Ceníme si smysluplných výroků, chytlavých memů a vtipných citací více než kdokoli jiný. Tato webová stránka obsahuje naši jedinečnou sbírku inteligentních frází a myšlenek z více než 500 různých zdrojů, a to jak v textovém formátu, tak v obrázcích nebo videích.

Citáty O Milování

1. Najzaujímavejšie citáty o milovaní od autorov z celého sveta – výber vtipných, inšpiratívnych a motivačných citátov na tému milovanie.
2. Elen – “ Citáty – Pohlazení Na Duši “ – “ Quotes – Caressing For The Soul “ – ❤📚📖📚❤
Thank you for watching!
3. Civilizace dveřmi vyhnala bigamii, která se oknem vrátila jako prostituce.
4. Každý den s citátem
q4
5. Citáty slavných osobností
q5
6. Nejlepší a nejkrásnější citáty na každý den.
7. UmeniMilovat.cz
q7
8. Czech the World
q8
9. HappyMag.cz
q9
10. Pobavime.cz
q10
11. (Shakespeare William) Láska je jak dým, jak vdech se rozplyne, láska je plamen, který v očích žhne, láska je moře vyplakaných slz, láska, jak každý ví, je zákeřný jed i balzám hojivý.
12. Najzaujímavejšie citáty o milovaní od autorov z celého sveta – výber vtipných, inšpiratívnych a motivačných citátov na tému milovanie.
13. [Mauriac Charles François] „Všichni jsme byli hněteni a přehněteni těmi, kdo nás milovali, a pokud byli jen trochu důslední, jsme jejich dílem – dílem, které ostatně nepoznají a které nikdy není takové, jak o ….
14. HappyMag.cz
q14
15. Citáty slavných osobností
q15
16. 05/02/2011 · 528Hz Tranquility Music For Self Healing & Mindfulness Love Yourself – Light Music For The Soul – Duration: 3:00:06.
17. Pozeraj super obrázky a video, zasmej sa na haluzných vtipoch, nájdi super SMS pre tvojho miláčika alebo sa inšpiruj zaujímavým citátom.
18. Nejlepší a nejkrásnější citáty na každý den.
19. Nejlepší a nejkrásnější citáty na každý den.
20. Citáty slavných osobností
q20
21. UmeniMilovat.cz
q21
22. My little Life
q22
23. Diary of the Winners.cz
q23
24. Citáty slávnych osobností
q24
25. V knížkách najdete výběr krásných zamyšlení o životě, vztazích, pocitech, sebelásce, motivaci a další.
26. Citáty slavných osobností
q26
27. (Comte Isidor Auguste Marie Francois Xavier ) Milovat a zachovat si přitom všech pět smyslů pohromadě, přesahuje schopnosti jedince.
28. Každý den s citátem
q28
29. Snad celé umění lásky vedle techniky vězí v tom, abychom nikdy nenechali bez laskavého slova, nebo pohlazení jeden druhého osamělého a s černými myšlenkami.
30. UmeniMilovat.cz
q30
31. Nejlepší citáty o milování Až teprve naše společná láska mi ukázala, co je v životě důležité.
32. Citáty slavných osobností
q32
33. Citáty slavných osobností
q33
34. UmeniMilovat.cz
q34
35. Citáty slavných osobností
q35
36. Nejzajímavější citáty o lásce a milování od autorů z celého světa – výběr vtipných, inspirativních a motivačních citátů na téma sex, vášeň, žárlivost, svatba, srdce, milovat, rozchod, láska, milenka, milování….
37. Citáty slavných osobností
q37
38. Mke Block Chain
q38
39. Nejlepší citáty o lásce, životě, přátelství, moudrosti, snech a další výborné citáty.
40. Czech the World
q40
41. (Hemingway Ernest) Pokud jsi někdy miloval ženu nebo vlast, prožil jsi výjimečné štěstí, a když potom zemřeš, už to není důležité.
42. Pí centrum Ostrava – Kování
q42
43. Na těchto stránkách jsme pro vás shromáždili a připravili výroky, citáty a motta o sexu a milování z per známých i méně spisovatelů, milovníků a myslitelů.
Rate article

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: