Ceníme si smysluplných výroků, chytlavých memů a vtipných citací více než kdokoli jiný. Tato webová stránka obsahuje naši jedinečnou sbírku inteligentních frází a myšlenek z více než 500 různých zdrojů, a to jak v textovém formátu, tak v obrázcích nebo videích.

Citáty O Bláznovství

1. Pokusit se natočit film bez peněz, je ta nejlepší filmová škola, kterou můžete mít.
2. Sny – citáty
Thank you for watching!
3. Kdyby bojovník světla čekal na ideální okamžik, nikdy by se nepohnul z místa.
4. Nebe trestá rozumné bláznovství a blázny krátkými návštěvami rozumu, který se jim stal nevěrným.
5. (Svatý Tomáš Akvinský) Život brzo skončí a pak nám nikdo nedá nic za to, jestli jsme byli smutní nebo veselí.
6. Munispace – Masarykova univerzita
q6
7. @ Největším ze všech bláznovství je obětovat své zdraví, ať je to pro cokoli, pro výdělek, postup, učenost, slávu, nemluvě o rozkoši a prchavých požitcích: spíš by člověk měl dávat zdraví přednost přede vším ostatním Arthur Schopenhauer.
8. Nejlepší a nejkrásnější citáty o na každý den.
9. Člověk, jak stárne, tak zjistí, že od jistého věku se musí vyhýbat blbcům – je to důsledek toho, že ztrácí fyzické síly a nabývá rozumu.
10. Bol známy ako chameleón populárnej hudby, najmä vďaka svojej schopnosti predvídať trendy a prispôsobovať sa im, nestratiac nič zo svojich ideí a kreativity.
11. [Kleist Heinrich von] Veselí lidé se dopouštějí více bláznovství než smutní, smutní zato větších.
12. Www.antikvariat-bohumin.cz
q12
13. Nejzajímavější citáty o bláznech od autorů z celého světa – výběr vtipných, inspirativních a motivačních citátů na téma blázni.
14. Každý den s citátem
q14
15. Kájulka007 – Webnode
q15
16. Friedrich Wilhelm Nietzsche byl německý filosof, klasický filolog, básník a skladatel (i když jeho poezie a hudební kompozice byly zastíněny jeho pozdějšími filosofickými spisy).
17. Cz Abstrakt a vzory Citáty a texty Děti Dopravní prostředky Geometrické Hudba, zpěváci, kapely Káva a čaj Květiny a rostliny Mapy světa Města a stavby Osobnosti Ostatní Seriály, filmy Sport Stromy Zvířata Samolepky na přání Samolepky podle umístění.
18. Obnovuje plodnost, mizí bolesti zad akné, PCO, PMS, cysty, únava, stres.
19. Munispace – Masarykova univerzita
q19
20. 2003 # [Dickens Charles] V člověku je hluboce zakořeněna vášeň za něčím se honit.
21. Jako úvod k citacím bych také velice ráda uvedla i všeobecné citáty, které se mi vybavují v souvislosti s Tarotovou sadou a které dle mého mínění tak.
22. CitÁty Všechny kategorie Řaď podle: data přidání hodnocení posílanosti počtu znaků abecedy náhody sestupně vzestupně Na 1 stránku: 10 1 2 5 15 20 25 30.
23. Nebe trestá rozumné bláznovství a blázny krátkými návštěvami rozumu, který se jim stal nevěrným.
24. Význam slova citát ve slovníku cizích slov včetně překladů do angličtiny, nemčiny, francouzštiny, italštiny, španělštiny, ruštiny a polštiny.
25. Citáty slavných osobností
q25
26. Citáty slavných osobností
q26
27. Nejzajímavější citáty na téma bláznovství od autorů z celého světa – výběr vtipných, inspirativních a motivačních citátů na téma bláznovství.
28. — Oliver Cromwell Context: We declared our intentions to preserve monarchy, and they still are so, unless necessity enforce an alteration.
29. Podívej se na citáty o inteligenci, ale i mnohé další citáty, nejen na téma inteligence.
30. Citáty slavných osobností
q30
31. Week of Life
q31
32. Vosumnáctkrát za večer ho vyhodili vod Exnerů a dycky se jim tam vrátil, že si zapomněl….
33. Flow – Blog.cz
q33
34. Audiolibrix
q34
35. Mnoho citátů od slavných osobností, filozofů, celebrit a spisovatelů, vše přehledně seřazené do témat a podle autorů.
36. Bláznovství jest chtíti nemistrovnou rukou měřit běhy měsíční.
37. Čtení pod lavicí
q37
38. Každý den s citátem
q38
39. Citáty slavných osobností
q39
40. Odkaz na stránku Citáty – Slušnost Pokud vás stránka citátů na téma Slušnost zaujala a chtěli byste ji doporučit, stačí do zdrojového kódu vašich webových stránek vložit následující kód nebo alespoň kliknout na +1 vlevo v menu.
41. Week of Life
q41
42. Amazing Discoveries CZ SK
q42
43. SlidePlayer
q43
44. Každý den s citátem
q44
45. Munispace – Masarykova univerzita
q45
46. SlidePlayer
q46
47. Pozeraj super obrázky a video, zasmej sa na haluzných vtipoch, nájdi super SMS pre tvojho miláčika alebo sa inšpiruj zaujímavým citátom.
Rate article

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: