
20. Nejzajímavější citáty o naštvanosti od autorů z celého světa – výběr vtipných, inspirativních a motivačních citátů na téma naštvanost.
21. Slavné citáty – citáty pro každou příležitost – Slavné citáty – citáty o lásce, citáty o životě.
22. Citáty slavných osobností
q22
23. Citáty slavných osobností
q23
24. Ústav filosofie a religionistiky
q24
25. Citáty slavných osobností
q25
26. Citáty slavných osobností
q26
27. Anarchistická federace
q27
28. Citáty slavných osobností
q28
29. Webmium.blob.core.windows.net
q29
30. 62,320 likes · 1,700 talking about this.
31. Scriptum.cz
q31
32. Citáty slavných osobností
q32
33. Anebo skicu v naštvanosti škrtnete a toto přeškrtnutí v kombinaci s původním symbolem vytvoří nový symbol, který vás doteď nenapadl a který vypadá skvěle.
Rate article

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: