Ceníme si smysluplných výroků, chytlavých memů a vtipných citací více než kdokoli jiný. Tato webová stránka obsahuje naši jedinečnou sbírku inteligentních frází a myšlenek z více než 500 různých zdrojů, a to jak v textovém formátu, tak v obrázcích nebo videích.

Citáty O Budoucnosti

1. Budoucnost, minulost Citáty o bohatství a chudobě Citáty o bolesti Citáty o čase a věku Citáty o dobru a zlu Citáty o hudbě Citáty o kráse Citáty o lásce Citáty o manželství Citáty o moci Citáty o mužích Citáty o myšlení Citáty o náboženství Citáty o naději Citáty o nenávisti Citáty o nevěře Citáty o osudu.
2. Jan Werich – Lekce svobody
Thank you for watching!
3. Cesta Za Snem
q3
4. Citáty slavných osobností
q4
5. Www.antikvariat-bohumin.cz
q5
6. Citáty slavných osobností
q6
7. Nejlepší citáty o životě Den co den nesčetněkrát myslím na to, že můj vnější i vnitřní život má oporu v tom, co vykonali a co konají lidé současní i ti, co už zemřeli, myslím na to, že se musím snažit dávat tolik, kolik jsem úplně sám přijal a přijímám.
8. Augustýn Svatý Protože lidé nedovedou ocenit přítomnost a naplnit ji životem, touží tolik po lepší budoucnosti a koketují tolik s minulostí.
9. Podívej se na celý citát: Nepobývej v minulosti, nesni o budoucnosti,.
10. Alchymie – Citáty o alchymii Auto – Citáty o autech Běhání – Citáty o běhání Bohatství – Citáty o bohatství Budoucnost – Citáty o budoucnosti Čas – Citáty o čase Cestování – Citáty o cestování Dějiny – Citáty o dějinách Dobro – Citáty o dobru Doktor – Citáty o doktorech Duše – Citáty o duši Všechny kategorie.
11. Časopis XB-1
q11
12. Nejlepší citáty o lásce, životě, přátelství, moudrosti, snech a další výborné citáty.
13. Každý den s citátem
q13
14. [Chamfort Sebestian Roch ] {Sebestian Roch Chamfort} Je ztracený každý den našeho života, kdy jsme se.
15. Citáty Albert Einstein (1879 – 1955) – nejkrásnější citáty o lásce, životě, přátelství.
16. Oto Hermann
q16
17. Tyhle citáty o cestování si vždycky prohlížíme, když nás čeká nějaké cestování, abychom se navnadili a těšili se.
18. Protože obětují zdraví, aby vydělali peníze, potom obětují peníze, aby znovu získali zdraví, potom se tak znepokojují minulostí a budoucností, že si neužívají přítomnosti, a.
19. Odpověď na dotaz citáty o budoucnosti byla vyhledávána po prvé 23.
20. Citáty slavných osobností
q20
21. Cesta Za Snem
q21
22. Mordrezia – Blog.cz
q22
23. Citáty slavných osobností
q23
24. Život bez hranic
q24
25. A pokud se ČlovĚk nauČÍ od zvÍŘat vnÍmat a proŽÍvat „to dnes“ Či prÁvĚ teĎ jako dŮleŽitÉ, mŮŽe se tĚŠit, Že to „potom“ mÁ nĚjakÝ smysl a mŮŽe doufat.
26. Každý den s citátem
q26
27. Technologie Budoucnosti
q27
28. Odkaz na stránku Citáty – Budoucnost Pokud vás stránka citátů na téma Budoucnost zaujala a chtěli byste ji doporučit, stačí do zdrojového kódu vašich webových stránek vložit následující kód nebo alespoň kliknout na +1 vlevo v menu.
29. Příspěvek byl publikován v rubrice Dotazy se štítky budoucnosti, citaty, o, online a jeho autorem je Poradce.
30. Citáty slavných osobností
q30
31. Oto Hermann
q31
32. Citáty jsou přehledně roztřídeny do 40 kategorií a podle autorů.
33. Nejzajímavější citáty o budoucnosti od autorů z celého světa – výběr vtipných, inspirativních a motivačních citátů na téma budoucnost.
Rate article

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: