Ceníme si smysluplných výroků, chytlavých memů a vtipných citací více než kdokoli jiný. Tato webová stránka obsahuje naši jedinečnou sbírku inteligentních frází a myšlenek z více než 500 různých zdrojů, a to jak v textovém formátu, tak v obrázcích nebo videích.

Citáty O Blbosti

1. Štítky: Citáty Eva Holubová, Anonymous quotes, citáty o hlouposti, autoři od písmene H Podobné citáty Není nezdolatelných blbostí.
2. Jára Cimrman – Debil blbeček
Thank you for watching!
3. Prezentace Sikila
q3
4. Citáty slavných osobností
q4
5. Antikvariát Knihobot
q5
6. „Vždycky bylo, je, a já se domnívám, že i bude na světě lidí víc hloupých a nevzdělaných, než chytrých a vzdělaných, i když chytrost a vzdělanost nejsou na sobě přímo závislé.
7. Připravili jsme si pro Vás ty „nejzajímavější“ citáty o hlouposti, snad si vy vyberete nějaký svůj oblíbený….
8. Citáty slavných osobností
q8
9. Seznam alb na Rajčeti – iDnes
q9
10. Pozeraj super obrázky a video, zasmej sa na haluzných vtipoch, nájdi super SMS pre tvojho miláčika alebo sa inšpiruj zaujímavým citátom.
11. Ájus(ky) blog:-) – Blog.cz
q11
12. Nejen bonmoty a citáty o blbosti.
13. Citáty slavných osobností
q13
14. Přesně takové a tisíce dalších u nás najdete – přehledně rozdělené dle témat, štítků a samozřejmě i podle jejich autorů.
15. Každý den s citátem
q15
16. Prezentace Sikila
q16
17. Všeobecné státní vzdělání je pouze výtvorem, jehož účelem je vymodelovat lidi tak, aby byl jeden přesnou kopií druhého: a vzorem, podle kterého je modeluje, je ten, který vyhovuje převládající moci ve vládě, ať už je to monarcha, aristokracie, nebo většina žijící generace.
18. “ „Co se týče kabinetních pomůcek a modelů, jde mi vždy o to, aby si i ti nejnevšímavější žáci pomůcky všimli.
19. Antikvariát Olomouc Holice
q19
20. Svět mezi řádky
q20
21. Magdalena Čevelová
q21
22. Ještě to pořádně nevím ani já sama.
23. Cz je nejlepší zábavní portál pro všechny věkové kategorie, který obsahuje nejlepší hlášky, vtipy, citáty, motta apod.
24. Booktook.cz
q24
25. „Přestože jsem po třicet let zkoumal ženskou psychiku, nejsem s to odpovědět na velkou, dosud nezodpovězenou otázku: Co vlastně ženy chtějí.
26. [Ingersoll Robert Green] Je nádherné vědět, že alespoň v království myšlenek jste bez pout, že máte právo zkoumat všechny výšiny a hlubiny, že v žádné ze všech rozsáhlých prostor myšlení neexistují zdi ani ploty, žádná zakázaná místa ani žádné posvátné kouty.
27. Pozeraj super obrázky a video, zasmej sa na haluzných vtipoch, nájdi super SMS pre tvojho miláčika alebo sa inšpiruj zaujímavým citátom.
28. Štítky: Citáty Eva Holubová, Anonymous quotes, citáty o hlouposti, autoři od písmene H Podobné citáty Není nezdolatelných blbostí.
29. Citáty Jan Werich Objevte zajímavé a ověřené citáty · Jan Werich byl český filmový a divadelní herec, dramatik a filmový scenárista, ….
30. Frekvence 1
q30
31. Citáty slavných osobností
q31
32. Citáty slavných osobností
q32
33. Fashionbook.cz
q33
34. Neurazitelny.cz
q34
35. SlidePlayer
q35
36. Svět kolem nás – Blog.cz
q36
37. Hryprodivky.cz
q37
38. Podívej se na citáty o lásce, ale i mnohé další citáty, nejen na téma láska.
Rate article

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: