Ceníme si smysluplných výroků, chytlavých memů a vtipných citací více než kdokoli jiný. Tato webová stránka obsahuje naši jedinečnou sbírku inteligentních frází a myšlenek z více než 500 různých zdrojů, a to jak v textovém formátu, tak v obrázcích nebo videích.

Citáty O Mamince

1. Poskytuješ nám pohodlí, i když ho sama nemáš.
2. CITÁTY… VTIPNÉ – WITTILY QOUTES
Thank you for watching!
3. Parfémománie.cz
q3
4. I keď je Deň otcov ešte stále podstatne menej zaužívaný a oslavovaný, ako Deň matiek, dnes si ho pripomínajú už aj tie najmenšie deti – veď aj ockovia sú predsa veľmi dôležití.
5. Citaty o mamince a diteti – Bing images Texty Zobrazit další.
6. Nejlepší citáty o lásce, životě, přátelství, moudrosti, snech a další výborné citáty.
7. Citáty slavných osobností
q7
8. Třeba vás nenapadá žádný originální dárek pro ženu, jenž by vaší mamince udělal radost.
9. Pravdivá Slova Motivace Inspirace Citáty Zábavné Meme Komixy Miluji Tě Motivace Inspirace Citáty Zábavné Meme Komixy Miluji Tě.
10. Zde vám přinášíme několik nejlepších citátů a přísloví na téma otec/otcovství, z per známých osobností, které z vašeho přáníčka ke dni otců udělají originální vinš.
11. Každý den s citátem
q11
12. Citáty – Blog.cz
q12
13. Šaty na jedničku
q13
14. Knihcentrum
q14
15. Citáty slavných osobností
q15
16. Nech už je tak, alebo onak, všetko sú to slová, ktoré sa dotknú srdca, pretože v sebe nesú kus pravdy, kus lásky a kus toho krásneho, čo mama deťom dáva.
17. Malenčiny obrázky – Blog.cz
q17
18. Třeba vás nenapadá žádný originální dárek pro ženu, jenž by vaší mamince udělal radost.
19. Chatujme.cz
q19
20. V knížkách najdete výběr krásných zamyšlení o životě, vztazích, pocitech, sebelásce, motivaci a další.
21. I keď je Deň otcov ešte stále podstatne menej zaužívaný a oslavovaný, ako Deň matiek, dnes si ho pripomínajú už aj tie najmenšie deti – veď aj ockovia sú predsa veľmi dôležití.
22. Knihcentrum
q22
23. Pøeji Ti v den Tvého svátku – ve slovì Tvého velké T – Matièko má, jak holubice krotká no vida, už mám druhou øádku buï štìstí u Vás domovem, a pokraèuji ve vìtì: a pod nebem kdo ve svìtì Vás potká, mìj tolik lásky v srdci svém, štìstí – po t se píše ì – jak dítì Vaše, které u okénka a.
24. Každý den s citátem
q24
25. Rytí skla, svatební sklenice, dárky, přání k narozeninám
q25
26. Citáty slavných osobností
q26
27. Citáty slavných osobností
q27
28. Dává nám život, vychovává nás, pečuje o nás, snaží se nás naučit vše, co sama umí nebo co považuje za důležité.
29. Citaty o mamince a diteti – Bing images Motivácia Inšpirácia, Smutné, Milujem Ťa, Poézia, Citáty, Scrapbook Layout Sketches, Pravdivé Slová, Remeslá, Motorky Matrix 007 fri.
30. Citáty slavných osobností
q30
31. Mamince: a chystá něco voňavého – Jiřina Kourová: a v odhodlání zoufalém: Maminko drahá, přibíhám k ní, tiskne mě k sobě, přeji ti k svátku, očima, mlčky, ptá se mě.
32. Read První dopis mamince from the story Citáty by Nikola-Niki (Nikola) with 336 reads.
33. Každý den s citátem
q33
34. Nejzajímavější citáty o lásce od autorů z celého světa – výběr vtipných, inspirativních a motivačních citátů na téma láska, milovat.
35. Každý den s citátem
q35
36. Kouzelná výchova
q36
37. MotherClub.cz
q37
38. Každý den s citátem
q38
39. Najzaujímavejšie citáty o mamách a mamičkách od autorov z celého sveta – výber vtipných, inšpiratívnych a motivačných citátov na tému mama, mamička.
Rate article

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: